Які з неймовірних кампаній Ви хочете?

> Форуми > Новини та оголошення про продукти та послуги Almancax > Які з неймовірних кампаній Ви хочете?

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    МухаяяeM
    Учасник

    ЩО НАШ ПЕРШИЙ ПРОДУКТ ДЛЯ НІМЕЦЬКОЇ ​​ОСВІТИ?

    Шановні читачі, якщо ви пам’ятаєте, за минулі роки ми надіслали безкоштовні німецькі навчальні компакт-диски (лише за умови покриття вартості доставки) тисячам наших членів.
    Коли якість зображення цих навчальних компакт-дисків, виданих видавництвом у Стамбулі, не оцінили наші члени, ми закінчили нашу безкоштовну німецьку кампанію з навчальних компакт-дисків.
    Тим часом ми розпочали роботу над новими кампаніями та дійшли до завершальної стадії цих робіт.
    Перш ніж розпочинати наші кампанії, участь у цьому опитуванні, яке ми публікуємо з урахуванням думок та запитів наших відвідувачів, а також детальніше писати ваші запити та потреби з вашим вибором збільшить різноманітність та ефективність наших продуктів.
    Усі товари, які ми запропонуємо вам під назвою кампанії, БЕЗКОШТОВНІ, і вас попросять сплатити лише вартість доставки.
    Наші продукти повністю підготовлені командою almancax з використанням найновіших технологій. Наприклад, усі відеоролики підготовлені у форматі HD (High-Definition - висока якість). Наші словникові картки кишенькового розміру, вони товсті та якісні, тому не буде незадоволених, як на дисках, які розповсюджуються минулого року.
    Витрати на виробництво та відтворення нашої продукції покриває almancax та її спонсори, і, на жаль, неможливо покрити транспортні (транспортні) витрати на нашому сайті, оскільки вони надсилаються тисячам людей. Тому ми надсилаємо нашу продукцію кожному, хто бажає, лише за умови, що вони покривають витрати на доставку.
    Наші кампанії розпочнуться незабаром. Перша кампанія, яку ми організуємо, буде визначена відповідно до результатів цього опитування.
    Спасибі за увагу.

    Для компаній : Щоб підтримати та спонсорувати наші кампанії або рекламувати, увійдіть на форум та надішліть приватне повідомлення.

    ертунга
    Учасник

    Дуже цікаво .. Дуже успішно на такому маленькому форумі, я був справді здивований такою подією, і від усього серця вітаю вас за вашу підприємливість.

    МухаяяeM
    Учасник

    Це мало?  :)
    Almanx — перший і єдиний у Туреччині (навіть не рахуючи наших маленьких крісел), а також найбільший німецько-німецький форум.
    Так, ви насправді праві, цей невеличкий форум подарував сотням учасників безкоштовний навчальний набір з німецької мови, що складається з 14 компакт-дисків.
    Це також дало тисячам відвідувачів (приблизно 20.000 14 осіб) безкоштовне резюме навчального набору з німецької мови, що складається з XNUMX компакт-дисків на одному CD.
    Це перший у Туреччині і справді неймовірний та важкий для досягнення olaydır.özellikl - це не організація, яка летить під Інтернетом.
    Але ми думали, проектували, планували і реалізовували, нам це вдалося.
    Нас це не влаштовувало, ми думали про нові кампанії, запускали нові продукти.
    І ми стверджуємо, що ми надішлемо скільки завгодно будь-кому, хто захоче, без будь-яких обмежень, ми задовольнимо всіх, навіть якщо буде 20.000 100.000 запитів, а не XNUMX XNUMX.
    Оскільки виробництво цих нових продуктів повністю здійснюється компанією almancax, ми надзвичайно наполегливо ставимося до якості, у нас не буде жодного відвідувача, який би не був задоволений.
    Ми розпочинаємо розповсюдження дуже скоро, стежте за нашим форумом та анонсами, не втрачайте можливості almancax  ;)

    ертунга
    Учасник

    Мій вчитель, оскільки форум загалом не дуже активний, я сказав, що він невеликий, і я не маю жодної інформації про кількість учасників.

    ysfslmz
    Учасник

    Це мало?  :)
    Almanx — перший і єдиний у Туреччині (навіть не рахуючи наших маленьких крісел), а також найбільший німецько-німецький форум.
    Так, ви насправді праві, цей невеличкий форум подарував сотням учасників безкоштовний навчальний набір з німецької мови, що складається з 14 компакт-дисків.
    Це також дало тисячам відвідувачів (приблизно 20.000 14 осіб) безкоштовне резюме навчального набору з німецької мови, що складається з XNUMX компакт-дисків на одному CD.
    Це перший у Туреччині і справді неймовірний та важкий для досягнення olaydır.özellikl - це не організація, яка летить під Інтернетом.
    Але ми думали, проектували, планували і реалізовували, нам це вдалося.
    Нас це не влаштовувало, ми думали про нові кампанії, запускали нові продукти.
    І ми стверджуємо, що ми надішлемо скільки завгодно будь-кому, хто захоче, без будь-яких обмежень, ми задовольнимо всіх, навіть якщо буде 20.000 100.000 запитів, а не XNUMX XNUMX.
    Оскільки виробництво цих нових продуктів повністю здійснюється компанією almancax, ми надзвичайно наполегливо ставимося до якості, у нас не буде жодного відвідувача, який би не був задоволений.
    Ми розпочинаємо розповсюдження дуже скоро, стежте за нашим форумом та анонсами, не втрачайте можливості almancax  ;)

    handem
    Учасник

    компакт-диск та документи можуть бути підтримкою. Я взяв іспит A1, але ми все ще в дорозі, і я хочу вдосконалитись .. дякую.

    Я Belal
    Учасник

    Я вважаю, було б непогано, якби у вас були компакт-диски та картки, це було б дуже корисно. Дякую всій родині almancax за таке дослідження.

    ілдірай
    Учасник

    ЩО НАШ ПЕРШИЙ ПРОДУКТ ДЛЯ НІМЕЦЬКОЇ ​​ОСВІТИ?

    Шановні читачі, якщо ви пам’ятаєте, за минулі роки ми надіслали безкоштовні німецькі навчальні компакт-диски (лише за умови покриття вартості доставки) тисячам наших членів.
    Коли якість зображення цих навчальних компакт-дисків, виданих видавництвом у Стамбулі, не оцінили наші члени, ми закінчили нашу безкоштовну німецьку кампанію з навчальних компакт-дисків.
    Тим часом ми розпочали роботу над новими кампаніями та дійшли до завершальної стадії цих робіт.
    Перш ніж розпочинати наші кампанії, участь у цьому опитуванні, яке ми публікуємо з урахуванням думок та запитів наших відвідувачів, а також детальніше писати ваші запити та потреби з вашим вибором збільшить різноманітність та ефективність наших продуктів.
    Усі товари, які ми запропонуємо вам під назвою кампанії, БЕЗКОШТОВНІ, і вас попросять сплатити лише вартість доставки.
    Наші продукти повністю підготовлені командою almancax з використанням найновіших технологій. Наприклад, усі відеоролики підготовлені у форматі HD (High-Definition - висока якість). Наші словникові картки кишенькового розміру, вони товсті та якісні, тому не буде незадоволених, як на дисках, які розповсюджуються минулого року.
    Витрати на виробництво та відтворення нашої продукції покриває almancax та її спонсори, і, на жаль, неможливо покрити транспортні (транспортні) витрати на нашому сайті, оскільки вони надсилаються тисячам людей. Тому ми надсилаємо нашу продукцію кожному, хто бажає, лише за умови, що вони покривають витрати на доставку.
    Наші кампанії розпочнуться незабаром. Перша кампанія, яку ми організуємо, буде визначена відповідно до результатів цього опитування.
    Спасибі за увагу.

    Для компаній : Щоб підтримати та спонсорувати наші кампанії або рекламувати, увійдіть на форум та надішліть приватне повідомлення.

    ofdags
    Учасник

    Мені сподобалися всі теми, які ви підготували. Я знайшов більше, ніж шукав. Дуже дякую. Я з нетерпінням чекаю завершення вашої кампанії.

    темні міста
    Учасник

    Як наслідок, неважливо, чи ваші зусилля невеликі чи великі, і немає жодного іншого веб-сайту, який може допомогти вам у цих питаннях.

    єгигізем
    Учасник

    Навчальний компакт-диск siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!! так, я теж хочу навчальний компакт-диск :(

    переможний14
    Учасник

    evtttt Я також хочу навчати CD та танцювальні картки :)

    dielosch
    Учасник

    Мій адміністратор шановний :D це чудово :D Старий мені не сподобався, очевидно :P :D😀 Але що я хочу від цієї брошури?
    Я дивувався :D

    чорний
    Учасник

    Які чудові речі ви робите...

    Я думаю, що це повинен бути навчальний компакт-диск, було б дуже корисно, якщо б він включав слова, статті та словниковий запас у формі множини. Також можуть бути різні діалоги. Це також корисно для вимови :)

    бсрбикс
    Учасник

    Я також хочу навчати компакт-диску та карткам, я новий учасник bitteeee.site, але це дійсно дуже корисно.

    світ
    Учасник

    ich auh ,,, я також хочу безкоштовний німецький навчальний компакт-диск .bitte

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 134)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.