важлива допомога

> Форуми > Кафе almancax > важлива допомога

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    alperave в
    Учасник

    Чи є в Німеччині друзі SLM у німецькій Туреччині старовинні квіти та подарунки стануть чимось для моїх сайтів

    YAMANEF в
    Учасник

    Як що ? То це оптом чи в роздріб? Це буде в прямому ефірі? їх мільйон? Я допоможу тобі сказати, що саме ти шукаєш

    alperave в
    Учасник

    мій наречений там, тому я шукаю сайт, який надсилає живі квіти і може купувати подарунки

    yenicerixnumx
    Учасник

    привіт

    https://www.floraprima.de/?gclid=CNb_yKGi3dACFQaVGwodYMACGQ  siteyi daha önce kullanmistim. bir sorun olmadan gönderim yapmislardi. umarim yardimci olur.yalniz tam zamaninda gitmesi icin gönderim zamanlarina iyi bak. 

    selametle

    erddinc
    Учасник

    SA в Туреччині шляхом перетину жовтого логотипу Interflora any
    Ви можете зробити це у флориста, а також в Інтернеті на сайті. Інтерфлора Туреччина, Квіти, Флорист, Замовлення квітів? Я, за кордоном ??? Квітка, міжнародна? Квітка, Букети з троянд, Інтернет, День матері Ця компанія надає міжнародні послуги по всьому світу. Сподіваюся, я допоміг. Було б перевагою давати його принаймні за 3 дні наперед. :)

Показано 4 відповіді - від 1 до 4 (всього 4)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.