Резиденція, необмежене право на проживання в Німеччині та німецьке громадянство..!!

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    Бейбарс
    Учасник

    Ці теми пишуться під різними заголовками тем, і час від часу вони зникають. Я намагався зібрати їх і хотів організувати під цим заголовком. Якщо знайдуться друзі, вони отримають від цього користь, і я додаю це до свого підпису.

    Visum – Віза: Це право, яке надається консульствами максимум на 3 місяці.

    Aufenthaltserlaubnis – Право на проживання: це право на тимчасове проживання, яке надається Управлінням у справах іноземців Німеччини.

    Unbefristet, Niderlassungserlaubnis – необмежена сесія: раніше Unbefristet, тепер відомий як Niderlassungserlaubnis, необмежені права на проживання

    Deutsche Staatsangehörigkeit, німецьке громадянство для тих, хто бажає посади в будь-якому випадку

    Тепер ви отримали візу через возз’єднання сім’ї, і ви приїхали до Німеччини якомога швидше, навіть якщо у вас є час, і подати заявку на проживання – Aufenthaltserlaubnis.

    ..Якщо ваша дружина є громадянином Німеччини, ви спочатку отримаєте дозвіл на проживання на 1 або 2 роки, а потім знову на 1 або 2 роки, якщо ви його продовжите. Коли ви загалом закінчите 3 роки, ви матимете право подати заявку на необмежену візу – Niederlassungserlaubnis. Це визначено 28-м абзацом 2-ї статті Закону про проживання. Додаю посилання нижче, бажаючі можуть увійти та прочитати німецьку версію..

    посилання: https://www.juraforum.de/gesetze/aufenthg/28-familiennachzug-zu-deutschen

    ..якщо ваш чоловік/дружина є громадянином Туреччини, ви отримаєте право на проживання на 1 або 2 роки, тривалість якого залежить від міста, поки ви не закінчите ці 5 років, на які ви можете подати заявку необмежена віза - Niederlassungserlaubnis, якщо ви також відповідаєте іншим умовам, наприклад, 5 місяців виплати до пенсійного фонду, тобто працевлаштування, визначаються 60 сторонами, переліченими відповідно до 9-го пункту статті 2 З іншими умовами можна ознайомитись за посиланням.

    посилання: https://www.juraforum.de/gesetze/aufenthg/9-niederlassungserlaubnis

    – Звичайно, навіть якщо ваша дружина німець або турок, однією з основних умов є те, що ви повинні відвідати інтеграційні курси та досягти успіху до безстрокової візи –


    Дійдемо до німецького громадянства:

    Право натуралізації загалом регулюється статтями 8, 9 та 10 Закону про громадянство. Відповідно, стаття 8 регулює загальні права, стаття 9 регулює права осіб, які перебувають у шлюбі з німецьким подружжям, а стаття 10 регулює права решти іноземців, тобто тих, хто не перебуває у шлюбі або який певним чином залишається в Німеччині.

    .. Відповідно, статті 8 та 9 регулюють права тих, кого взяли. Ці статті також не пишуть нічого, що безпосередньо стосується року. Але на практиці ви одружилися на німецькій дружині і приїхали до Німеччини наприкінці 5-го курсу.Ви маєте право подати заяву на отримання німецького громадянства, якщо виконуєте інші умови. інші умови, такі як знання німецької мови, складання іспиту на громадянство, наявність базової інформації про Німеччину, не отримання соціальної допомоги та інші .. Я додаю посилання в цих статтях до наступних

    Стаття 8 Посилання: https://norm.bverwg.de/jur.php?rustag,8
    Стаття 9 Посилання: https://norm.bverwg.de/jur.php?rustag,9

    Заява щодо тривалості знаходиться за цим посиланням: https://www.duesseldorf.de/buergerinfo/33/03/31eb02.shtml

    Стаття 10 регулює право набуття німецького громадянства для громадян Туреччини. Відповідно, однією з умов є перебування у Німеччині 8 років та виконання інших умов, які виконуються тими, хто одружений із одруженим чоловіком / дружиною вище.

    Стаття 10 Посилання: https://norm.bverwg.de/jur.php?rustag,10

    Крім того, ви можете знайти всі закони проживання за цим посиланням:

    https://www.jusline.de/Aufenthaltsgesetz_%28AufenthG%29_Langversion

    Тут також є закони щодо громадянства:

    https://www.gesetze-im-internet.de/rustag/BJNR005830913

    ви можете знайти.

    Якщо у вас є якісь запитання, ви можете задати їх тут. Сподіваюся, це допомогло друзям, які хотіли цю тему ..

    EL-TURCO
    Учасник

    благословіть ваші руки ..

    Бейбарс
    Учасник

    благословіть ваші руки ..

    Дякую, я сподіваюся, що я не висловлюю ситуації неправильно .. тому я дав посилання віків .., які хочуть перевірити звідти на підтвердження, звичайно ..

    tugce_doerj є
    Учасник

    дуже красиві байбари здоров'я на руку. Ну, моє запитання: чи однаково це працює для кожної держави? Тому що є хтось, хто став громадянином Німеччини в моєму місці і прожив тут 8 років і мусив сплатити податок за 5 років. після цього жінка стала громадянином Німеччини. жінка походила з В’єтнаму, а не з Турка. може інший додаток до них?

    fuk_xnumx
    Учасник

    Тугче, коли я читаю рішення, я думаю, що воно повинно бути скрізь однакове, хтось одружений з громадянином Німеччини повинен перебувати в Німеччині 3 роки і повинен бути одруженим з громадянином Німеччини через 2 роки, загалом через 5 років народжується право німецького громадянства. https://www.duesseldorf.de/buergerinfo/33/03/31eb02.shtml  У ньому сказано те саме, що і я. 8-річне правило діє для турецьких громадян.

    Бейбарс
    Учасник

    дуже красиві байбари здоров'я на руку. Ну, моє запитання: чи однаково це працює для кожної держави? Тому що є хтось, хто став громадянином Німеччини в моєму місці і прожив тут 8 років і мусив сплатити податок за 5 років. після цього жінка стала громадянином Німеччини. жінка походила з В’єтнаму, а не з Турка. може інший додаток до них?

    Зазвичай однаково для всіх іноземців у законі про громадянство, написаному вище на горизонті .. Ця 5-річна проблема сплати податку вже не є громадянством, вона йде у niederlassungserlaubnis .. Статті 8 - 9 регулюють права на громадянство німецьких. Цього року про його професію немає жодної згадки. 8-річна подія також передана в 10-й статті.
    – Зараз, коли не проходить рік, як відрізняються права на громадянство німецьких подружжя?

    tugce_doerj є
    Учасник

    Оскільки він не дав років рішенню, воно скрізь може бути іншим. Жінка тут розповіла мені близько 8 років. та 5 років податку.

    Отримала візу на 3 роки для возз'єднання сім'ї. Ці сури відрізняються в інших місцях для дружини громадянина Німеччини. Скрізь різне, я не зрозумів, тому пропало. Є держава, кожен у цій державі тримає порядок за своїм бажанням. Ніхто нікому не може дати чіткої відповіді, тому що право однієї держави не поширюється на іншу. :політика:

    Бейбарс
    Учасник

    Оскільки він не дав років рішенню, воно скрізь може бути іншим. Жінка тут розповіла мені близько 8 років. та 5 років податку.

    Отримала візу на 3 роки для возз'єднання сім'ї. Ці сури відрізняються в інших місцях для дружини громадянина Німеччини. Скрізь різне, я не зрозумів, тому пропало. Є держава, кожен у цій державі тримає порядок за своїм бажанням. Ніхто нікому не може дати чіткої відповіді, тому що право однієї держави не поширюється на іншу. :політика:

    ні, дивіться, його там немає, зараз закони не відрізняються від держави до держави, є лише відмінності в незначних речах, є різниці в державах, які стосуються їх самих .. адже такі речі, як права на проживання та громадянство стосуються всієї Німеччини .. в цих великих речах немає юридичних відмінностей .. тому єдиний закон про проживання лише один закон про громадянство ..

    Тепер ви маєте рацію, ви кажете, що переді мною, звичайно, є приклад .. лише права на громадянство особи, яка перебуває у шлюбі з цим німецьким подружжям, були нещодавно звільнені в 2005 році. Можливо, особа, яку ви згадали, перейшла до німецького громадянства в попередній період. Це вже чітко написано в статті 10, стаття 8 говорить, що особа, яка відповідає вимогам статей 9 і 9, має право передати німецьке громадянство .. Це написано на сторінці офіційного сайту в Дюссельдорфі, і це написано на багатьох інших сторінках, і я його обрав ..

    tugce_doerj є
    Учасник

    Ну, звісно, ​​та жінка була трохи старша, мені здається, вона отримала візу до 2005 року, дивіться, я про це жінку не питав. Тоді це нормально. добре :)

    Бейбарс
    Учасник

    Ну, звісно, ​​та жінка була трохи старша, мені здається, вона отримала візу до 2005 року, дивіться, я про це жінку не питав. Тоді це нормально. добре :)

    Подивіться зараз, це стаття з Мюнхена; Для тих, хто влаштовується на роботу, їм буде наданий чітко прописаний час;

    Die Ermessenseinbürgerung (§§ 8, 9 StAG)
    Die Ermessenseinbürgerung gilt für bestimmte Ausländergruppen wie zB Ehegatten von
    Deutschen, anerkannte Flüchtlinge, ehemalige deutsche Staatsangehörige тощо, die unter
    erleichterten Voraussetzungen (= Kürzeren Aufenthaltszeiten) eingeburgert werden können.
    Für Ehegatten von Deutschen gilt in der Regel eine Wartezeit von drei, für anerkannte
    Flüchtlinge von sechs Jahren. 
    https://www.auslaenderbeirat-muenchen.de/publi/staatsang.pdf

    Дортмунд, Бохум говорить те саме на сторінках цих місць .. Я не додаю їх через цю простоту, щоб тема не була довгою в кінці року ..

    tugce_doerj є
    Учасник

    Я розумію. У будь-якому випадку, у нас є ще кілька років, щоб подивитися на ці вакансії, до того часу це зміниться в 50 разів більше :haha:

    Бейбарс
    Учасник

    Я розумію. У будь-якому випадку, у нас є ще кілька років, щоб подивитися на ці вакансії, до того часу це зміниться в 50 разів більше :haha:

    `

    Ви маєте намір стати громадянином Німеччини?

    EL-TURCO
    Учасник

    Я думаю, що німецьке громадянство не таке привабливе, як раніше.
    -Найважливіше врахувати те, що коли людина, яка має певний вид зайнятості, стає громадянином Німеччини, сертифікати SSK-Baghkur вмирають. Ну, люди, пенсійний вік у Туреччині називали пенсійним віком у могилі, вони навіть не підозрювали про це. люди тут навіть не в могилі, а тільки коли кістка висохне (Хто хоч трохи знає про середній вік Туреччини, погодиться зі мною! Ми не можемо жити 85-90 років, як німці...
    Ви сказали жінці 65 років, вона блищить своїм обличчям - талія наших 55-60-х мертва, я закінчилася, вона не піднімається глибоко (узагальнення)
    – 2. Право власності в Туреччині 8. Якщо я не помиляюся, до 5 років тому іноземці не могли придбати нерухомість в Туреччині, продаж будинків припинився - можливо, був прийнятий новий закон, я не знаю багато про це.
    -Є інша сторона цього світу. Люди хочуть бути похованими там, де вони народилися (принаймні я).
    – Навіть якби я мав 4 німецькі паспорти, мені б не потрібен був паспорт, у якому за тисячу кілометрів було б видно, що я турок…
    – Ход потяга зовсім непоганий. Якби пощастило, було б не погано провести літо в потязі, коли буде років 50-60. світ...
    це моя ідея.

    Бейбарс
    Учасник

    Я думаю, що німецьке громадянство не таке привабливе, як раніше.
    -Найважливіше врахувати те, що коли людина, яка має певний вид зайнятості, стає громадянином Німеччини, сертифікати SSK-Baghkur вмирають. Ну, люди, пенсійний вік у Туреччині називали пенсійним віком у могилі, вони навіть не підозрювали про це. люди тут навіть не в могилі, а тільки коли кістка висохне (Хто хоч трохи знає про середній вік Туреччини, погодиться зі мною! Ми не можемо жити 85-90 років, як німці...
    Ви сказали жінці 65 років, вона блищить своїм обличчям - талія наших 55-60-х мертва, я закінчилася, вона не піднімається глибоко (узагальнення)
    – 2. Право власності в Туреччині 8. Якщо я не помиляюся, до 5 років тому іноземці не могли придбати нерухомість в Туреччині, продаж будинків припинився - можливо, був прийнятий новий закон, я не знаю багато про це.
    -Є інша сторона цього світу. Люди хочуть бути похованими там, де вони народилися (принаймні я).
    – Навіть якби я мав 4 німецькі паспорти, мені б не потрібен був паспорт, у якому за тисячу кілометрів було б видно, що я турок…
    – Ход потяга зовсім непоганий. Якби пощастило, було б не погано провести літо в потязі, коли буде років 50-60. світ...
    це моя ідея.

    – Чи визначено закінчення цих періодів SSK? Наприклад, мій родич, юрист, сказав, що в Туреччині можна зарахувати час роботи в Німеччині.
    – Ці іноземці донедавна не мали права володіти власністю в Туреччині, як ви сказали, але в рамках гармонізації законів ЄС вони зробили це можливим для володіння власністю через компанію щоб змінити це теж. Я не знаю, що вони також можуть придбати власність без безпосереднього посередництва компанії. Звичайно, вони б визнали право.

    – Як ви згадали, існує інша сторона цього світу, але ми також повинні думати про це з цієї точки зору, у світі є багато могил сподвижників і акінчі, які поховані не на своїй батьківщині.. Я навіть читав, що в серці Європи і навіть серед Німеччини є рейдерські могили.. Звичайно, ми не сподвижники і не акінчі. :)

    . Окрім західних умов, про які ви згадали, я також думаю про це .. Якщо турки, які проживають у Німеччині, залишатимуться в Німеччині надовго, всі вони мають бути німецьким громадянством .. Відповідно до його зручності або труднощів .. Створити лобі для потенціалу голосування .. Звичайно, ми збираємось під одним дахом у Німеччині. Наскільки реально було б для нас здійснювати свою діяльність, але принаймні 500.000 2 вірмен у Франції повинні мати німецький парламент, щоб понад XNUMX мільйони турків, які проживають у Німеччині, робили те, що вони можуть зробити для Саркозі.

    Звичайно, ми праворуч і ліворуч серед нас. Алаві-суніт, не релігійний. спілкування чи ні .., окрім того, щоб бути в нашому bölündügü багато нашої власної ревнощів щодо масового руху ic, однієї з найбільших проблем, які потребують asmamiz .. як, принаймні, тут, так що ви думаєте, що інтереси Туреччини та нації в лобіюванні двох пошуків мають бути всередині. якщо сьогодні проводиться дослідження. Чи потрапить Туреччина до Європейського Союзу .. Ви не можете потрапити в напрямку гвинтика Туреччини, в Європі будуть використовувати голоси, я здогадуюсь ..

    fuk_xnumx
    Учасник

    abu bass до кінця, коли справа доходить до haklisin SSK, прийшла нова асамблея, але я точно знаю зміст трауру, коли, і я не думаю, що це вже там після того, як мої 23 роки у Туреччині одного дня не зробили жодної страховки, навіть сплата внесків зробила це університетське життя, яке займається застрахованим бізнесом, ніколи не закінчувало школу oldukd Пряма Німеччина запитує місцеві населених пункти тепер, чому я Моє gecmeyim.avantaj громадянство отримання більше я знаю і виборчих прав, як на визнаю право уникати поводження з незнайомцем у такому yasya дуже oluyor. що стосується права набувати вже всіх нас заздалегідь, щоб турецьке громадянство було застосовано на блакитній карті, тому що ми знаємо систему, яку ми всі вже найменше робимо тим, що є ярадігом про те, як kullanilams gerektiğni та blue kartd також виходять із нових законів, які вони мають у Туреччині після набрання чинності виборчим волоссямоперації gerceklestirebilcek придбання землі отримання таких заявок може вже блакитні картки yapiliyor..b закон розширений olcak більш активним і sunulcak як альтернатива громадянину Німеччини, що народився в Туреччині мені ваш kanatind є кожен громадянин турка отримує громадянство у gecmeli..v 60 до 70 років ми маємо індичку Backson навіть вже гвинтик вхідних дусний спричинив аварію не живе turkiyede turkiyede отримали кілька тисяч громадян Туреччини, які проживають в Аланьядані.

    – Чи визначено закінчення цих періодів SSK? Наприклад, мій родич, юрист, сказав, що в Туреччині можна порахувати час роботи в Німеччині.
    - Ці іноземці донедавна не мали права володіти власністю в Туреччині, як ви сказали, але в рамках гармонізації законодавства ЄС це змінили. Вони дали їм можливість володіти власністю через компанію Я не знаю, що вони зробили, але вони також можуть придбати власність без безпосереднього посередництва компанії.

    – Як ви згадали, існує інша сторона цього світу, але ми також повинні думати про це з цієї точки зору, у світі є багато могил сподвижників і акінчі, які поховані не на своїй батьківщині.. Я навіть читав, що рейдерські могили є в серці Європи, навіть серед Німеччини.. Звичайно, ми не сподвижники і не акінчі. :)

    . Окрім західних умов, про які ви згадали, я також про це думаю. Якщо турки, які проживають у Німеччині, залишатимуться в Німеччині надовго, вони всі повинні мати німецьке громадянство .. Через його зручність або труднощі .. Створити лобі Для потенційного вибору ... Звичайно, наш дах Для нас було б реально зібратися та проводити лобістські заходи в Німеччині, але принаймні 500.000 2 вірмен у Франції повинні змусити парламент Німеччини мати понад XNUMX мільйони турків, які проживають у Німеччині, робити те, що вони можуть зробити для саркозі. Це спосіб спочатку проголосувати за потенціал. ..

    Звичайно, ми праворуч і ліворуч серед нас. Алаві-суніт, не релігійний. спілкування чи ні .., окрім того, щоб бути в нашому bölündügü багато нашої власної ревнощів щодо масового руху ic, однієї з найбільших проблем, які потребують asmamiz .. як, принаймні, тут, так що ви думаєте, що інтереси Туреччини та нації в лобіюванні двох пошуків мають бути всередині. якщо сьогодні проводиться дослідження. Чи потрапить Туреччина до Європейського Союзу .. Ви не можете потрапити в напрямку гвинтика Туреччини, в Європі будуть використовувати голоси, я здогадуюсь ..

    EL-TURCO
    Учасник

    скажи мені відповісти

    – У мене є майже 3500 днів страхового стажу, а також військова служба! Але моя робота в Німеччині додається, коли я хочу вийти на пенсію сказав, що середня тривалість життя в Німеччині становить 77% для жінок і 82% для жінок у TR. Ну, оскільки я Туркоглу, я не вірю що побачу 60-65%...
    -Коли закон про подвійне громадянство стане необмеженим для нас, турків (зараз 18-23), як це стосується громадян інших країн ЄС, тоді я стану громадянином, я буду чекати 10 годин на болгарському кордоні Не пройде через те, що громадянство 10 років не вимірюється, але це не так він має подвійне громадянство, він негативно ставиться до питання подвійного громадянства, але він їсть вершки...
    – Як ви сказали, я не компаньйон і не рейдер, якщо можливо, моя могила повинна бути в Туреччині (хоча моя дружина німкеня!!!)
    - Найкраще, що ми робимо, - це те, що ми не можемо закінчити нічого так само, як ми почали! У нас є багато проектів, але немає кінця, тому концепція лобізму є дуже довгою року вона минулого місяця перейшла до ХДС, її голова та заступник... Про яку політику ми говоримо...
    - Ні на кого не ображайся, але поки ці курдські громадяни мають проблеми між нами, наша боротьба не закінчиться (на жаль, є ті, хто не може жити під одним прапором... У будь-якому випадку, це інша тема для обговорення, будь ласка, не коментуйте це питання, інакше питання буде заплутано.
    - Уфук, я сам жив в Аланії 15-16 років, наприклад, німець був німцем, тому що коли мені виповниться 50, я теж втечу , спочатку я повинен погасити борг за куплений будинок. :-)

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 41)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.