A1 Іспит з німецької мови з возз’єднання сім’ї в Стамбулі

> Форуми > Загальні німецькі та німецькі курси семінарів A1 > A1 Іспит з німецької мови з возз’єднання сім’ї в Стамбулі

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    МухаяяeM
    Учасник

    НАШІ ДОРОГІ ЧЛЕНИ ТА ВІДВІДУВАЧІ, ЯК КОМАНДА Almancax, МИ ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ РОКИ НІМЕЦЬКОЇ ​​ОСВІТИ ТА ВІЗИ НІМЕЧЧИНИ, ПАСПОРТ, ЕКЗАМЕНТ СЕМ’Ї, ОСВІТА В НІМЕЧЦІ, НАЙПРИНЦИПНІШИЙ, РІЗНИЙ МИ ДОПОМОГАЛИ, ТАК МИ ПРЕДПОЧИТАНИ МИ ПРЕДПОЧИТАНИ МИ ПРЕДПОЧАТИЛИ ТЕ, КОЛИ МИ ПРЕДПОЧИТАЛИ ВАРТИКУ ВАЖЛИВИМ ВИБРАНИМ ДО НАШИХ. ВІДПОВІДЬ.

    ШАНОВНІ друзі, ЗДІЙСНЕНО ДОСЛІДЖЕННЯ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ЕКЗАМЕНТУ 1% З ЯКОГО ЕКЗАМЕНТУ ПЕРШИЙ запис у КАЗАНАМІЙОР.Y ЗДІЙСНЕНО ДОСЛІДЖЕННЯ В РЕЗУЛЬТАТІ В ТУРЕЦІЮ ВИПУСК А80, ПІДГОТОВЛЕНИЙ ЧИСЛОМ НЕЗАВИЩЕННО-ТРИ ДО ПІДГОТОВКИ ДО ДЕЖИЛУ. СПРОБУЄТЬСЯ, ЩО КУРСИ ДЛЯ друга НАСЛІДЬ ТРИ ПІТЕ МОВЛЕННЯ ОБЛАДНАЮТЬСЯ І ВІДПРАВЛЯЮТЬ. НІКОЙ НЕ МОЖЕ ОТРИМАТИ ВОЗНАГРАЖДЕННЯ ДЕНЬГІ, ДАЛЬНИХ НА КУРСИ, КУРС ЗАКІНЧАЄТЬСЯ БЕЗ НАВЧАННЯ НІМЕЦЬКОЇ. КУРСИ АНАЛОГ АМЕНА ШЛЯХ.

    ЦИЙ вид подій ВИСОКО ЖИВ В ТУРЕЧЧИНІ, І В НАШИХ ФОРУМАХ ВИ БУДЕТЕ БАЧИТИ ДЕСЯТКИ ПРИКЛАДІВ.

    ТОМУ ТАМ ВИ МОЖЕТЕ ПОДІЛИТИСЯ ТУТ ДОБРИМИ НІМЕЦЬКИМИ КУРСАМИ, ЯКІ ВИ ЗНАЄТЕ.

    zilanxnumx
    Учасник

    Привіт. Загальна інформація про Німеччину. Я хотів би попросити Австрію. Буду радий, якщо ви відповісте. Я радий, якщо ви відповісте. У мене відбулося з’єднання сім’ї з Віднем. Пройшло 13 місяців. Вони розслідували перший шлюб моєї роботи в міліції протягом 7 місяців. Прокурор припинив розслідування в грудні. Попросіть поставити питання, почекайте, ми відмовлятимемо, вони сказали, минуло 3 тижні, прийшло будь-яке повідомлення, тепер якщо ця поліцейська наживка, якщо така набір не буде відхилено, ми все ще чекаємо відповіді, як ви думаєте, чи чекаємо ми відповіді.

Показано 1 відповідь (загалом 1)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.