Процес розлучення

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    Емре34
    Учасник

    Привіт друзі, я був би радий, якщо ті, хто має досвід розлучення, відповідають на мої запитання.
    1 - Я громадянин Туреччини з подружжям. У якій країні відбувається швидший процес розлучення?
    2 - Яка країна мене буде втомлювати фінансово менше?
    3 - Скажімо, я розлучаюся в Німеччині, в цьому контексті rechtsschutz покриває витрати на розлучення?
    Вже дякую і щасливих і мирних днів усім ..

    Brna
    Учасник

    привіт
    По-перше, дуже прикро, що я відповідаю на таку тему, але, на жаль...
    Коли ви звертаєтеся до адвоката або подаєте в суд клопотання про розлучення в Німеччині, починається період, який називається роком роздільного проживання (Trennunsjahr), і після закінчення 1 року справа починає розглядатися. Якщо ви подаєте справу в TR, існує період заперечень, протягом якого інша сторона отримає повістку та чекає на відповідь. Якщо ваш чоловік/дружина не прибуде до суду в цей день суду, буде призначено нову дату розгляду справи , і т. д. На мою думку, незважаючи на 1-річний період очікування, розлучення в Німеччині проходить без стресу. Але, звичайно, це не стосується розірвання шлюбу за власною згодою.

    Якщо ви не працюєте, держава покриває витрати. Знайдіть адвоката, за яким вони стежать

    Я сподіваюся, це буде добре про вас

    Емре34
    Учасник

    Дякую за відповідь. Люди одружуються, щоб бути щасливими, жити разом і будувати майбутнє, хоча я не хочу узагальнювати, наречені/наречені, як ми, які приїжджають з Туреччини, починають відчувати великі проблеми незабаром після приїзду. Німеччина. Звичайно, однією з головних причин цього є, на жаль, подружжя, яке народилося та виросло в Німеччині...
    Буде розлучення з домовленістю. Ми вже розлучилися, але ми ще ніде не повідомляли про це. Я намагаюся зібрати інформацію про те, як вирішити цю роботу найкраще і найкоротше.

    безсердечний
    Учасник

    Вітаю, про це питання багато говорили на цьому форумі. Якщо ви пошукаєте старі повідомлення, ви отримаєте інформацію про відсутність змін у законодавстві тощо адвокат у Німеччині після вашого розлучення має бути скріплений апостилем у вищому суді, ви можете виписати його з реєстру населення в консульстві з турецьким перекладом... Бо навіть якщо ви розлучитеся в Німеччині, ви все одно. начебто одружений в Туреччині... Наприклад, я розлучився в Німеччині в 2017 році, в мене термін в консульстві в кінці цього місяця, я зніму його з реєстрації, бо не міг знайдіть час до цього часу... Як інформація для інших друзів. Пишу.. Рішення суду з апостилем 15 євро.. Переклад 0-200 євро, вартість завірення в консульстві 250 євро, майте на увазі, що ви зіткнетеся з цими витратами. З повагою.

    Емре34
    Учасник

    Дякую бездушній, корисній інформації.

    Оне ідеально
    Учасник

    Наш друг поставив саме ті питання, які я збирався поставити.
    Я в такій же ситуації. Зараз у мене 1 рік незалежної сесії. Крім Auslanderbehörde, жодна влада не знає, що ми принесені. Отримали 7 місяців. Ми ще не робили нічого подібного до заяви про розлучення. Чи можу я з цією самостійною сесією поїхати в Туреччину, отримати довіреність від дружини, там розлучитися і знову без проблем в'їхати в Німеччину? Немає ніякої ескалації, що наше буде договірне розлучення. Наскільки я чув, ми обидва можемо миттєво розлучитися з одним адвокатом у Німеччині. Це правда?

    fuk_xnumx
    Учасник

    ти хочеш розлучитися в турції зараз чи в німеччині, спочатку виріши, а потім поговоримо

    Наш друг поставив саме ті питання, які я збирався поставити.
    Я в такій же ситуації. Зараз у мене 1 рік незалежної сесії. Крім Auslanderbehörde, жодна влада не знає, що ми принесені. Отримали 7 місяців. Ми ще не робили нічого подібного до заяви про розлучення. Чи можу я з цією самостійною сесією поїхати в Туреччину, отримати довіреність від дружини, там розлучитися і знову без проблем в'їхати в Німеччину? Немає ніякої ескалації, що наше буде договірне розлучення. Наскільки я чув, ми обидва можемо миттєво розлучитися з одним адвокатом у Німеччині. Це правда?

    Оне ідеально
    Учасник

    ти хочеш розлучитися в турції зараз чи в німеччині, спочатку виріши, а потім поговоримо

    в Німеччині.

    fuk_xnumx
    Учасник

    Якщо ви розлучаєтеся в Німеччині з дорогими львами, ви можете зробити це, навіть не залишивши 9 10 тис. тл тр, якщо вам доведеться домовитися з вашим чоловіком

Показано 8 відповіді - від 1 до 8 (всього 8)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.