БУДЬ ЛАСКА, НЕ ОТКРИВАЙТЕ ТЕМУ ДО ЧИТАННЯ ТУТ

> Форуми > Питання та відповіді про уроки німецької мови > БУДЬ ЛАСКА, НЕ ОТКРИВАЙТЕ ТЕМУ ДО ЧИТАННЯ ТУТ

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    МухаяяeM
    Учасник
    ЩО СЛІД РОЗГЛЯДАТИ ПРИ ВІДКРИТТІ ТЕМИ

    * KONU BAŞLIĞINDA ÇOK – ACİL – YARDIM – LÜTFEN – BURAYA BAKIN – BAKAR MISINIZ GİBİ KELİMELERDEN HERHANGİ BİRİNİ ASLA KULLANMAYIN

    * НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ БУДЬ-ЯКИХ ПІДПИСОК, ІНШИХ ТОЧКИ, КОММИ ТА ПИТАНЬ У НАЗВАННІ ТЕМИ

    * ТЕМА ВАШОЇ ТЕМИ ПОВИННА БУТИ КОРОТКИМ ОГОЛОШЕННЯМ ВАШОГО ПОВІДОМЛЕННЯ І ЗАВЖДИ НАДАЙТЕ ІДЕЮ ПРО ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ.

    * КОЖНО ПИТАННЯ ПОВИННО БУТИ ПІД ОКРЕМОЮ ТЕМОЮ, НЕ СОБІЖАЙТЕСЯ ВІДКРИТИ ТЕМУ

    * НЕ ПИШІТЬ ТЕМАТИЧНІ ЗАГОЛОВКИ ЗАГОЛОВНИМИ БУКВАМИ

    ahmad
    Учасник

    Якщо взяти болісний приклад, я розповів йому про ці проблеми.

    МухаяяeM
    Учасник

    Вибачте, друже, я більше не писатиму ;)

    baturay_
    Учасник

    Я візьму це до уваги

    aysunnn
    Учасник

    Привіт, я новий учасник, я ще не знаю, як користуватися цим курсом, це дуже складно. Ви допоможете мені?

    мазок
    Учасник

    Привіт, я хочу запитати, чи можете ви дати список місць, де вживається дієслово sein

    безнадійно
    Учасник

    А як щодо друзів, я не можу розпочати тему.

    гризлі
    Учасник

    Я думаю, що це повинно бути найкращим :)


    Шановні друзі, я хочу отримати від вас інформацію, я створив сімейний союз у Німеччині, але на сесії моєї дружини у мене є дитина протягом року. Вона народилася там у віці 1 років.

    Привіт, друзі, я хочу отримати від вас інформацію, я створив сімейний союз у Німеччині, але на сесії моєї дружини у мене є дитина на 1 рік, вона народилася там у віці 3 років, мій чоловік працює, у мене є будинок, думаю, вони роблять 1-річний сеанс, у вас проблема?

    mer19
    Учасник

    Я хочу відкрити тему, але не вдалося. Чи можете ви дати інформацію про те, як він відкрився

    mer19
    Учасник

    Entschuldigung… ich habe gefunden alkis:)

    türkkız
    Учасник

    Привіт, я новий учасник, я ще не знаю, як користуватися цим курсом, це дуже складно. Ви допоможете мені?

    hoşgeldin öyleyse cafe almancaxa bekleriz  :haha:

    adaizm є
    Учасник

    Привіт, я новий учасник, я ще не знаю, як користуватися цим курсом, це дуже складно. Ви допоможете мені?

    kelıme haznenı genıslet…bol bol cep telefonuna almanca dıyalog ları mp olarak ındır kulaklıkla dınle..

    Почніть із запам'ятовування основних моделей щоденних потреб
    Наприклад, мені це потрібно (ich brauche) або, будь ласка, принесіть мені склянку води) Können sie bitte ein glas wasser bringer)
    був костет (скільки грошей) ich komme aus der türkei (я походжу з Туреччини) woher kommen sie (звідки ти)

    для простих щоденних нових знайомств або основних фраз.

    Щасти

    nilakk
    Учасник

    Дякуємо за попередження. Я розгляну :)

Показано 14 відповіді - від 1 до 14 (всього 14)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.