Artikelli sentence institution dativ akkusativ event

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    неспокійний
    Учасник

    Друзі не можуть виявити своєрідну подію формування вироку. Тому що речення у відповідності зі структурою таких слів, як zoom ins в поворотах. Wo wohin. Як отримати це?

    tugce_doerj є
    Учасник

    Дуже просто, потрібно просто знати питання і відповідь на питання. Скажімо:

    Wo завжди бере dativ
    Wohin приймає akkusativ.

    Відповідно до відповіді, артиклер є або akkusativ, або dativ.
    Wo bist? Ich bin in der Schule
    Wohin gehst du? Ich gehe в die Schule.

    Таким же чином, Präpositions також перетворюються на akkusativ або dative відповідно до ситуації. Деякі з них тільки dativ деякі просто akkusaiv. Якщо ваше покарання рухається, якщо ви збираєтеся кудись, ви будете аккусайте, якщо ви берете щось на зразок місця. Якщо немає змін або немає руху, то це dativ. Це легко, коли ви це знаєте.

    Ich bin in der Schule aber в районі Штунде.

    Ich lege mein Buch auf den Tisch. Я ставлю книгу на стіл, коли ми говоримо Auf Ден для дії, але тоді книга знаходиться на столі і рух робиться auf dem робити.

    Ich gehe ins Krankenhaus denn meine mama liegt im Krakenhaus. Там же я сказав das, тобто ins, тому що під час переходу до лікарні було рух, і я сказав це тому, що моя мати була в лікарні і акт закінчився.

    zu dem == збільшення
    у das == ins
    auf dem == aufm
    Існують такі абревіатури, як Auf das == aufs, але це в основному для збільшення та зменшення. Aufm і aufs використовуються дуже рідко.

    Ви повинні вчитися як номінатив аккумулятивного дату і генетів. Таким же чином імена артефактів і когулек в освіті. Якщо у вас є на турецькій мові, є також випадки на німецькій мові.

Показано 1 відповідь (загалом 1)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.