Oturum, Almanya’da Sınırsız Oturum hakkı ve Alman Vatandasligi..!!

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    Бейбарс
    Учасник

    Ці теми пишуться під різними заголовками тем, і час від часу вони зникають. Я намагався зібрати їх і хотів організувати під цим заголовком. Якщо знайдуться друзі, вони отримають від цього користь, і я додаю це до свого підпису.

    Visum – Vize: Konsolosluklarin verdigi en fazla 3 aylik olan haktir.

    Aufenthaltserlaubnis – Oturum Hakki: Almanya'daki Yabancilar dairesinin verdigi süreli Oturum hakkidir.

    Unbefristet, Niderlassungserlaubnis – Sinirsiz Oturum: eski adiyla Unbefristet, yeni adiyla Niderlassungserlaubnis sinirsiz oturum hakki

    Deutsche Staatsangehörigkeit, німецьке громадянство для тих, хто бажає посади в будь-якому випадку

    Simdi gelelim aile birlesimi ile vizenizi aldiniz almanyaya geldiniz, ilk isiniz vaktiniz olsa dahi biran önce yabancilar dairesine gidip Oturum – Aufenthaltserlaubnis almak icin basvuruda bulunmak olsun.

    ..esiniz eger alman vatandasi ise önce 1 veya 2 daha sonrasi uzatmaya gittginizde yine 1 veya 2 sene oturum alirsiniz. toplamda 3 seneyi tamamladignizda Sinirsiz Vize – Niederlassungserlaubnis'e basvurma hakkina sahipsiniz. bunu Oturum Yasasinin 28. Maddesinin 2. Bendi belirler.. Linki assagida ekliyorum isteyenler girip ordan almancasini okurlar..

    посилання: https://www.juraforum.de/gesetze/aufenthg/28-familiennachzug-zu-deutschen

    ..esiniz eger türk vatandasi ise, sehirlere göre süreleri degismek sartiyla 1 veya 2 ser senelik oturum hakki alirsiniz taki bu 5 seneyi tamamlayana kadar, 5. senenin sonunda Sinirsiz Vizeye – Niederlassungserlaubnis'e basvuruda bulunabilirsiniz, tabi diger sartlarida yerine getirirseniz, Örgnegin 60 ay emekli kasasina ödeme yapmis olmak gibi, yani calismis olmak gibi.. bu sartlari Oturum Yasasinin 9. Maddesinin 2.Bendinin altinda sirali olan 9 Firka belirler.. diger sartlarida Linkten okursunuz..

    посилання: https://www.juraforum.de/gesetze/aufenthg/9-niederlassungserlaubnis

    – tabi bu esiniz almanda olsa, türkte olsa sinirsiz vize öncesinde Integrasyon kurslarina katilip basarili olmaniz zaten temel sartlardan biri –


    Дійдемо до німецького громадянства:

    Право натуралізації загалом регулюється статтями 8, 9 та 10 Закону про громадянство. Відповідно, стаття 8 регулює загальні права, стаття 9 регулює права осіб, які перебувають у шлюбі з німецьким подружжям, а стаття 10 регулює права решти іноземців, тобто тих, хто не перебуває у шлюбі або який певним чином залишається в Німеччині.

    .. Відповідно, статті 8 та 9 регулюють права тих, кого взяли. Ці статті також не пишуть нічого, що безпосередньо стосується року. Але на практиці ви одружилися на німецькій дружині і приїхали до Німеччини наприкінці 5-го курсу.Ви маєте право подати заяву на отримання німецького громадянства, якщо виконуєте інші умови. інші умови, такі як знання німецької мови, складання іспиту на громадянство, наявність базової інформації про Німеччину, не отримання соціальної допомоги та інші .. Я додаю посилання в цих статтях до наступних

    Стаття 8 Посилання: https://norm.bverwg.de/jur.php?rustag,8
    Стаття 9 Посилання: https://norm.bverwg.de/jur.php?rustag,9

    Заява щодо тривалості знаходиться за цим посиланням: https://www.duesseldorf.de/buergerinfo/33/03/31eb02.shtml

    Стаття 10 регулює право набуття німецького громадянства для громадян Туреччини. Відповідно, однією з умов є перебування у Німеччині 8 років та виконання інших умов, які виконуються тими, хто одружений із одруженим чоловіком / дружиною вище.

    Стаття 10 Посилання: https://norm.bverwg.de/jur.php?rustag,10

    Крім того, ви можете знайти всі закони проживання за цим посиланням:

    https://www.jusline.de/Aufenthaltsgesetz_%28AufenthG%29_Langversion

    Тут також є закони щодо громадянства:

    https://www.gesetze-im-internet.de/rustag/BJNR005830913

    ви можете знайти.

    Якщо у вас є якісь запитання, ви можете задати їх тут. Сподіваюся, це допомогло друзям, які хотіли цю тему ..

    EL-TURCO
    Учасник

    благословіть ваші руки ..

    Бейбарс
    Учасник

    благословіть ваші руки ..

    Дякую, я сподіваюся, що я не висловлюю ситуації неправильно .. тому я дав посилання віків .., які хочуть перевірити звідти на підтвердження, звичайно ..

    tugce_doerj є
    Учасник

    дуже красиві байбари здоров'я на руку. Ну, моє запитання: чи однаково це працює для кожної держави? Тому що є хтось, хто став громадянином Німеччини в моєму місці і прожив тут 8 років і мусив сплатити податок за 5 років. після цього жінка стала громадянином Німеччини. жінка походила з В’єтнаму, а не з Турка. може інший додаток до них?

    fuk_xnumx
    Учасник

    Тугче, коли я читаю рішення, я думаю, що воно повинно бути скрізь однакове, хтось одружений з громадянином Німеччини повинен перебувати в Німеччині 3 роки і повинен бути одруженим з громадянином Німеччини через 2 роки, загалом через 5 років народжується право німецького громадянства. https://www.duesseldorf.de/buergerinfo/33/03/31eb02.shtml  У ньому сказано те саме, що і я. 8-річне правило діє для турецьких громадян.

    Бейбарс
    Учасник

    дуже красиві байбари здоров'я на руку. Ну, моє запитання: чи однаково це працює для кожної держави? Тому що є хтось, хто став громадянином Німеччини в моєму місці і прожив тут 8 років і мусив сплатити податок за 5 років. після цього жінка стала громадянином Німеччини. жінка походила з В’єтнаму, а не з Турка. може інший додаток до них?

    Зазвичай однаково для всіх іноземців у законі про громадянство, написаному вище на горизонті .. Ця 5-річна проблема сплати податку вже не є громадянством, вона йде у niederlassungserlaubnis .. Статті 8 - 9 регулюють права на громадянство німецьких. Цього року про його професію немає жодної згадки. 8-річна подія також передана в 10-й статті.
    – simdi sene gecmeyince esi alman olanlarin vatandaslik haklari nasil oluyor oda uygulamada fark ediyor buna iliskin bir örnegide iste düsseldorf belediyesinden verdim.. belediyenin resmi sayfasinda 5 seneden bahsediyor..

    tugce_doerj є
    Учасник

    Оскільки він не дав років рішенню, воно скрізь може бути іншим. Жінка тут розповіла мені близько 8 років. та 5 років податку.

    Отримала візу на 3 роки для возз'єднання сім'ї. Ці сури відрізняються в інших місцях для дружини громадянина Німеччини. Скрізь різне, я не зрозумів, тому пропало. Є держава, кожен у цій державі тримає порядок за своїм бажанням. Ніхто нікому не може дати чіткої відповіді, тому що право однієї держави не поширюється на іншу. :політика:

    Бейбарс
    Учасник

    Оскільки він не дав років рішенню, воно скрізь може бути іншим. Жінка тут розповіла мені близько 8 років. та 5 років податку.

    Отримала візу на 3 роки для возз'єднання сім'ї. Ці сури відрізняються в інших місцях для дружини громадянина Німеччини. Скрізь різне, я не зрозумів, тому пропало. Є держава, кожен у цій державі тримає порядок за своїм бажанням. Ніхто нікому не може дати чіткої відповіді, тому що право однієї держави не поширюється на іншу. :політика:

    ні, дивіться, його там немає, зараз закони не відрізняються від держави до держави, є лише відмінності в незначних речах, є різниці в державах, які стосуються їх самих .. адже такі речі, як права на проживання та громадянство стосуються всієї Німеччини .. в цих великих речах немає юридичних відмінностей .. тому єдиний закон про проживання лише один закон про громадянство ..

    Тепер ви маєте рацію, ви кажете, що переді мною, звичайно, є приклад .. лише права на громадянство особи, яка перебуває у шлюбі з цим німецьким подружжям, були нещодавно звільнені в 2005 році. Можливо, особа, яку ви згадали, перейшла до німецького громадянства в попередній період. Це вже чітко написано в статті 10, стаття 8 говорить, що особа, яка відповідає вимогам статей 9 і 9, має право передати німецьке громадянство .. Це написано на сторінці офіційного сайту в Дюссельдорфі, і це написано на багатьох інших сторінках, і я його обрав ..

    tugce_doerj є
    Учасник

    Ну, звісно, ​​та жінка була трохи старша, мені здається, вона отримала візу до 2005 року, дивіться, я про це жінку не питав. Тоді це нормально. добре :)

    Бейбарс
    Учасник

    Ну, звісно, ​​та жінка була трохи старша, мені здається, вона отримала візу до 2005 року, дивіться, я про це жінку не питав. Тоді це нормально. добре :)

    Подивіться зараз, це стаття з Мюнхена; Для тих, хто влаштовується на роботу, їм буде наданий чітко прописаний час;

    Die Ermessenseinbürgerung (§§ 8, 9 StAG)
    Die Ermessenseinbürgerung gilt für bestimmte Ausländergruppen wie zB Ehegatten von
    Deutschen, anerkannte Flüchtlinge, ehemalige deutsche Staatsangehörige тощо, die unter
    erleichterten Voraussetzungen (= Kürzeren Aufenthaltszeiten) eingeburgert werden können.
    Für Ehegatten von Deutschen gilt in der Regel eine Wartezeit von drei, für anerkannte
    Flüchtlinge von sechs Jahren. 
    https://www.auslaenderbeirat-muenchen.de/publi/staatsang.pdf

    Дортмунд, Бохум говорить те саме на сторінках цих місць .. Я не додаю їх через цю простоту, щоб тема не була довгою в кінці року ..

    tugce_doerj є
    Учасник

    Я розумію. У будь-якому випадку, у нас є ще кілька років, щоб подивитися на ці вакансії, до того часу це зміниться в 50 разів більше :haha:

    Бейбарс
    Учасник

    Я розумію. У будь-якому випадку, у нас є ще кілька років, щоб подивитися на ці вакансії, до того часу це зміниться в 50 разів більше :haha:

    `

    Ви маєте намір стати громадянином Німеччини?

    EL-TURCO
    Учасник

    Я думаю, що німецьке громадянство не таке привабливе, як раніше.
    —en cok hesaplanmasi gereken trde calismsligi olan bir kimsenin alman vatandasi olunca ssk-bagkur süeleri ölüyor.eh millet trdeki emeklilik yasina mezarda emeklilik diyorlardi burdakilerden haberleri yoktu burda mezarda bile degil ancak kemik kuruyunca(trnin yas ortalamasi hakkinda ufak bir bilgisi olan bana hak verecektir!biz almanlar gibi 85-90 yasayamiyoruzki….
    Ви сказали жінці 65 років, вона блищить своїм обличчям - талія наших 55-60-х мертва, я закінчилася, вона не піднімається глибоко (узагальнення)
    –2.trde mülk edinme hakki 8bundan 5 sene öncesine kadar yanilmiyorsam trde yabanci mülk edinemiyordu ev satislari durmustu-belkide yeni yasa cikmistir pek haberim yok.
    –bu dünyanin birde öbür tarafi var.insan dogdugu yerde gömülmek istiyor(en azindan ben)
    –4 tane alman paßimda olsa benim Türk oldugum bin kilometreden belli paßa ihtiyacim yok…
    –trnin gidisati hic fena degil kismet olursa yas 50-60 oldugunda bi yazlik trde ömür gecirmek hic fena olmaz..bi dahami gelecez dünyaya anasini satayim…
    це моя ідея.

    Бейбарс
    Учасник

    Я думаю, що німецьке громадянство не таке привабливе, як раніше.
    —en cok hesaplanmasi gereken trde calismsligi olan bir kimsenin alman vatandasi olunca ssk-bagkur süeleri ölüyor.eh millet trdeki emeklilik yasina mezarda emeklilik diyorlardi burdakilerden haberleri yoktu burda mezarda bile degil ancak kemik kuruyunca(trnin yas ortalamasi hakkinda ufak bir bilgisi olan bana hak verecektir!biz almanlar gibi 85-90 yasayamiyoruzki….
    Ви сказали жінці 65 років, вона блищить своїм обличчям - талія наших 55-60-х мертва, я закінчилася, вона не піднімається глибоко (узагальнення)
    –2.trde mülk edinme hakki 8bundan 5 sene öncesine kadar yanilmiyorsam trde yabanci mülk edinemiyordu ev satislari durmustu-belkide yeni yasa cikmistir pek haberim yok.
    –bu dünyanin birde öbür tarafi var.insan dogdugu yerde gömülmek istiyor(en azindan ben)
    –4 tane alman paßimda olsa benim Türk oldugum bin kilometreden belli paßa ihtiyacim yok…
    –trnin gidisati hic fena degil kismet olursa yas 50-60 oldugunda bi yazlik trde ömür gecirmek hic fena olmaz..bi dahami gelecez dünyaya anasini satayim…
    це моя ідея.

    – bu SSK sürelerinin ölmesii isi kesin mi? örnegin benim bir yakinim avukat, bana demistiki almanyada calistigin zamanlari türkiyede sayabiliyorsun demisti.. buna göre süreleri öldürdükleri keisn mi?
    – bu yabancilarin mal edinme haklair türkiyede yoktu yakin zamana kadar söyledigin gibi, ama iste bu ab uyum yasalari cercevesinde, bunu degistirdiler.. bir sirket üzerindne sahip olabilir gii yaptilar.. simdi onuda degistirecekelrdi ne yaptilar bilmiyorum ama, direk sirket aracilgii olmadan da mal edinme hakki taniyacaklardi tabi ne alemde haftada bir yasa degisiyor Türkiyede..

    – bahsettigin gibi bu dünyanin öbür tarafida var, ama birde su acidan düsünmek lazim kendi vataninda gömülmemis bircok Sahabe ve Akinci mezari var dünyada.. hatta avrupanin iclerinde almanyanin ortalrinda bile akinci mezarlari oldgunu bir ara okumustum.. tabi biz ne sahabe nede akinciiyiz ama :)

    . Окрім західних умов, про які ви згадали, я також думаю про це .. Якщо турки, які проживають у Німеччині, залишатимуться в Німеччині надовго, всі вони мають бути німецьким громадянством .. Відповідно до його зручності або труднощів .. Створити лобі для потенціалу голосування .. Звичайно, ми збираємось під одним дахом у Німеччині. Наскільки реально було б для нас здійснювати свою діяльність, але принаймні 500.000 2 вірмен у Франції повинні мати німецький парламент, щоб понад XNUMX мільйони турків, які проживають у Німеччині, робили те, що вони можуть зробити для Саркозі.

    Звичайно, ми праворуч і ліворуч серед нас. Алаві-суніт, не релігійний. спілкування чи ні .., окрім того, щоб бути в нашому bölündügü багато нашої власної ревнощів щодо масового руху ic, однієї з найбільших проблем, які потребують asmamiz .. як, принаймні, тут, так що ви думаєте, що інтереси Туреччини та нації в лобіюванні двох пошуків мають бути всередині. якщо сьогодні проводиться дослідження. Чи потрапить Туреччина до Європейського Союзу .. Ви не можете потрапити в напрямку гвинтика Туреччини, в Європі будуть використовувати голоси, я здогадуюсь ..

    fuk_xnumx
    Учасник

    abu bass до кінця, коли справа доходить до haklisin SSK, прийшла нова асамблея, але я точно знаю зміст трауру, коли, і я не думаю, що це вже там після того, як мої 23 роки у Туреччині одного дня не зробили жодної страховки, навіть сплата внесків зробила це університетське життя, яке займається застрахованим бізнесом, ніколи не закінчувало школу oldukd Пряма Німеччина запитує місцеві населених пункти тепер, чому я Моє gecmeyim.avantaj громадянство отримання більше я знаю і виборчих прав, як на визнаю право уникати поводження з незнайомцем у такому yasya дуже oluyor. що стосується права набувати вже всіх нас заздалегідь, щоб турецьке громадянство було застосовано на блакитній карті, тому що ми знаємо систему, яку ми всі вже найменше робимо тим, що є ярадігом про те, як kullanilams gerektiğni та blue kartd також виходять із нових законів, які вони мають у Туреччині після набрання чинності виборчим волоссямоперації gerceklestirebilcek придбання землі отримання таких заявок може вже блакитні картки yapiliyor..b закон розширений olcak більш активним і sunulcak як альтернатива громадянину Німеччини, що народився в Туреччині мені ваш kanatind є кожен громадянин турка отримує громадянство у gecmeli..v 60 до 70 років ми маємо індичку Backson навіть вже гвинтик вхідних дусний спричинив аварію не живе turkiyede turkiyede отримали кілька тисяч громадян Туреччини, які проживають в Аланьядані.

    – bu SSK sürelerinin ölmesii isi kesin mi? örnegin benim bir yakinim avukat, bana demistiki Almanya'da calistigin zamanlari Türkiyede sayabiliyorsun demisti.. buna göre süreleri öldürdükleri keisn mi?
    – bu yabancilarin mal edinme haklair Türkiyede yoktu yakin zamana kadar söyledigin gibi, ama iste bu ab uyum yasalari cercevesinde, bunu degistirdiler.. bir sirket üzerindne sahip olabilir gii yaptilar.. simdi onuda degistirecekelrdi ne yaptilar bilmiyorum ama, direk sirket aracilgii olmadan da mal edinme hakki taniyacaklardi tabi ne alemde haftada bir yasa degisiyor Türkiyede..

    – bahsettigin gibi bu dünyanin öbür tarafida var, ama birde su acidan düsünmek lazim kendi vataninda gömülmemis bircok Sahabe ve Akinci mezari var dünyada.. hatta avrupanin iclerinde Almanya'nın ortalrinda bile akinci mezarlari oldgunu bir ara okumustum.. tabi biz ne sahabe nede akinciiyiz ama :)

    . Окрім західних умов, про які ви згадали, я також про це думаю. Якщо турки, які проживають у Німеччині, залишатимуться в Німеччині надовго, вони всі повинні мати німецьке громадянство .. Через його зручність або труднощі .. Створити лобі Для потенційного вибору ... Звичайно, наш дах Для нас було б реально зібратися та проводити лобістські заходи в Німеччині, але принаймні 500.000 2 вірмен у Франції повинні змусити парламент Німеччини мати понад XNUMX мільйони турків, які проживають у Німеччині, робити те, що вони можуть зробити для саркозі. Це спосіб спочатку проголосувати за потенціал. ..

    Звичайно, ми праворуч і ліворуч серед нас. Алаві-суніт, не релігійний. спілкування чи ні .., окрім того, щоб бути в нашому bölündügü багато нашої власної ревнощів щодо масового руху ic, однієї з найбільших проблем, які потребують asmamiz .. як, принаймні, тут, так що ви думаєте, що інтереси Туреччини та нації в лобіюванні двох пошуків мають бути всередині. якщо сьогодні проводиться дослідження. Чи потрапить Туреччина до Європейського Союзу .. Ви не можете потрапити в напрямку гвинтика Туреччини, в Європі будуть використовувати голоси, я здогадуюсь ..

    EL-TURCO
    Учасник

    скажи мені відповісти

    –benim trde 3500 güne yakin sigortam ve arti askerligim var!alman vatandasligina gectigimde bunlar ölüyor.ama Almanya'daki calismalrim trden emekli olmak istedigimde ekleniyor.emekli yasi trde cok uygun.dedigim gibi Almanya'da ömür ortalamasi erkek %77 kadin %82.trde %60-65 arasinda dolaniyor.eh bende Türkoglu Türk olduguma göre ve irsi sebeplerden dolayi 80-90 görecegime pek inanmiyorum…
    –ne zamanki cifte vatandaslik yasasi diger AB ülke vatandaslarina uygulandigi gibi biz Türklere de sinirsiz(su anda 18-23 )olur o zaman vatandasliga gecerim.gerekirse bulgar sinirinda 10 saat beklerim Türklügümden gecmem…vatandasligin siniri olmaz 10 sene 15 seneyle ölcülemez.ya osundur ya degil.isin garibi ismi mcallister olan siyasetci bu konuyla ilgilenen kendisi cifte vatandas olmasina ragmen cifte vatandaslik konusuna olumsuz bakar ama kaymagini yer…
    –dedigin gibi ne sahabe ne akinciym mümkünse mezarim Trde olsun(esim alman oldugu halde bunu söylüyorum!!!)
    –bizim en iyi becerdigimiz sey hicbirseyi basladigimiz gibi bitirememizdir!proj coktur bitis yoktur bizde.onun icin biz lobicilk kavrami cok uza.buyur gecen sene bremende türk partisi kuruldu gecen ay cduya gecis yapti baskani ve yardimcisi..hangi siyasetten bahsediyoruz…
    –kimse alinmasin ama icimizde bu kürt vatandaslarin problemleri oldugu sürece bizde kavga bitmez(ayni bayrak altinda yasamayi hazmedemeyenler var maalesef….neyse bu baska tartisma konusu bu konuda yorum olmasin lütfen yoksa konu karisir
    –ufukcugum ben kendim alanyada 15-16 sene yasadim ben apartmandaki sag komsum almandi mesela.ondandir demem 50 oldugunda yas bende kacarim diye :-)tabii önce aldigim evinborcunu  bitirmem lazim :-)

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 41)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.