Електронний словниковий інформаційний конкурс

> Форуми > Новини та оголошення про продукти та послуги Almancax > Електронний словниковий інформаційний конкурс

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    МухаяяeM
    Учасник
    Чергова вікторина від Almancax!

    Електронний словник, відзначений нагородами

    Участь у вікторині-переможці електронного словника розпочнеться о 01.02.2013:23 у п’ятницю, 30 (сьогодні ввечері) і завершиться о 02.02.2013:20 у суботу, 00 (завтра ввечері). Учасники можуть взяти участь у конкурсі вгорі сторінки, натиснувши кнопку «Вікторина» в меню збоку та вибравши на сторінці «Конкурс-переможець електронного словника». що відкривається.
    Всього в конкурсі буде 20 запитань, питання були обрані з різних предметів, змішаних між собою.
    Участь у конкурсі може бути лише один раз, навіть якщо конкурс перервано внаслідок відключення електроенергії, проблем із підключенням до Інтернету, можливості для другого вступу не буде.
    Учасник не має права реєструватися та брати участь у конкурсі з різними іменами членів та подібними зловживаннями.
    Учасник (точніше, той, хто зробив найбільш правильно) у списку балів, які будуть звільнені на кінець змагань, вважається переможцем.
    Якщо є більше ніж один учасник з найбільшим балом (з найбільш правильним числом), тоді час змагань буде перевірятися, і той, хто пройшов тест за найкоротший час, буде вважатися першим. а той, хто набрав найбільше балів, буде вважатися першим.
    Бали, зароблені всіма учасниками конкурсу, які беруть участь у вікторині, автоматично додаватимуться до ринкових оцінок в кінці конкурсу.
    Примітка: Для участі в цьому конкурсі ви повинні бути членом Almancax принаймні 10 днів.
    Кожне питання коштує 250 балів і таким чином буде передано до ринкових пунктів. Наприклад, 10 ринкових балів буде додано конкуренту, який зробить 2500 виправлень в кінці змагання.

    Усі витрати під час вручення призу учаснику будуть покриті almancax.

    394-firsat-electronic-sozluk-6-language-translation-105457302.jpg

    Нагорода: Електронний словник на 6 мовах

    Зміст упаковки: Електронний словник, Посібник користувача, Акумулятор

    Понад 6 60.000 слів XNUMX мовами, англійською, німецькою, французькою, італійською, іспанською, турецькою.

    Він забезпечує в 20 разів швидше використання, ніж звичайний словник.

    Це збільшує швидкість навчання дітей у школі на уроках німецької та англійської мови.

    Це рятує вас у важкі часи, коли ви застрягли під час поїздки за кордон, навіть якщо ви не говорите німецькою та англійською мовами.

    6 10.000 слів 60.000 мовами (загалом XNUMX XNUMX слів) англійською, німецькою, французькою, італійською, іспанською, турецькою.

    Світовий годинник, конвертер валют, калькулятор, годинник, будильник, великий РК-екран, крихітний та світлий дизайн.

    Час використання акумулятора від 6 місяців до 12 місяців залежно від інтенсивності використання.

    МухаяяeM
    Учасник

    Як я вже згадував у своєму повідомленні вище, наш конкурс закінчився 02.02.2013 о 20:00 і наш член fuk_18 став першим.
    Вітаємо fuk_20, який прийшов першим, правильно відповівши на 16 з 18 питань.
    Бали, отримані друзями, які брали участь у конкурсі, були завантажені на їхні рахунки як ринкові бали.
    Спасибі за увагу.

    reyyan в
    Учасник

    Я пропустив дату змагань. Інша'Алла наступного разу. Я також вітаю нашого друга-переможця

    Roye
    Учасник

    Yaaaaa теж сказав мені горизонт, але сьогодні я зрозумів місце змагань :(  я зробив це все гаразд я буду плакати зараз :)

    МухаяяeM
    Учасник

    Не хвилюйтеся, наші змагання продовжуватимуться :)

    Roye
    Учасник

    ми з нетерпінням чекаємо вас :)

Показано 5 відповіді - від 1 до 5 (всього 5)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.