Право на життя незалежно від подружжя

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    Valuec
    Учасник

    Я прожив у Німеччині 3 роки та 4 місяці під одним дахом із громадянином Туреччини та Німеччини. Бійки, несумісність, невідомість через 3 дні до виходу з дому, щоб послухати будинок мого батька, я звернувся до Туреччини. Вони дали мою останню сесію за три роки. У мене сесія до травня 2022 року. Я пішов на курс і пройшов сертифікат b1 та курс орієнтування. Я працював на останньому робочому місці 9 місяців і не був фестом. Я приїхав до Туреччини, нічого не сказавши для свого квитка, замість Іса. Ми не отримували допомоги від держави. Чи можу я бути незалежним від свого запитання? Моя поточна сесія - до травня 2022 року. Поясніть, будь ласка, що мені робити першим, коли я виходжу з дому? Що мені робити державі на перших етапах, незалежно від вітру, коли я виходжу з дому після одруження? І чи буде мій сеанс тривалим, незалежним від естетики?

    fuk_xnumx
    Учасник

    Я не думаю, що для вас буде проблемою повернутися до першої роботи і знайти собі місце для роботи.

    Valuec
    Учасник

    Я не думаю, що для вас буде проблемою повернутися до першої роботи і знайти собі місце для роботи.

    Я не думаю повертатися до того міста знову. З цієї причини я не маю можливості повернутися назад. Я можу знайти роботу в іншому місті, куди поїду. Я думаю, єдине, що потрібно зробити, це продовжувати працювати чи?

    Морсліпдон
    Учасник

    Як результат, той факт, що натхненням є громадянин Туреччини, нічого не змінює. 

    Valuec
    Учасник

    Як результат, той факт, що натхненням є громадянин Туреччини, нічого не змінює.

    Там говорить особистість, а не раса. Я кажу згідно з висловом, що бути громадянином Німеччини нічого не змінює. Звичайно, кожному доводиться працювати, щоб увічнити своє життя. Моє питання - не робота чи щось інше. Незалежно від того, одружений я чи ні, я все одно працюю. Моє питання стосується сеансу, незалежного від естетики.

    безсердечний
    Учасник

    Ви отримуєте незалежний сеанс від подружжя до міста, яке хочете. Іди. Ви можете влаштуватися і працювати, вам залишається лише терміново повернутися до Німеччини. Сеанс налаштування тривалий. Вчасно, але. Не довіряйте йому, що він принесе вам урок історії про в'їзд та виїзд іноземців до квартири (натхненник може скаржитися). Більше 6 місяців, якщо вони заберуть із сесії та повернуться до Туреччини. Ви мусите, ви нічого не можете зробити, навіть з адвокатом, врешті-решт, це закон для нього, якнайшвидше повернутися до Німеччини, це моя особиста рекомендація бути там у цьому початковому процесі.

    Valuec
    Учасник

    Ви отримуєте сесію, незалежно від подружжя, до міста, яке хочете. Іди. Ви можете влаштуватися і працювати, вам залишається лише терміново повернутися до Німеччини. Сеанс налаштування тривалий. Вчасно, але. Доведіть його на курсі до дати вступу до закордонного кола (натхненник може скаржитися). Більше 6 місяців, якщо вони заберуть із сесії та повернуться до Туреччини. Ви мусите, ви нічого не можете зробити, навіть з адвокатом, врешті-решт, це закон для нього, якнайшвидше повернутися до Німеччини, це моя особиста рекомендація бути там у цьому початковому процесі.

    Цей коментар збризнув у мене трохи води. Я отримав квиток і повертаюся наступного тижня. Дякую.

    Valuec
    Учасник

    Я дізнався сьогодні. Моя дружина поїхала в ausländeramta. Сказати, що я пішов Там офіцер сказав, що з вами нічого спільного. Він сказав, що таких файлів і документів у нас дуже багато. Він завжди говорив про ці проблеми.

    derbederxnumx
    Учасник

    Я дізнався сьогодні. Моя дружина поїхала в ausländeramta. Сказати, що я пішов Там офіцер сказав, що з вами нічого спільного. Він сказав, що таких файлів і документів у нас дуже багато. Він завжди говорив про ці проблеми.

    O süre nekadarmis ogrenebildinmi kardeşim doldurma süresi benimde başında aynı sıkıntılar var allah yardımcın olsun

    Зузудуру
    Учасник

    Моєї дружини немає, все закінчено, повідомлення пропало, вони чекають, поки документи підуть зі Стамбула. Я нервував? Хіба люди не робили нічого такого сонливого, як німці?

    орлів по
    Учасник

    Мій брате, вони кажуть, що ми надішлемо навіть чистий папір (führungszeugnis) через 10 днів, але вони кажуть .. хлопці одного дня помруть ..

Показано 10 відповіді - від 1 до 10 (всього 10)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.