Негативні наслідки відсутності постійного місця проживання ”Niederlassungserlaubnis”

> Форуми > Бізнес і трудове життя в Німеччині > Негативні наслідки відсутності постійного місця проживання ”Niederlassungserlaubnis”

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    istanbullu є
    Учасник

    Привіт друзі, вітаю всіх

    Минуло 20 місяців з мого приїзду до Німеччини, і вони продовжили мою сесію на 1 роки через 2 рік, коли я вперше прибув. Тим часом я дав / закінчив інтеграційний курс + іспит на громадянство.
    Я чув, що оскільки мій вид на проживання не безстроковий, то можуть виникнути проблеми в банківській справі (отримання кредитної картки - взяття кредиту) та пошуку роботи. (Здається, вони віддають перевагу безстроковим сесіям)
    Я навіть чув такі речі, як нам потрібно просити дозволу, коли ви залишаєте одне робоче місце на інше? Чи були у нас друзі, які мали проблеми з цим чи іншими питаннями?

    Я прошу коментарів у друзів, які мають знання / досвід з цього питання.

    З моїми привітаннями та повагою до всієї родини Альманкакс.

    yenicerixnumx
    Учасник

    Привіт, брате.

    Перш за все, дозвольте мені написати те, що я пережив про банк. Я починав, ми користувались спільним банківським рахунком у моєї дружини, а потім я відкрив свій рахунок у банку, коли на робочому місці давали unbefristet vetragi. Перш за все я потрапив на домашній захід. Я думав, що візьму житлову позику, ми пішли в банк, тому що моя сесія була до 2020 року, жоден банк не хотів отримати житлову позику. вони не дали. Вони сказали, що коли сеанс нескінченний, вони використовували багато рабатів, щоб не пропустити приїзд чи щось інше. тоді я намагався отримати нормальну позику. цього разу вони зробили розрахунок з максимальною сумою, яку я можу повернути, дійсною до останнього місяця моєї сесії. Так, наприклад, припустимо, що сесія закінчується у другому місяці 2017 року. Вам також потрібно 2 євро. Скільки можна виплатити розстрочку 1000. Ви не можете без проблем. але юк не приймає тарго, спарду, іспарку, баркла, якщо ви скажете, що я можу платити 250 євро на місяць. Ви повинні платити 100 щомісяця. І звичайно процентні ставки найвищі. Існує сайт, який називається check250. Angebots знаходять для вас найнижчі позики. На жаль, ті, хто має картку тимчасового проживання, не можуть скористатися тарифами там. Іншими словами, навіть якщо ви неграмотні, обов’язкове проживання має бути безстроковим, звичайно, для цього довгострокового боргу. Що я зробив, купив машину, пішов у галерею, купив машину, яку хотів, на 24%. найбільш логічно це сталося.
    У мене тут є кредитна картка, яку мені порекомендував друг. У мене це спрацювало дуже добре. Ви також можете подати заявку, якщо хочете. Вони починаються з межі 1000.
    На момент зміни роботи, якщо ви хочете отримати законний запит про те, що ви працювали протягом 1 року, ви повинні зробити повідомлення принаймні за 4 тижні до цього. Цей сеанс однаковий незалежно від того, чи є він. Крім цього, вам не потрібно просити будь-якого спеціального дозволу.

    istanbullu є
    Учасник

    Знов привіт,

    Дякую брату yeniceri57 за довгу та описову статтю. Я уважно читаю те, що він розповідав. Іншими словами, якщо сесія не необмежена, вони або підтримують високі процентні ставки, або скорочують строки розстрочки. Тож наразі наше перебування у цій ситуації працює на їх користь у фінансовому плані. Якщо ви не проти, можете поділитися іменем цієї кредитної картки?

    Крім того, у мене є подвійна дитина, тому я спробую провести необмежену сесію до завершення 3 років. В результаті я здійснив усе бажане на основі інтеграції.
    Не думаю, що вони будуть, але подивимось, я ризикну.

    Ще раз спасибі за вашу відповідь.
    Вітання та найкращі побажання…

    yenicerixnumx
    Учасник

    так само, як той брате

    Це жорсткі люди. вони раніше не так сильно боліли. ці місця без кредитної картки. Те, що зараз відбувається, відбувається з нами, щоб вони проходили повз.
    Коли я отримав сертифікат b1, ми попросили вас про це. він сказав ніяк. Він сказав, що потрібно почекати періоду сесії. Ось чому вони не давали назавжди. але було б корисно по-іншому запитати про свою ситуацію.

    selametle

    безсердечний
    Учасник

    Вітаю, дозвольте навести приклад з подією позики. У мене ще 27 місяців сесії. Банк Targo хотів дати 5-річну позику, але хоче повернути 19.000 31.000 євро за 4 7.500 і т. Д. У вас немає шуфану, але ваш рейтинг низький і т. Д. Однак у мене є кредитна картка з лімітом 11.35 12.500 євро на 24 роки. Я отримав кредит у вашого щорічного банку Creditplus за чеком24 через тривалість сесії, я заробив 12.500 місяці, подавши заявку, отримав 4 євро. За 5-13.177 днів гроші повернулися на 677 і 548 євро відсотків. Звичайно, розстрочка велика, але я можу платити 10000 євро на місяць. Спаркас це я. Мій власний банк сплачував би відсотки 900 євро за 24 євро. Моя порада - отримати кредит у checkXNUMX, як сказав інший друг, це було б дуже приємно. Абсолютно не брати позику у банку targo. У мене проблеми з довгостроковими позиками через брак грошей, але вчора. Я подав безумовну заявку, мені невизначено до місяця. З повагою до доходу

Показано 4 відповіді - від 1 до 4 (всього 4)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.