Його дружина є ЄС / ЄЕС (живе у своїй власній країні) УВАГА!

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    sibernetike
    Учасник

    Якщо ваш подружжя є громадянином ЄС і проживає в іншій країні, ніж його власна, не подавайте заяву на возз'єднання сім'ї, якщо ви не хочете довго чекати .. все, що вам потрібно - це шенгенська віза, яку ви можете отримати за 1-2 дні . Я помилився, подав заяву на возз’єднання сім’ї, 1 місяців чекав візи, яку можу отримати за 2-7 дні. Ви можете зробити цей період очікування у країні призначення. Отримати шенгенську візу для громадян ЄС / ЄЕС дуже просто, і для цього потрібно менше документів .. для вашої інформації.

    EL-TURCO
    Учасник

    simdi sizin durumunuz diger arkadaslardan cok farkli.böyle bir baslik ve icerikle digerlerini yaniltabilirsiniz.cünkü esiniz Romanya vatandasi ve siz Türk.bu kadar uzun sürmesi sizin önce eksik evrak vermenizden sonra ise onun kendi adina bir evi ve isten ayrilmis olmasi var.gecim durumunun yani kazancinin yeterli olmamasi.daha sonra siz birde bunlarin üzerine münihten berline gectiniz ve otomatik olarakda evraklariniz oraya tasindi extra bir zaman kaybi yasadiniz.ki siz normal turist vizesine basvursaydiniz dediginiz gibi 3 günde vizeniz elinize gecerdi(tabii red vermediklerini varsayiyoruz ) ama bu vize ile maximum 3 ay almanyada kalir sonra geri dönmek zorunda kalirsiniz.cünkü SIZ AB vatandasi degilsiniz.bilmem anlatabildim mi?arkadaslar yanilmasin diye bu aciklama yapma geregi duydum…

    sibernetike
    Учасник

    simdi sizin durumunuz diger arkadaslardan cok farkli.böyle bir baslik ve icerikle digerlerini yaniltabilirsiniz.cünkü esiniz Romanya vatandasi ve siz Türk.bu kadar uzun sürmesi sizin önce eksik evrak vermenizden sonra ise onun kendi adina bir evi ve isten ayrilmis olmasi var.gecim durumunun yani kazancinin yeterli olmamasi.daha sonra siz birde bunlarin üzerine münihten berline gectiniz ve otomatik olarakda evraklariniz oraya tasindi extra bir zaman kaybi yasadiniz.ki siz normal turist vizesine basvursaydiniz dediginiz gibi 3 günde vizeniz elinize gecerdi(tabii red vermediklerini varsayiyoruz ) ama bu vize ile maximum 3 ay Almanya'da kalir sonra geri dönmek zorunda kalirsiniz.cünkü SIZ AB vatandasi degilsiniz.bilmem anlatabildim mi?arkadaslar yanilmasin diye bu aciklama yapma geregi duydum…

    Ви можете подати заяву на дозвіл на проживання в Німеччині (якщо ваш чоловік / дружина з вами), яким би способом ви не вступили після в’їзду до Німеччини (включаючи нелегальний).

    fuk_xnumx
    Учасник

    Включаючи возз'єднання сім'ї, тобто якщо громадянин одружений і в'їжджає до Німеччини з туристичною візою, чи можуть вони залишатися з цією візою протягом тривалого часу, тож можуть отримати дозвіл на проживання?

    sibernetike
    Учасник

    Включаючи возз'єднання сім'ї, тобто якщо громадянин одружений і в'їжджає до Німеччини з туристичною візою, чи можуть вони залишатися з цією візою протягом тривалого часу, тож можуть отримати дозвіл на проживання?

    Так, якщо одружений з громадянином ЄС.

    fuk_xnumx
    Учасник

    На підставі чого ви це говорите? Ну, у вас є докази? У вас є документ? Ви показуєте, де ви пишете в законі, в якому законі?

    Так, якщо одружений з громадянином ЄС.

    EL-TURCO
    Учасник

    Так, якщо одружений з громадянином ЄС.

    Якщо ви розкажете нам презентацію і дізнаєтесь, як це працює? Ті, хто чекав тижнями і місяцями, нічого не чекають.
    –basvuruda bulunmak farkli (tabiide basvuruda bulunabilir )ama oturum almak farkli isler.basvuruda bulunursun sonra kuzu kuzu trye döner aile birlseimi yapar gelirsin.
    ха, але як я вже сказав, ви знаєте щось, чого ми не знаємо, чого не чули, тоді давайте знати.
    —Ve madem öyle siz neden hala Türkiyedesiniz ve vize bekliyorsunuz?
    Дякую.

    sibernetike
    Учасник

    Якщо ви розкажете нам презентацію і дізнаєтесь, як це працює? Ті, хто чекав тижнями і місяцями, нічого не чекають.
    –basvuruda bulunmak farkli (tabiide basvuruda bulunabilir )ama oturum almak farkli isler.basvuruda bulunursun sonra kuzu kuzu trye döner aile birlseimi yapar gelirsin.
    ха, але як я вже сказав, ви знаєте щось, чого ми не знаємо, чого не чули, тоді давайте знати.
    —Ve madem öyle siz neden hala Türkiyedesiniz ve vize bekliyorsunuz?
    Дякую.

    Як я вже згадував у першому повідомленні, я помилився і подав заяву на возз’єднання сім’ї, тому потрапив у цю ситуацію. Тим часом правила ЄС застосовуються до громадян ЄС, які проживають в країні, що не є їхньою. Німці є громадянами ЄС, але якщо вони живуть в іншій країні, ніж Німеччина, вони можуть скористатися зручністю законодавства ЄС (Freizüg / EU, Freedom Of Movement).

    https://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=OJ:L:2004:158:0077:0123:en:PDF

    fuk_xnumx
    Учасник

    Отже, ви маєте на увазі свою презентацію? Якщо особа, яка є громадянином ЄС, живе в іншій країні ЄС і одружується, її / її дружина візьме звичайну візу і поверне звичайну візу на сесію.

    Як я вже згадував у першому повідомленні, я помилився і подав заяву на возз’єднання сім’ї, тому потрапив у цю ситуацію. Тим часом правила ЄС застосовуються до громадян ЄС, які проживають в країні, що не є їхньою. Німці є громадянами ЄС, але якщо вони живуть в іншій країні, ніж Німеччина, вони можуть скористатися зручністю законодавства ЄС (Freizüg / EU, Freedom Of Movement).

    https://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=OJ:L:2004:158:0077:0123:en:PDF

    sibernetike
    Учасник

    Отже, ви маєте на увазі свою презентацію? Якщо особа, яка є громадянином ЄС, живе в іншій країні ЄС і одружується, її / її дружина візьме звичайну візу і поверне звичайну візу на сесію.

    Так. У законодавстві ЄС уже чітко зазначено, що людині, яка їде до чоловіка-члена ЄС, не може бути запропоновано подати документи на довгострокову візу або подати заяву на возз'єднання сім'ї. Якщо подружжя члена ЄС залишиться довше 3 місяців після прибуття до країни, вони повинні подати заяву на проживання.

    Для цього запису

    https://europa.eu/youreurope/citizens/travel/entry-exit/non-eu-family/

    Для цього сеансу

    https://europa.eu/youreurope/citizens/residence/worker-pensioner/non-eu-family-members/spouses-children-parents_en.htm

    або для входу (виберіть "Залишатися на борту до 3 місяців" після відкриття сторінки)
    протягом сеансу (виберіть "Залишатися на борту більше 3 місяців" після відкриття сторінки)

    або ви можете переглянути його німецькою мовою.

    https://ec.europa.eu/justice/policies/citizenship/docs/guide_free_movement_low_de.pdf

    Я не ставлю турецьку, оскільки це може бути помилкою перекладу.

    ці посилання - це лише кілька тисяч посилань.

    fuk_xnumx
    Учасник

    Добре, я ніколи не чув, щоб я ніколи не чув про таке, щоб ви сказали, що людина отримує громадянина і живе в Італії. Цей громадянин Німеччини безпосередньо в бажанні взяти одруження натхнення з Туреччини може прийти, якщо вийти, зв’язавшись з туристичними візами, Італія y field і можете конвертувати сесію тут туристичної візи вам зараз

    Я не думаю, що це станеться таким чином, але я буду шукати це.

    Якщо турист приїде, якщо необхідні документи з громадянами, крім того, щоб одружитися в Німеччині, але сесія не може собі це дозволити, він прагне відновити скам'яніле обличчя сім'ї, щоб застосувати умови та курс мовного сертифіката.

    Бейбарс
    Учасник

    Так. У законодавстві ЄС уже чітко зазначено, що людині, яка їде до чоловіка-члена ЄС, не може бути запропоновано подати документи на довгострокову візу або подати заяву на возз'єднання сім'ї. Якщо подружжя члена ЄС залишиться довше 3 місяців після прибуття до країни, вони повинні подати заяву на проживання.

    Для цього запису

    https://europa.eu/youreurope/citizens/travel/entry-exit/non-eu-family/

    Для цього сеансу

    https://europa.eu/youreurope/citizens/residence/worker-pensioner/non-eu-family-members/spouses-children-parents_en.htm

    або для входу (виберіть "Залишатися на борту до 3 місяців" після відкриття сторінки)
    протягом сеансу (виберіть "Залишатися на борту більше 3 місяців" після відкриття сторінки)

    або ви можете переглянути його німецькою мовою.

    https://ec.europa.eu/justice/policies/citizenship/docs/guide_free_movement_low_de.pdf

    Я не ставлю турецьку, оскільки це може бути помилкою перекладу.

    ці посилання - це лише кілька тисяч посилань.

    місіс,

    Я прочитав посилання, про які ви згадали, тобто прочитав посилання .. Жодне з цих посилань не говорить про те, що ви можете приїхати з туристичною візою та перетворити її на возз’єднання сім’ї .. Ви також можете читати німецьку, вибравши параметри мови на ці сторінки. 

    Дозвольте мені поділитися з вами текстом та посиланням німецького адвоката на цю тему;

    Wie Sie bereits angedeutet haben, entsteht dabei das Problem, dass der Visumszweck falsch ist, unabhängig davon, ob Ihre Braut die Heirat явно ausgeschlossen hat; das Visum wird für einen bestimmten Grund, zum Beispiel Tourismus erteilt; wenn dann von diesem Grund abgewichen wird, zum Beispiel durch eine Arbeitsaufnahme oder eine Eheschließung, wird quasi automatisch von falschen Angaben bei der Visumsbeantragung ausgegangen.

    посилання buda: https://www.deutsche-anwaltshotline.de/rechtsberatung/101176-kann-ein-nicht-eu-buerger-mit-einem-schengen-visum-einen-deutschen-in-daenemark-heiraten-ohne-eine-ausweisung-zu-fuerchten

    Адвокат тут реагує на німця, який одружився в Данії, та людину, яка приїхала до Європи з громадянином України Шенгенвізумом .. і в своїх поясненнях він каже, що через введення в оману консульства вони можуть негайно скасувати туристичну візу, якщо ви поїдете понад реальну мету отримання туристичної візи.

    § 39
    Verlängerung eines Aufenthalts im Bundesgebiet für längerfristige Zwecke

    Über die im Aufenthaltsgesetz Doğrugelten Fälle hinaus може ein Ausländer einen Aufenthaltstitel im Bundesgebiet einholen oder verlängern lassen, wenn

    приватний Staatsangeheriger eines в Anhang II der Verordnung (EG) Nr. 539/2001 aufgeführten Staates ist und sich rechtmäßig im Bundesgebiet aufhält oder ein gültiges Schengen-Visum für kurzfristige Aufenthalte (§ 6 Absatz 1 Nummer 1 des Aufenthaltsgesetzes) besitzt, sofern die Voraussetzungen eines Anspruchs auf Erusfentu

    Сесія 39, стаття 3 закону про проживання

    bu Madde oturuma basvurma ve uzatmayi düzenler. yasaya göre kirmizi ile isaretledigim yasanin bahsettigi listedeki ülkeler, ki bu ülkeler almanyaya vizesiz girme hakkina sahip ülkeler Brezilya gibi( Türkiye listede yok) bu ülke vatandaslari Turist vizesi ile geldikten sonra oturuma basvurabilirler.. ki yasa nin ilk cümlesinde mor renk ile isretledigim yerde yasa KANN der.. verilebilir, kesinlikle verilmelidir demez.. yani Yabancilar dairesi bu yasaya ragmen bile sahsi ülkesine geri gönderip aile birlesimi vizesi almasini isteyebilir.. ki burda Türk vatandaslari durumun icinde bile degil..  bu kann meselesine aciklik getirmek icin baska bir yasadan örnek  “Sie повинні in der Regel abweichend von § 5 Abs. 1 Nr. 1 in den Fällen des Satzes 1 Nr. 1 erteilt werden” bu konu ile alakasi olmayan bir yasadan örnek. bu verdigim örnekle ilgili memurun insiyatifi yoktur cünkü yasa Soll dedigi icin verilmelidir der.. ama bizim esas konumuzda yasa Kann der yani Yabancilar Dairesinin insiyatifine birakir.. ki bu insiyatifine biraktigi konu türk vatandaslarini hic ilgilendirmez, cünkü yasanin bahsettigi listede yok Türkiye..

    Як результат, навіть не існує закону, який регулює громадянина Туреччини, який приїхав з туристичною візою для одруження та продовження візи. Як ви вже згадували вище, він може ввести в оману це консульство, якщо офіс іноземців хоче бачити ситуацію такою .. тобто намір отримати туристичну візу з метою шлюбу насправді різний.

    Тепер давайте перейдемо до прикладів у реальному часі; https://www.forum-ukraine.de/forum/index.php?page=Thread&postID=73551#post73551 ситуація пари, яка прийшла та одружилася з туристичною візою із цим серіалом за цим посиланням;

    Я забетонований Fall ist die die Frau ist mit einem 90 Tage Multi Schengenvisum nach Deutschland gekommen. Die Papiere vom OLG waren fertig und es gab einen Termin beim Standesamt.
    Die Heirat wurde zuvor bei der zuständigen ABH angezeigt. Diese hat mit der Visastelle in Kiew Telefoniert und die Sache gemeldet.
    Gleich nach der Eheschließung wurde bei der ABH der Reisepass mit Visum (Шенген), das A1 Zertifikat, Nachweis der Krankenversicherung, Gehaltswachweise der letzten 3 Monate sowie der Nachweis über ausreichend Wohnraum eingereicht.
    Es wurde sofort die Familienzusammenführung gemacht und pozitiv bescheinigt, eine Fiktionsbescheinigung für 3 Monate ausgestellt damit required werden konnte, und der elektronsche Aufenthaltstitel beantragt.
    Зусаммен hatte alles 120 Euro gekostet und etwa 30 Minuten gedauert. Eine Ausreise war nicht erforderlich.

    Влітку дитина знову одружується з українською дівчиною. У Німеччині вони подають документи, які я позначив червоним вгорі, в офіс іноземців, щоб дівчина більше не їхала до своєї країни і не подавала заявку на сесію. офіс іноземців дзвонить в консульство в місті Ків, заявка подана, заявка подана, віза для возз'єднання сім'ї отримана тимчасово. Отримання сесії без необхідності виїзду ..

    Я можу навести ще кілька прикладів, але немає потреби розширювати тему і хвилюватися з цього приводу .. Давайте напишемо короткий виклад ситуації ..

    З туристичною візою до Німеччини приїжджайте, одружуйтесь і як отримати закони громадянина Туреччини, який хоче подати заявку на сесію перед поїздкою до Німеччини, а також європейські закони, які не дозволяють законам, що регулюють права прокату .. теорія переважно для іноземців коло залежно від відправлення турецьких громадян до Туреччини та возз'єднання сім'ї хоче подати заяву на візу. Якщо в ньому є багато прикладів в Інтернеті .. одна на тисячу ймовірних ініціатив агентства іноземців використовує приміщення, якщо дані після заповнення статті, включаючи СВІДОЦТВО А1, тому він хоче зробити, це чітко .. але я б не повертався до країни у громадянина Туреччини hiçbir не може претендувати на права, а Туреччина повертається назад, а заявники на отримання візи для возз'єднання сім'ї повинні .. що 98% офісу іноземців відправляє цих людей назад до Туреччини ..

    Бейбарс
    Учасник

    .

    sibernetike
    Учасник

    https://ec.europa.eu/justice/policies/citizenship/docs/guide_free_movement_low.pdf

    Sayfa 14 – 15 – 16 ( Çevirisini yapmıyorum çünkü birçok AB vatandaşı eşi olan azda olsa ingilizce biliyordur heralde ve bu konuda sadece onları bilgilendirmek içindir )

    Це точно говорить, що я маю на увазі. Для громадян ЄС застосовуються закони ЄС.

    Німецьке законодавство щодо гармонізації законодавства ЄС

    https://www.gesetze-im-internet.de/freiz_gg_eu_2004/BJNR198600004

    ( Freizügigkeitsgesetz/EU – FreizügG/EU )

    Бейбарс
    Учасник

    https://ec.europa.eu/justice/policies/citizenship/docs/guide_free_movement_low.pdf

    Sayfa 14 – 15 – 16 ( Çevirisini yapmıyorum çünkü birçok AB vatandaşı eşi olan azda olsa ingilizce biliyordur heralde ve bu konuda sadece onları bilgilendirmek içindir )

    Це точно говорить, що я маю на увазі. Для громадян ЄС застосовуються закони ЄС.

    Закон, що застосовується у Німеччині на відповідність законодавству ЄС

    https://www.gesetze-im-internet.de/freiz_gg_eu_2004/BJNR198600004

    ( Freizügigkeitsgesetz/EU – FreizügG/EU )

    Слухайте, я хотів написати вам воду, яку я вам хотів написати .. У ваших посиланнях хтось, хто приїжджає з туристичною візою, не говорить, що перетворить свою візу на сеанс .. Я вам написав безпосередньо від юриста та закону вище, зрозуміло .. дивіться тут ви вже згадали перше посилання прямої цитати

    Ваше право проживати більше трьох місяців поширюється на певні умови.
    характер цих умов залежить від вашого статусу в приймаючій країні ЄС.

    вищезазначене речення - це заголовок статті, який починається з наданого вами посилання, що ви можете зробити через 3 місяці .. Не знаю, чи потрібно мені його перекладати, але дозвольте написати це все одно ..

    Перебування права на проживання через 3 місяці залежить від певних правил, які визначаються відповідно до вашого статусу в цій країні-члені.

    yani verilen örneklerin hicbirinde Turist Vizesi ile gelirsiniz, arkasindan bunuda evlenerek oturum hakkina dönüstürebilirsiniz diye bir yazi yok.. bunun yaninda bu Konsoloslugu yaniltmaya bile gidebilir.. cünkü vize bir amac icin verilir, amacin disina cikmak zaten vizeyi gecersiz kilar… bunu yasa olmasada mantik kabul eder.. ki yukardaki Avukattan verdigim yazida bunu bir avukatin söyledigini yazmistim..

    sibernetike
    Учасник

    Перебування після 3 місяців залежить від статусу вашого подружжя, а не вашого.
    Якщо ваш подружжя вирішить залишитися більше 3 місяців або вже перебуває там більше 3 місяців, якщо ваш подружжя працює, шукає роботу або зареєстрований у центрі працевлаштування, їм потрібно лише вказати місце проживання. необхідний контракт. Однак, якщо студент чи не працює, на його банківському рахунку повинні бути гроші, нерухомість та приватне страхування. Це особливі умови, про які ви згадали вище.

    Amacım benim yaptığım hatayı benim durumda olan arkadaşlarının yapmamasıdır. Ama bu dediklerimi dikkate alarak herkes kendi araştırmasını yapıp bu yazılanları kendine göre yorumlayabilir. ben bu araştırmaları başvuruyu yaptıktan sonra yaptığım için geri dönemiyorum. Eğer 1 temmuza kadar herhangi bir sonuç alamazsam vize başvurumu geri çekip “Giriş vize” ne başvuracağım.

    2.2. В'їзд та проживання членів сім'ї третіх країн
    2.2.1. В'їзні візи
    Як передбачено частиною 5 статті 2, держави-члени можуть вимагати від членів сім'ї третіх країн
    переїзд або приєднання до громадянина ЄС, до якого застосовується Директива, для отримання в’їзної візи.
    Такі члени сім'ї мають не тільки право в'їзду на територію держави-члена, але і
    також право на отримання в'їзної візи18. Це відрізняє їх від інших третіх країн
    громадяни, які не мають такого права.
    Членам сім'ї третіх країн слід видавати їх якомога швидше та на підставі
    прискорена процедура з безкоштовною короткостроковою в'їзною візою. За аналогією зі ст
    23 Візового кодексу19 Комісія вважає, що затримки понад чотири тижні не є
    розумний. Влада держав-членів повинна направляти членів сім'ї щодо
    тип візи, на яку вони повинні подати заявку, і вони не можуть вимагати від них подання на тривалий термін,
    візи для проживання або возз'єднання сім'ї
    . Держави-члени повинні надавати таким членам сім'ї кожну
    заклад для отримання необхідних віз. Держави-члени можуть використовувати преміум-лінії дзвінка або послуги
    зовнішньої компанії призначити зустріч, але вона повинна пропонувати можливість прямого доступу
    до консульства членам сім'ї третіх країн.
    Оскільки право на оформлення в’їзної візи походить від сімейного зв’язку з ЄС
    громадянин, держави-члени можуть вимагати лише пред'явлення дійсного паспорта та доказів
    сімейних зв'язків20 (а також залежність, серйозні стани здоров'я, довговічність партнерських відносин,
    де це застосовно). Жодних додаткових документів, таких як доказ проживання, недостатньо
    ресурсів, лист-запрошення або зворотній квиток.

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 48)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.