імпортний наречений і наречених номінантів Алтин Табсієлер

> Форуми > Генеральний сектор Німеччини та інших європейських країн > імпортний наречений і наречених номінантів Алтин Табсієлер

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.

    Привіт;
    Друзі, я трохи подивився ваш форум і побачив, що багато людей (особливо наречених та наречених) приїжджає до Німеччини.
    У них є велике бажання і бажання. Не помиліться, але я хочу попередити вас, що це не рай у ваших фантазіях.
    Навіть залежно від того, з ким одружуєтесь та сім’ї, це місце може стати гіршим, ніж пекло, не забувайте про це
    Перші люди, які прибули до Німеччини зі своїх сіл, можуть бути винятками.
    Я маю кілька швидких порад для вас;
    1-якщо ваш бізнес у Туреччині; Тож якщо ви пізнаєте себе вночі, точно не приїжджайте до Німеччини (якщо він любить це, нехай приїде до Туреччини :) )
    2-Я шукаю пригод, якщо ви скажете, що я дуже люблю свою дружину, (Моліться, щоб ваша дружина та сім'я були добрими) 
      а-) Не мати дітей протягом перших 3 років.
      б-) Не вступайте в психологію безробіття, як тільки прийдете, не впадайте в настрій робити будь-яку роботу.
      c-) Ви мусите відвідувати мовний курс. Наразі у вас є 6 + 3 місяці (900 годин) (дайте іспит b1)
      г-) Пройдіть в Туреччині стажування для відповідної професії (не забудьте потрапити в синдром безробіття, найкраща інвестиція - це інвестиції, зроблені людям)
    Насправді ще багато чого можна написати, але вже пізно...
    Нехай Аллах врятує вас.
    З повагою.

    KAZENIS
    Учасник

    saoL, але мені це слово імпорту не подобається !!

    jentzsch2
    Учасник

    Більшість друзів тут намагаються не приїхати до Німеччини, а познайомитися зі своїм чоловіком / дружиною, людиною, яку вони кохають, тому вони зазнають стільки стресу та цієї труднощі.

    Все одно дякую за вашу пораду .. :)

    merytyl є
    Учасник

    Шановний Штутгарт, дякую за пораду!! Але я все ще не розумію, яка твоя мета? Здається, ти дуже добре володієш турецькою. Я думаю, ти один із тих, хто залишив своє село та поїхав до Німеччини!! Ви можете нудно там, але не забувайте, що у вас ще є шанс повернутися до Туреччини. Ми ведемо психологічну війну. Питання вийшло за межі фізичних вимірів. Зараз! Ми ризикуємо всім.. Це може бути рай чи пекло, ви знаєте що, мені навіть байдуже!!!Поки ми збираємося разом з нашим чоловіком, це наша мета!! Я прошу вас залишити своє ПОПЕРЕДЖЕННЯ та коментарі при собі!! Також дякую вам за ваші молитви! Нехай Бог веде ваш шлях……

    фурдом
    Учасник

    Мені не сподобався цей термін, мені також не сподобалось слово імпорт, але дякую за вашу пораду. Я також бачив, що ви маєте рацію щодо мови, навіть турки, які одружені з німцями, дуже погано говорять по-німецьки, і граматики вони залишаються нульовими.

    Привіт знову;
    Перш за все, я радий, друзі написали свої позитивні чи негативні думки.
    Якщо я можу залишити знак запитання у вашій голові, як я щасливий. Моя мета - попередити вас.
    Переконайтеся, що у вас є план Б,

    Привіт знову;
    Перш за все, я радий, друзі написали свої позитивні чи негативні думки.
    Якщо я можу залишити знак запитання у вашій голові, як я щасливий. Моя мета - попередити вас.
    Переконайтеся, що у вас є план Б,

    Я думаю, що ви сказали дуже логічно.. Я згоден з вами, я дуже шкодую, що прийшов сюди.. майбутні друзі зрозуміють, коли вони прийдуть сюди…….

    Тут дуже важко знайти роботу... Твій чоловік повинен мати хорошу роботу, життя дуже дороге...

    фурдом
    Учасник

    Я думаю, що ви сказали дуже логічно.. Я згоден з вами, я дуже шкодую, що прийшов сюди.. майбутні друзі зрозуміють, коли вони прийдуть сюди…….

    Якщо ви шкодуєте, що прийшли, чому б вам не повернутися, друже, я знайшов роботу, як тільки прийшов, як ця робота? Хто хоче працювати, той знайде роботу в будь-якій точці світу, тому не розмовляйте, не знаючи про це. Ніхто не цікавиться ні Німеччиною, ні іншою країною. Звичайно, ні в одній прекрасній країні, як Туреччина, я не можу змінити місце розташування Туреччини, але обставини завжди ведуть людей до іншої партії. 

    KAZENIS
    Учасник

    То що ж мені робити, а потім кидати все?

    Якщо ви шкодуєте, що прийшли, чому б вам не повернутися, друже, я знайшов роботу, як тільки прийшов, як ця робота? Хто хоче працювати, той знайде роботу в будь-якій точці світу, тому не розмовляйте, не знаючи про це. Ніхто не цікавиться ні Німеччиною, ні іншою країною. Звичайно, ні в одній прекрасній країні, як Туреччина, я не можу змінити місце розташування Туреччини, але обставини завжди ведуть людей до іншої партії.  

    Якщо це залежить від мене, я негайно повернусь! але моя дружина робить ausbildung, тому ми мусимо залишитися .. коли справа доходить до роботи, це залежить від того, де ви живете.

    То що ж мені робити, а потім кидати все?

    Якщо ти задоволений своїм життям, чому б тобі здаватися...

    фурдом
    Учасник

    Якщо це залежить від мене, я негайно повернусь! але моя дружина робить ausbildung, тому ми мусимо залишитися .. коли справа доходить до роботи, це залежить від того, де ви живете.

    Не актуально, я живу у Східній Німеччині. Іноземне населення тут дуже низьке порівняно із Західною Німеччиною. Тут менше можливостей для працевлаштування, ніж у Західній Німеччині, і тут більше ворожої ворожості. Чи можете ви сказати мені, як це? Я бачив тут багато турецьких людей, і я даю право німецькій державі на тих, хто не працює. Мій друже, якщо ти не можеш знайти роботу, знайди роботу за 2,5 євро, піди там працювати, якщо їм сподобається твоя робота, вони заберуть тебе на vollzeit

    Сімург
    Учасник

    Якщо ви шкодуєте, що прийшли, чому б вам не повернутися, друже, я знайшов роботу, як тільки прийшов, як ця робота? Хто хоче працювати, той знайде роботу в будь-якій точці світу, тому не розмовляйте, не знаючи про це. Ніхто не цікавиться ні Німеччиною, ні іншою країною. Звичайно, ні в одній прекрасній країні, як Туреччина, я не можу змінити місце розташування Туреччини, але обставини завжди ведуть людей до іншої партії.  

    FUCHS друг, я згоден з тобою до кінця. Моя порада ІМПОРТНОМУ другові, який дає нам золоту пораду, полягає в тому, що якщо ти розпочнеш свій шлюб за планом B, ти вже про це пошкодуєш.
    Я тут медсестра, я дуже добре заробляю в сьогоднішніх умовах. Це добре в моїх умовах, але ніщо не може відмовити мене від дружини. Я точно приїхав сюди, що це не рай.
    Але моя дружина дуже дорога, і я ходжу скрізь із зав'язаними очима. Більшість моїх друзів тут такі; ніхто не любить Німеччину.
    Але певно, що це країна, де ті, хто їде з різними планами, можуть бути нещасними.

    KAZENIS
    Учасник

    Якщо ти задоволений своїм життям, чому б тобі здаватися...

    Відповідно до статті, написаної другом, ми мусимо від нього відмовитися .. !! Німеччина, ні поганої роботи, ні життя, ні води, ні води .. Дякую за вашу пораду, але те, що приходить до вас добре, для мене погано.
    Як результат, я любив і хочу бути з тим, кого кохаю .. Кожна людина хоче жити на своїй батьківщині, але що ти зробиш, коли немає можливості?

    піднесений
    Учасник

    привіт Штутгартлі,

    Ви торкнулися дуже приємної теми. Звичайно, тут є деякі винятки.
    Але ваше спостереження правильне... Я з вами згоден.
    (Або ви імпортуєте, як я? ;D)
    Хто приїхав до Німеччини, той пошкодував, а хто не зміг...

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 108)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.