Друзі, які живуть у Кельні, будь ласка, допоможіть...

> Форуми > Кафе almancax > Друзі, які живуть у Кельні, будь ласка, допоможіть...

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    kncin є
    Учасник

    Привіт родині almancax, якщо мені пощастить через кілька днів, я буду в Німеччині і почну жити в Кельні. Тривога про те, коли прибуде віза, закінчилася, тепер почалися тривоги щодо пошуку роботи. Якщо є друзів, які можуть допомогти з працевлаштуванням, прошу їхньої допомоги і бажаю терпіння друзям, які ще чекають на візу, нехай вам Бог допомагає...

    fuk_xnumx
    Учасник

    Тож чи думали ви тоді піти на курс

    kncin є
    Учасник

    Ні, брате, я піду на курс, але є такі дрібниці, як це, давайте подивимось до або після часу курсу, як він.

    fuk_xnumx
    Учасник

    Ви кажете minijop, ви зараз не думаєте про роботу, йдіть влаштовуйтесь, тримайте свій будинок, купуйте, тоді ви почнете курс, обов’язково пройдіть курс, тоді він все одно вийде.

    Ні, брате, я піду на курс, але є такі дрібниці, як це, давайте подивимось до або після часу курсу, як він.

    1963
    Учасник

    Привіт, по-перше, я не розумію, чому ти хочеш працювати, якщо твій партнер не має достатнього доходу, ти можеш отримати допомогу від держави, тоді тобі не потрібно працювати нормально, це не погано працювати, краще заробляти власні гроші, а не отримувати допомогу, але робота вплине на ваше вивчення німецької мови, і вам доведеться мати справу з роботою, яка займе ваш час для вивчення німецької мови. Закінчивши вивчати німецьку мову після цього, на курсі, який я відвідував, працюватимуть 3 людини, вони були на дуже поганому рівні, коли курс закінчувався. Дуже вражаюче працювати, якщо ти зосередишся лише на одній справі і досягнеш цього, тому вивчити мову не дуже просто.

    До речі, я теж живу в рабах. Якщо у вас є що запитати, я допоможу вам, коли зможу.

    Гіланд
    Учасник

    Сер, я також живу в Кельні. Не думай про роботу відразу, як тільки приїдеш, все одно буде багато паперової роботи, подзвонять з АМТ, поговорять і скажуть проходити індивідуальний курс. Вам знадобиться не менше 6 місяців, щоб звикнути.Пройшло 2 роки з тих пір, як я сюди приїхав, і я можу сказати, що я ще не звик. Обов'язково піду на мовний курс. Спочатку я провалив перший іспит на B1. Чесно кажучи, це було цікаво, навіть не розмовляючи. Я отримав 44 у Lesen, 19 у Schreiben, 64 у Sprechen, це було як анекдот: ) Тримайтеся подалі від стресу, якомога більше виходьте на вулицю та потрапляйте в оточення. Ви запитали про роботу, я все одно сказав щось інше. :) Ви також можете знайти роботу в Хелі в Кельні.

    tugruloneml
    Учасник

    Вітаю, родино almancax, якщо мені пощастить, я буду в Німеччині за кілька днів і почну жити в Кельні. Тривога про те, коли прибуде віза, закінчилася, тепер почалися тривоги щодо пошуку роботи. Якщо є друзів, які можуть допомогти з працевлаштуванням, прошу їхньої допомоги і бажаю терпіння друзям, які ще чекають на візу, нехай вам Бог допомагає...

    Перш за все, Бог вам допоможе, ми вступили на шлях, але давайте подивимось, якими будуть наслідки.

Показано 6 відповіді - від 1 до 6 (всього 6)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.