я розлучився.

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    Оне ідеально
    Учасник

    Привіт друзі. Раніше я тримав форум досить зайнятим. Моя дружина є громадянином Німеччини, а я – турецька. Я пішла з дому після того, як прожила під одним дахом 5 років і 9 місяців. Я жив в іншому місці 1 рік і розлучився в Туреччині. Тоді я запровадив розлучення в Німеччині із завіреним німецьким перекладом свідоцтва про розірвання шлюбу. Тож тепер я офіційно розлучений. Коли я залишив свою дружину, моя дружина надіслала листа до відділу у справах іноземців, у якому сказала, що вона не хоче, щоб я жив у Німеччині, що вона хоче, щоб мене повернули до Туреччини, що я одружився з нею для Німеччини, і написала багато брехні моєму офіцеру. На той час я щойно подав заявку на дозвіл на проживання, але вони не сприйняли цей лист всерйоз і дали мені дозвіл на проживання. З 6-місячним Fiktionabescheinigung вони змусили мене чекати до останнього дня 6 місяців і призначили мені новий прийом. Цього разу крайній термін знову був антрагеном із однорічним видом на проживання незалежно від подружжя. Я отримав 1-річну сесію, а в кінці 1-го року мені знову подзвонили та дали 1-річну сесію. У мене крайній термін, щоб отримати карту проживання наступного місяця. Тепер моє справжнє запитання: чи можу я знову без проблем в’їхати до Німеччини після тижневої поїздки до Туреччини з цією картою проживання, яку мені нададуть? Офіс у справах іноземців мав зі мною багато проблем, тому на думку спадають погані речі. Мій новий вид на проживання не містить жодних обмежувальних елементів, правда? Наприклад, якщо ця людина поїде до Туреччини, він ніколи не повернеться? Чи може таке бути можливим?

    безсердечний
    Учасник

    Привіт, ти розлучений, ми досі не можемо позбутися твоїх дурних питань. :) Я навіть не вважаю за потрібне відповідати на ваше запитання. Сподіваюся, ви зрозуміли відповідь. Заздалегідь безпечної подорожі. :)

Показано 1 відповідь (загалом 1)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.