Я їду з Німеччини до Нідерландів

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    firarisevdamxnumx
    Учасник

    Привіт, форум Almanx
    Arkadaşlarim…

    Перш за все, нехай робоча сила кожного зустрінеться ..
    Я пишаюся своїм Господом ..
    Не турбуйся про горе ..
    Я хочу сказати вам кілька слів.
    Дякую ..

    Я приїхав до Німеччини в 2010 році через одруження.
    Мій стан не був ні поганим, ні хорошим, і я смажився у власному маслі.
    Вельгасіль
    Мій шлюб швидко розвивався ..
    Gelir gelmez kursa başladim az bucuk alt yapiya sahiptim.Okulda da,zorunlu yabanci dilim almancaydi.. dance:)
    Я не був тим, хто відвідував уроки дуже часто

    яка мудрість я приїхав до Німеччини ..

    Цього березня я залишив 9 років із солодким смаком. Я був одружений 3 роки. Не було дитини, мені пощастило в тій школі. Я побачив, наскільки важкими були мої друзі навколо мене. Дуже важливо виховувати синів.
    Я отримав мовчазний сеанс ..
    Herhangibi bir sabikamda yok cok sukur..Bu zamana kadar hayatta kalabildim.Asil film şimdi başliyor :cryla: halayy:) halayy:)
    Мій двоюрідний брат відкрив ресторан у Нідерландах, спочатку це був невеликий відпочинок ... Точніше, сімейний камін, вони бігають з дружиною та двоюрідними братами ..
    Вони розширили магазин за бажанням клієнтів.
    І мій обслуговуючий персонал, який я робив із задоволенням, не схожий на те, щоб хвалити себе, але я роблю свою роботу чисто.
    Тепер, якщо це станеться в кінці цього ритуалу, я переїжджаю з Німеччини в Нідерланди ..
    Мій Господь знає найкраще з усіх ..
    Що б не робила Мавлана, це добра справа ..

    Я працював 6 років із повною страховкою, одна з провідних компаній Німеччини ..
    Я маю на увазі пенсійний фонд чи щось інше ..

    Я просто хотів поділитися цим ..
    Є друзі з Німеччини до Нідерландів, я хотів би дізнатись про їхній досвід ..
    З любов'ю..
    Дякую ..
    (Bilmem gereken birsey varsa bu konuda tecrube sahibi arkadaslardan dilegim..bunuda unutmaaa yapmayi…ihmal etme..onemli bildigi konulari paylasilmasini rica ediyorum)
    EyvAllah byby:)

    almanyafatih
    Учасник

    Це не має значення, але ваш чоловік був турецьким чи німецьким?

Показано 1 відповідь (загалом 1)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.