Іспит з німецької мови A1. Курс возз’єднання сім’ї в Анталії (мовний курс «Три плюс»)

> Форуми > Загальні німецькі та німецькі курси семінарів A1 > Іспит з німецької мови A1. Курс возз’єднання сім’ї в Анталії (мовний курс «Три плюс»)

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    МухаяяeM
    Учасник
    99,9% коефіцієнт успішності від курсу іноземних мов в Анталії Üçartı

    Курс іноземних мов Üçartı, який знаходиться в районі Докума в Анталії та рекомендований компанією almancax, привертає увагу дуже високим рівнем успіху. Курс, створений і керований викладачем німецької мови Ünal ÖZDAL, пропонує уроки англійської та російської, а також турецьку уроки для німців. Рівень успішності іспитів слухачів, які навчаються на курсі іноземних мов Üçartı, який регулярно проводить курси з об’єднання німецької сім’ї, становить близько 100%.

    Засновник і керівник курсу іноземних мов 1art, наш учитель німецької мови Юнал ОЗДАЛ, часто відвідує семінари Гете і має великі знання про іспит А1. Він має набагато більше досвіду, ніж у цій професії вже багато років. Другий курс дається слухачам, які не здають іспит, навіть якщо вони не складають іспит, а другий курс абсолютно БЕЗКОШТОВНИЙ. Наш викладач Ünal розробляє спеціальні програми для тих, хто готується до іспиту АXNUMX та використовує різні навчальні матеріали. Крім того, він дає свої студенти безкоштовно підготовлені ним відео курсів німецької мови Спеціальні можливості для учасників та відвідувачів німецької мови (додаткові безкоштовні уроки. Для отримання детальної інформації, будь ласка, зв'яжіться з курсом, використовуючи контактну інформацію нижче.

    İnternette yayınlanan birçok Almanca ders videosu Üçartı Yabancı Dil Kursu Almanca Öğretmeni Ünal ÖZDAL hocamız tarafından hazırlanmış ve seslendirilmiştir.Ünal hocamızın eşsiz Almanca ders videoları sitemizin “videolar” kısmında yayınlanmaktadır.Ayrıca bu videolar facebook ve youtube gibi paylaşım sitelerinde de yayınlanmakta ve yüksek hitler almaktadır.Videoları izlediğinizde Ünal hocamızın muazzam bir şekilde ders anlattığını görecek ve keyifle öğreneceksiniz.

    На курсі іноземної мови нашого викладача Ünal ÖZDAL та Анталії Üçartı можна зв’язатись на unalozdal.net.

    Якщо ви шукаєте курс німецької мови в Анталії, не приймайте рішення, не переглядаючи відео уроки курсу іноземних мов Üçartı викладача німецької мови Ünal ÖZDAL. Відеозаписи курсів німецької мови, підготовлені компанією Ünal, дадуть вам підказку про високу якість навчання.

    Зв’яжіться з членами Almancax, щоб дізнатись про спеціальні знижки та можливості.

    Контактна інформація курсу іноземних мов Анталії Узарті:

    Адреса: Плетіння входу на суботній ринок / АНТАЛЯ

    Telefon : 0 242 346 36 66 – 346 37 77

    Bis Zum Ende
    Учасник

    99,9% коефіцієнт успішності від курсу іноземних мов в Анталії Üçartı

    Курс іноземних мов Üçartı, який знаходиться в районі Докума в Анталії та рекомендований компанією almancax, привертає увагу дуже високим рівнем успіху. Курс, створений і керований викладачем німецької мови Ünal ÖZDAL, пропонує уроки англійської та російської, а також турецьку уроки для німців. Рівень успішності іспитів слухачів, які навчаються на курсі іноземних мов Üçartı, який регулярно проводить курси з об’єднання німецької сім’ї, становить близько 100%.

    Засновник і керівник курсу іноземних мов 1art, наш учитель німецької мови Юнал ОЗДАЛ, часто відвідує семінари Гете і має великі знання про іспит А1. Він має набагато більше досвіду, ніж у цій професії вже багато років. Другий курс дається слухачам, які не здають іспит, навіть якщо вони не складають іспит, а другий курс абсолютно БЕЗКОШТОВНИЙ. Наш викладач Ünal розробляє спеціальні програми для тих, хто готується до іспиту АXNUMX та використовує різні навчальні матеріали. Крім того, він дає свої студенти безкоштовно підготовлені ним відео курсів німецької мови Спеціальні можливості для учасників та відвідувачів німецької мови (додаткові безкоштовні уроки. Для отримання детальної інформації, будь ласка, зв'яжіться з курсом, використовуючи контактну інформацію нижче.

    İnternette yayınlanan birçok Almanca ders videosu Üçartı Yabancı Dil Kursu Almanca Öğretmeni Ünal ÖZDAL hocamız tarafından hazırlanmış ve seslendirilmiştir.Ünal hocamızın eşsiz Almanca ders videoları sitemizin “videolar” kısmında yayınlanmaktadır.Ayrıca bu videolar facebook ve youtube gibi paylaşım sitelerinde de yayınlanmakta ve yüksek hitler almaktadır.Videoları izlediğinizde Ünal hocamızın muazzam bir şekilde ders anlattığını görecek ve keyifle öğreneceksiniz.

    На курсі іноземної мови нашого викладача Ünal ÖZDAL та Анталії Üçartı можна зв’язатись на unalozdal.net.

    Якщо ви шукаєте курс німецької мови в Анталії, не приймайте рішення, не переглядаючи відеоуроків курсу іноземних мов Üçartı викладача німецької мови Ünal ÖZDAL. Натисніть тут, щоб переглянути відео курсів німецької мови, підготовлених Ünal. (відкривається в новому вікні)

    Контактна інформація курсу іноземних мов Анталії Узарті:

    Адреса: Плетіння входу на суботній ринок / АНТАЛЯ

    Telefon : 0 242 346 36 66 – 346 37 77

    antalya-almanca-kurs.jpg

    З найкращими побажаннями викладачу Unal ..

    гект0р
    Учасник

    Eyvallah sağolun bu konu çok iyi oldu, bana böyle bilgi gerekiyordu aldım. Antalya'da şuan aktif durumda değil mi ? Ayrıca kafama takılan soruları sorabilir miyim ?

    Sdinç
    Учасник

    Я особисто не знаю Унал Ходжу, але я скористався всіма відео про возз'єднання родин. Насправді, коли я зв’язався з ним із телефону в Інтернеті, що мені було цікаво, чи він все ще використовується, він повернувся до мене і терпляче відповідав на всі мої запитання. Я також отримав дуже корисну інформацію, будучи членом веб-сайту Tekno, Німеччина. Дякую.

    Aykutsan
    Учасник

    привіт, крім того, я можу порекомендувати мовну школу sdm в Стамбулі

Показано 4 відповіді - від 1 до 4 (всього 4)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.