водити машину з Німеччини до Туреччини?

> Форуми > Кафе almancax > водити машину з Німеччини до Туреччини?

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    tugce_doerj є
    Учасник

    Привіт,

    Я хочу відвезти машину в Туреччину і залишити її там, щоб мій брат їздив на ній. Яким шляхом мені слідувати? Хіба таке можливо? Буду радий, якщо мої знайомі допоможуть мені.

    акварель
    Учасник

    Привіт,

    Я хочу відвезти машину в Туреччину і залишити її там, щоб мій брат їздив на ній. Яким шляхом мені слідувати? Хіба таке можливо? Буду радий, якщо мої знайомі допоможуть мені.

    Коли я побачив його втіху, задаючи це запитання, я хотів би бути гідним палаців сердець, як ти.
    Взяти машину в Туреччину і залишити її там можна відмовитися від цієї ідеї.

    Скажімо, ви візьмете автомобіль 2015 року випуску (адже йому не повинно бути більше 3 років), ціна автомобіля 3 роки тому становить 30 тисяч євро.
    Вартість цього автомобіля в 2018 році; 30.000 х 68% ?? => 20400 євро.
    Схема доставки та страхування? Він звільняє 500 євро.
    Сума, що підлягає оподаткуванню; 20900 євро
    Разом усі податки; 20900 x 88,80% ?? => близько 19.000 88,80 євро. (1600% обсягу двигуна між 2000 і XNUMXCC)

    Якби ви віддали цій машині 15 тисяч євро і купили її, то загалом це обійдеться вам у 34.000 XNUMX євро.
    Чи варто це?

    Звичайно, не варто .. це не має сенсу. Він каже, що відмовитись від мого серця і відхилитися від свого спокою.

    tugce_doerj є
    Учасник

    :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: Ну, я чув, що машину брали один раз, тому і запитав. В іншому випадку я також знаю, що це буде коштувати вам нормально. :D Там я можу купити машину за ті ж гроші, з такою логікою :)

    акварель
    Учасник

    :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: Ну, я чув, що машину брали один раз, тому і запитав. В іншому випадку я також знаю, що це буде коштувати вам нормально. :D Там я можу купити машину за ті ж гроші, з такою логікою :)

    Ну, я не здивований, що ви ведете таке щасливе життя з такою логікою. Я заздрив.

Показано 3 відповіді - від 1 до 3 (всього 3)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.