dvd музика

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    quaresmatiqu в
    Учасник

    Перш за все, я хотів би подякувати almancax за DVD та картки слів, які він надіслав. Карти слів чудові, шрифт та кольори слів добре підготовлені. Уроки на DVD також дуже добре і чітко пояснені, але є проблема. Коли я підключаю DVD до комп’ютера, головне меню відкривається автоматично, і тут починає відтворюватися музика, а коли я заходжу на урок, ця музика продовжує відтворюватися, оскільки урок відкривається незалежно від меню. Отже, я повинен закрити меню. Буду радий, якщо ви знайдете рішення цієї проблеми. Дякую.

    МухаяяeM
    Учасник

    Так, ми зберегли тривалість музики трохи довше, але ця проблема буде вирішена на наших нових DVD-дисках.
    Слова карти в нашому 600 близькості слів і ніяких проблем з нею, крім 1 слів статті, хоча ми написали неправильно, ми в даний час словникові картки закінчилися, наша нові слова карта в жовтні буде випущена і кількість карт, і слово наших нових продуктів буде збільшено.
    Коротше кажучи, ми постійно вдосконалюємо нашу продукцію та вміст, ми працюємо над зменшенням плати за вантаж.
    Спасибі за увагу.

Показано 1 відповідь (загалом 1)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.