Сім'я зливається над дітьми

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    nfserd
    Учасник

    Привіт,

    Моя дружина та 3-річна дочка є громадянами ЄС, після того, як мій чоловік починає працювати в Німеччині, чи варто мені проводити возз'єднання сім'ї через дитину, чи це мені допомагає? Навіть якщо моя дружина почне працювати, можливо, її дохід може бути не на бажаному рівні. У цьому випадку, яка користь від застосування через дитину?

    спасибі

    fuk_xnumx
    Учасник

    Дохід не враховується при возз'єднанні сім'ї з дитиною, вам буде набагато легше, ніж дитині.

    nfserd
    Учасник

    Ну, у мене є ще одне запитання, це вже обговорювалося на форумі раніше, але я не знаю, яка остання ситуація. Оскільки мій чоловік є громадянином ЄС, чи можу я подати заявку на сесію, якщо їду до Німеччини із дружиною за туристичною візою згідно із законодавством ЄС?

    Посилання нижче містить інформацію, яка говорить про те, що це можливо.

    https://europa.eu/youreurope/citizens/residence/documents-formalities/non-eu-family-members-residence-card/germany/index_en.htm

    Члени вашої родини, які не є громадянами ЄС, повинні подати заяву на отримання картки проживання (Aufenthalts Rahmat).

    Потрібно показати, що існують сімейні стосунки з громадянином ЄС, який вже законно проживає в Німеччині. Для цього вам потрібно буде надати відповідні документи, такі як:

        Чоловік / дружина: свідоцтво про шлюб
        (великі) діти: свідоцтво про народження
        Зареєстровані партнери: свідоцтво про цивільне партнерство

    Карта проживання, як правило, діє протягом 5 років.

    Для отримання додаткової інформації зверніться до відділу реєстрації іноземців, де ви проживаєте.

    mervekilic91
    Учасник

    Привіт;

    У разі возз’єднання сім’ї через дитину дохід вашого чоловіка чи розмір будинку в м2 не потрібні. Я громадянин Німеччини і вагітна, моя дружина, громадянка Туреччини, ми подали документи на візу зараз, чекаємо відповіді через ненароджену дитину.

    yenicerixnumx
    Учасник

    Раніше ми дуже багато обговорювали таку ситуацію на нашому форумі. кілька наших друзів навіть задавали це питання в Ратгаузі. отримав негативну відповідь. Як результат, коли ви приїжджаєте з туристичною візою, ви не можете подати заявку на сесію звідси. Співробітник каже, що ви повинні подавати документи на візу будь-яким способом, куди хочете повернутися.

    Ну, у мене є ще одне запитання, це вже обговорювалося на форумі раніше, але я не знаю, яка остання ситуація. Оскільки мій чоловік є громадянином ЄС, чи можу я подати заявку на сесію, якщо їду до Німеччини із дружиною за туристичною візою згідно із законодавством ЄС?

    Посилання нижче містить інформацію, яка говорить про те, що це можливо.

    https://europa.eu/youreurope/citizens/residence/documents-formalities/non-eu-family-members-residence-card/germany/index_en.htm

    Члени вашої родини, які не є громадянами ЄС, повинні подати заяву на отримання картки проживання (Aufenthalts Rahmat).

    Потрібно показати, що існують сімейні стосунки з громадянином ЄС, який вже законно проживає в Німеччині. Для цього вам потрібно буде надати відповідні документи, такі як:

        Чоловік / дружина: свідоцтво про шлюб
        (великі) діти: свідоцтво про народження
        Зареєстровані партнери: свідоцтво про цивільне партнерство

    Карта проживання, як правило, діє протягом 5 років.

    Для отримання додаткової інформації зверніться до відділу реєстрації іноземців, де ви проживаєте.

    nfserd
    Учасник

    Дякую за відповіді. Якщо у мене є діюча шенгенська віза, чи можу я повернути паспорт, коли подаю заяву на возз’єднання сім’ї? Як результат, я думаю, що не буде обмежень щодо моєї свободи пересування.

    muhendus
    Учасник

    Дякую за відповіді. Якщо у мене є діюча шенгенська віза, чи можу я повернути паспорт, коли подаю заяву на возз’єднання сім’ї? Як результат, я думаю, що не буде обмежень щодо моєї свободи пересування.

    Під час співбесіди, якщо ви скажете, що вам може знадобитися ваш паспорт, доки транзакція не буде завершена, ваш паспорт може залишитися у вас, коли транзакція буде завершена і віза для возз'єднання сім'ї буде затверджена, ви повідомите вас про це і передасте свій паспорт, і вони вставить нову візу та надішле її вам.

    Коли я подав заяву на отримання візи для возз’єднання сім’ї, у мене вже була дворічна діюча шенгенська віза з Німеччини, я попросив офіцера, з яким познайомився з моїм паспортом, подивитися, що я буду робити, якщо мені це буде потрібно, і він сказав: „Якщо ви хочете , візьміть зараз, візьміть і принесіть паспорт пізніше, коли ви нас повідомите або збережете, ви можете зв’язатися з нами, коли вам це буде потрібно. Ми доставляємо », - сказав він.

    Серветт
    Учасник

    Привіт; Я в тій же ситуації. Як ви пішли шляхом, будь ласка, чи можете ви мені допомогти?

    У разі возз’єднання сім’ї через дитину дохід вашого чоловіка чи розмір будинку в м2 не потрібні. Я громадянин Німеччини і вагітна, моя дружина, громадянка Туреччини, ми подали документи на візу зараз, чекаємо відповіді через ненароджену дитину.

    ucrexnumx
    Учасник

    На добраніч, друзі, я щойно приєднався до вас. Форум цілком стежить за ediyorum.eş. Я açtırıcak громадянин Німеччини шість років з причин yaşıyoruz.ailev в повному поселенні Німеччини поселення, роздумуючи про 6 тижнів вагітності моєї дружини про те, що ögrendik.eş, який я ношу з самого початку, німецький рекорд повинен йти шляхом, як ми дуже раді, якщо ви можете нам допомогти. Яку допомогу ми можемо отримати в Німеччині? Зустрічі через дитину, яка народилася в Німеччині
    Куди моя дружина повинна подати заяву в Німеччині?
    Доплата за оренду житла?
    Eşya yardımı? Vs…. neler yapmalıyız? Şimdiden herkese cevapları için teşekkür ediyorum.Ayrıca 5 yıllık vizem var pasaportumu başvuruda teslim etmesem Oluyor sanırım

Показано 8 відповіді - від 1 до 8 (всього 8)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.