(ÖSD) Чи сертифікат A1 приймається в консульстві Німеччини?

> Форуми > Поділитися з німецьким іспитом A1, A2, B1, німецькою KPDS, KPSS та іншими німецькими іспитами. > (ÖSD) Чи сертифікат A1 приймається в консульстві Німеччини?

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    хусейінкантурк
    відвідувач

    Мені потрібен сертифікат А1 для возз’єднання сім’ї. Тому я пішов на курс Кокділа, найвідоміший курс іноземної мови в Адані, і подав заявку. Єдина людина, до якої я звернувся, сказала мені, що мені не потрібно їхати до Гете, тобто в Анкару для складання іспиту. Він сказав, що оскільки у них є контракт з ÖSD, я складатиму іспит кореневою мовою, де я буду проходити курс. Скажімо, я склав іспит кореневою мовою, про яку мені було цікаво, і отримав сертифікат. Чи буде консульство викликати проблеми? То чи потрібно отримувати сертифікат від інституту Гете? На сайті консульства написано, що ÖSD укладено на контракт, але, погодьтеся, кожен купує його у Гете. Чи є хтось, хто не отримав сертифікат від Гете таким чином, але отримав сертифікат з курсів з OSD і пішов до консульства?

    yenicerixnumx
    Учасник

    Селамун алейкум

    У списку документів, що вимагаються для возз’єднання сім’ї в Німеччині, є стаття
    'Свідоцтво про базові знання німецької, загальноєвропейської мови
    на мінімальному рівні А1 (http://www.europaeischer-referenzrahmen.de): A1
    рівень, чотири елементи володіння мовою (розуміння, розмова, читання та письмо)
    чохли. Заявник вирішує, як і де здобути знання німецької мови.
    дає. Однак сертифікат мови А1 повинен видавати уповноважена установа. В Туреччині
    "Start Deutsch 1" Інституту Гете (http://www.goethe.de) з австрійським мовним дипломом
    (ÖSD) „Grundstufe Deutsch 1“ (http://www.osd.at) Приймається. Свідоцтво про оригінал мови
    повинні бути подані. Подання вищезазначеного мовного сертифіката, візи
    означає, що документ про володіння мовою буде автоматично прийнятий в процесі.
    не приходить ".

    Думаю, дотримуйтесь написаного тут. Ніколи не ризикуйте своєю роботою.

    selametle

    Мені потрібен сертифікат А1 для возз’єднання сім’ї. Тому я пішов на курс Кокділа, найвідоміший курс іноземної мови в Адані, і подав заявку. Єдина людина, до якої я звернувся, сказала мені, що мені не потрібно їхати до Гете, тобто в Анкару для складання іспиту. Він сказав, що оскільки у них є контракт з ÖSD, я складатиму іспит кореневою мовою, де я буду проходити курс. Скажімо, я склав іспит кореневою мовою, про яку мені було цікаво, і отримав сертифікат. Чи буде консульство викликати проблеми? То чи потрібно отримувати сертифікат від інституту Гете? На сайті консульства написано, що ÖSD укладено на контракт, але, погодьтеся, кожен купує його у Гете. Чи є хтось, хто не отримав сертифікат від Гете таким чином, але отримав сертифікат з курсів з OSD і пішов до консульства?

    tugce_doerj є
    Учасник

    Назва сертифіката, який видає etете, - telc. Я вивчив німецьку мову на іншому курсі і склав там іспит. На сертифікаті, який я отримав, написано Telc, тож це той самий сертифікат, який дав Гете. Якщо я не помиляюся, вони називають Österreiches sprachdiplom і номер дійсний.

Показано 2 відповіді - від 1 до 2 (всього 2)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.