Проблема сеансу

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    breakxnumxlov в
    Учасник

    Друзі подружжя на мою ніч за 6 місяців до розлучення з інших причин, деякі починають менструацію і дитина на бакмадіг, дозволяючи психології проблеми жити, дозволяючи нашим дітям vollmacht imzallatarak turkiyede отримав на 3 т отримав, що пістолет 5 та додому jugedamt спосіб, яким повинні отримувати діти, дозволяючи Божому обличчю дивитися на наш погляд

    Сьогодні я поїхав до сімейного дому, взяв 3-річну сесію, яку я взяв з іншого міста під приводом зміни адреси, і вони дали 6-місячну сесію і привели дітей, вони сказали, давайте повернемо 3-річну сесію, це це не є незаконним, і я щомісяця роблю міні-клуб у ресторані по 400, відправляю його своїм дітям. Зараз качую котел, змушуючи мене економити гроші. Чи можуть вони надіслати

    breakxnumxlov в
    Учасник

    Діти є громадянами Німеччини, і коли вони кажуть, щоб принести югедамт, вони кажуть, що ми допоможемо вам, коротше, вони хочуть, щоб я привів дітей.

    безсердечний
    Учасник

    Вітаю, я не знаю вік ваших дітей. Якщо, здається, за вами доглядають, приведіть їх на роботу. Отримайте державну допомогу за гроші, принаймні подбайте про своїх дітей. Тут майбутнє їхніх дітей буде кращим. Прокоментуйте. Я уникаю цього робити, я не хочу заплутувати вас, якщо ви не в змозі доглядати за дітьми, вони заберуть дітей, коли ви їх приведете, вони будуть доглядати за вами. Якби я був тобою, мої діти дуже маленькі. Якщо ні, я б приніс його сюди і сам подбав про це. Я тільки що ти залишив із необхідності обов'язково туречіє. Як батько дитини, я не міг розлучитися зі своєю дитиною місяцями. Почну, якщо потрібно. Я був закінчений з Німеччиною, адаптованою до турецьких або + дітей, коли вони проходять, або я бакарді в Німеччині. Моя мета - не судити вас, я впевнений, що вони також дивляться на Туреччину, але є потреба, щоб батько матері матері дитини також отримав мої гроші, іншими словами, щоб отримати Божу допомогу. Моя скромна думка

    breakxnumxlov в
    Учасник

    Вітаю, я не знаю вік ваших дітей, якщо здається, що за ними доглядають, приведіть їх на роботу. Отримайте державну допомогу за гроші, принаймні подбайте про своїх дітей. Тут майбутнє їхніх дітей краще. Прокоментуйте. Я уникаю цього робити, я не хочу заплутувати вас, якщо ви не в змозі доглядати за дітьми, вони заберуть дітей, коли ви їх приведете, вони будуть доглядати за вами. Якби я був тобою, діти дуже маленькі. Якщо ні, я б приніс його сюди і сам подбав про це. Я тільки що ти залишив із необхідності обов'язково туречіє. Як батько дитини, я не міг розлучитися зі своєю дитиною місяцями. Почну, якщо потрібно. Я був закінчений з Німеччиною, адаптованою до турецьких або + дітей, коли вони проходять, або я бакарді в Німеччині. Моя мета - не судити про те, як вони добре дивляться на Туреччину, як я впевнений, але потрібні гроші батькові матері дитини, іншими словами, Божа допомога, яку ти отримуєш і у моїх клієнтів. Моя скромна думка

    Що ви маєте на увазі, мій вчитель, у моїх дітей така проблема, як вербування. Я щомісяця надсилаю їм 800 євро. Мама дуже добре про них піклується, я отримую все, одне 6, 5 та 1-річне малечі, я хочу їх зупинити поки що. У більшості з них погана кров. Я не думаю про те, щоб принести її поки що, нехай вони зрозуміють криву, а потім побачимо пізніше, моя дружина хвора, і я втомився, і я розлучуся в наш час.

    безсердечний
    Учасник

    Є дитина у віці інших, яку вони вважають великою, але дісталася до bakamayacag, діти були турецькими, як це робили на даний момент Bakamayacag Ціна (справа). Ви кажете, як вони беруть, але вони беруть, мамо, хворий, Бог вас зцілить, ви не можете піклуватися про них і ви сумували за ними, скільки б у вас дітей не було, бо дітей тут немає, ви ви тут, молитесь, вони вас не збудили. Киньте свою 6-місячну сесію. Не відривайтеся, як я вже сказав, життя кожного своє. Я вважаю свої слова батьком. Я не можу бути відокремленою від своєї дитини, ти це терпиш, халяль. Отримайте. Ви знову говорите про те саме, я сказав gul. Вони виглядають як 1000 євро на місяць. Гондер, це не має значення.

    breakxnumxlov в
    Учасник

    Є дитина у віці інших, яку вони вважають великою, але дісталася до bakamayacag, діти були турецькими, як це робили на даний момент Bakamayacag Ціна (справа). Ви кажете, як вони беруть, але вони беруть, мамо, хвора, дай Бог зцілення, ви не можете про них піклуватися і ви сумували за ними, скільки б у вас дітей не було, бо дітей тут немає, ви тут, молишся, вони тебе не збудили. Киньте свою 6-місячну сесію. Не відривайтеся, як я вже сказав, життя кожного своє. Я вважаю свої слова батьком. Я не можу бути відокремленою від своєї дитини, ти це терпиш, халяль. Отримайте. Ви знову говорите про те саме, я сказав gul. Вони виглядають як 1000 євро на місяць. Гондер, це не має значення.

    Я отримав вольмах від дружини, я не можу дивитись, тому що у мене психологічна проблема

    Я не міг піклуватися про свою причину взяття дітей, і держава сказала, що візьме це з його рук, і він сказав, що це б'є дітей, я не міг повірити, коли сказав, що не буду їх бити, а він залишив місце, де я працював, і залишив це в записці, я негайно взяв його.

    Приведи мені дитину в Аусланді в ту ніч, коли вони сказали, що ти ввійшов, пусти мене, я не приймаю більше, якщо ти змусиш сказати йти посередині дороги. Давайте отримаємо 6 місяців, хай у заяві йдеться, що це були перші 3 місяці після 6 було 6 місяців без обмежень після понеділка aldim, але безперервні діти просять, і дохід, який, за їхніми словами, мандат від руху турецьких людей візьме тоді відповідно до ситуації, згідно з я переїду

    За їхніми думками, чи можуть вони сказати відпустити? Я зустрівся з робочим місцем, вони покажуть у повному обсязі, тоді це може бути зміною? Я одружений 4 роки, це нормально, вони повинні дати мені 6 місяців.

    Міакололн
    Учасник

    Югенамт відповідає за всіх дітей, які проживають у Німеччині. Ваші діти - громадяни Німеччини, крім того, ви отримуєте дитячий сад для 3 дітей. У ту еру ви відправляєте гроші до Туреччини. Ні, ви сказали, що вони повинні бачити культуру, жорстокість тощо, це виправдання. також живе в Німеччині, час тренувань кращий за індичку. Діти ні мати, ні батько. Я даю і отримую дітей, коли б я був вами, я Югенамт, час чи індичка. Моліться, щоб вас не звільнили.

    breakxnumxlov в
    Учасник

    Югенамт відповідає за всіх дітей, які проживають у Німеччині. Ваші діти - громадяни Німеччини, крім того, ви отримуєте дитячий сад для 3 дітей. У ту еру ви відправляєте гроші до Туреччини. Ні, ви сказали, що вони повинні бачити культуру, жорстокість тощо, це виправдання. також живе в Німеччині, час тренувань кращий за індичку. Діти ні мати, ні батько. Я даю і отримую дітей, коли б я був вами, я Югенамт, час чи індичка. Моліться, щоб вас не звільнили.

    Abi Vallaha Anlamiyorum benim aldigimdan benim neden haberim yok

    Гроші, які я сказав, не стягують, що ви пішли за вами, щоб правильно харчуватися, тому що я ніколи не говорив, і я беру дитині гроші на альпінізм, щоб ця косметика, що ця пропозиція alyormus 2 CiU звуку барабана віддалений хост приходить на перше рішення я стояти окремо від мого ні Причина, чому діти в одному викликають турецьке ах-а-а-а

    breakxnumxlov в
    Учасник

    Югенамт відповідає за всіх дітей, які проживають у Німеччині. Ваші діти - громадяни Німеччини, крім того, ви отримуєте дитячий сад для 3 дітей. У ту еру ви відправляєте гроші до Туреччини. Ні, ви сказали, що вони повинні бачити культуру, жорстокість тощо, це виправдання. також живе в Німеччині, час тренувань кращий за індичку. Діти ні мати, ні батько. Я даю і отримую дітей, коли б я був вами, я Югенамт, час чи індичка. Моліться, щоб вас не звільнили.

    І здається, держава, коли ви отримуєте дуже порожній коментар, вас добре годує

    Я більше не отримую допомоги від уряду, словом, спершу задайте питання, не нападайте так

    fuk_xnumx
    Учасник

    Звідки ти знаєш, у чому так звинувачувати цю людину?

    Югенамт відповідає за всіх дітей, які проживають у Німеччині. Ваші діти - громадяни Німеччини, крім того, ви отримуєте дитячий сад для 3 дітей. У ту еру ви відправляєте гроші до Туреччини. Ні, ви сказали, що вони повинні бачити культуру, жорстокість тощо, це виправдання. також живе в Німеччині, час тренувань кращий за індичку. Діти ні мати, ні батько. Я даю і отримую дітей, коли б я був вами, я Югенамт, час чи індичка. Моліться, щоб вас не звільнили.

    breakxnumxlov в
    Учасник

    Звідки ти знаєш, у чому так звинувачувати цю людину?

    Неправильно розмовляючи вчитель

    безсердечний
    Учасник

    Більшість. Гарний. Дон Турекіє знаходиться біля останків дітей, які працюють у Німеччині. Закрийте книгу. Коли німецькі громадяни дітей вже підросли, вони самі вирішують, де вони будуть жити. Серйозно іноді я не розумію деяких речей для мене, мого колишнього. Якщо він скаже, що я не хочу брати нашу дитину, я не зупинюсь ні на хвилину, я звернусь до тр. У вас є не одне, а троє дітей, брате. Що ти так багато намагаєшся зробити? Вони залишились зі своїми дітьми без матері, але не залишай цього без батька

    breakxnumxlov в
    Учасник

    Більшість. Гарний. Дон Турекіє знаходиться біля останків дітей, які працюють у Німеччині. Закрийте книгу. Коли німецькі громадяни дітей вже підросли, вони самі вирішують, де вони будуть жити. Серйозно іноді я не розумію деяких речей для мене, мого колишнього. Якщо він скаже, що я не хочу брати нашу дитину, я не зупинюсь ні на хвилину, я звернусь до тр. У вас є не одне, а троє дітей, брате. Що ти так багато намагаєшся зробити? Вони залишились зі своїми дітьми без матері, але не залишай цього без батька

    Мій вчитель, я зустрічаюся з жінкою, приймає і своїх дітей, jugedamta приймає і думає, що це не буде проблемою у шлюбі

    Simdilik biraz para topluyorum calisiyorum bi restauranta ve orda konumum iyi guzelde para kazaniyorum insallah bu sene icinde evlenip getiricem cocuklari

    безсердечний
    Учасник

    Мій брате, ти необережний, я розумію, як це з тим, кого ти щойно зустрів. Ви доручите своїм дітям життя кожного, але дозвольте сказати вам чітко, ви так багато писали, я розумію, що ви більше про Німеччину дбаєте, ніж про своїх дітей. Здається, він є тим, про що я кажу

    breakxnumxlov в
    Учасник

    Мій брате, ти необережний, я розумію, як це з тим, кого ти щойно зустрів. Ви доручите своїм дітям життя кожного, але дозвольте сказати вам чітко, ви так багато писали, я розумію, що ви більше про Німеччину дбаєте, ніж про своїх дітей. Здається, він є тим, про що я кажу

    Я заробляю тут не це мій вчитель і дитина для своїх батьків щотижня до 200 300 євро грошей я прикріплюю Туреччину до gitsem 100 фунтів alsam рахунок там не було жодної роботи до певних останніх 3 місяців korkzy я ні явно робити,

    безсердечний
    Учасник

    Не знаю, брате, життя, у твоєму житті складна ситуація, Бог тобі допомагає

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 29)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.