Almanya’daki ilk aylarınızı nasıl geçirdiniz?

> Форуми > Бізнес і трудове життя в Німеччині > Almanya’daki ilk aylarınızı nasıl geçirdiniz?

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.

    Привіт, хлопці, два тижні тому я приїхав до Ганновера з візою для возз’єднання сім’ї. Я пішов до першого відділення для іноземців та зареєстрував адресу, але вони призначили зустріч на 90 січня щодо перетворення 19-денної візи на візу на проживання. Я маю на увазі, що є лише один місяць, і оскільки в цей час буде визначено мовний курс чи щось інше, я сиджу вдома, нічого не роблячи, і мені дуже нудно. на щастя, турецького сусіда немає. Чи можете ви дати мені пропозиції, що я можу зробити?

    https://www.almancax.com/almanca-aile-almanca-aile-bireyleri-ve-almanca-akrabalar.html

    yenicerixnumx
    Учасник

    Перш за все, ласкаво просимо до gökce

    Ich sage dir nur 3 wörter . Langeweilig langeweilig langeweilig yuppi:)
    Це ті дні, коли ваша голова насправді є найбільш розслабленою і в той же час найбільш незручною, яку ви будете називати зі свічками в майбутньому. Чому після того, як ти почнеш вивчати мову і повільно пізнаєш околиці, ти подумаєш, нічого собі, коли я пройшов повз. Спочатку ти немов риба з води. Прямо зараз почався адаптаційний період. Я думаю, що він повинен записатись на курс, перш за все, не втрачаючи часу. Якщо він заповнений, вам, можливо, доведеться довго чекати цього разу.
    Перш за все, я думаю, ти пізнаєш довкілля. Виходь, що там. Випийте чашку кави в самій центральній точці. Знову ж таки, вам пощастило порівняно з більшістю з нас. Нехай це буде Ганновер. Почніть вивчати німецьку мову. Вивчіть собі курс вдома. Трохи самотності, трохи тиші через деякий час вам набридне, але якщо ви знайдете собі хобі, якщо знайдете щось, що відволікає ваш розум, час швидше пройде. Ласкаво просимо до Німеччини.
    Selametle

Показано 1 відповідь (загалом 1)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.