ALMANYA’DA EVLİLİK İÇİN GEREKLİ BELGELER.

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    fuk_xnumx
    Учасник

    1. [] Заявнику має бути не менше 18 років

    2. [] Основний результат результату іспиту з граматики та фотокопія 2

    (212 340 49 43 для призначення мовного іспиту). (Приймається сертифікатами від Goethe Institute, TELC, OSD або TestDaF)

    3. [] Заявку потрібно зробити особисто

    4. [] Форма заявки на дозвіл на проживання 2

    Бланки заявок можна отримати безкоштовно з входу візового відділу до подачі заявки або з інтернет-адреси консульства.
    Він повинен бути заповнений у розбірливій формі та підписаний заявником своїм почерком.

    5. [] 3 штук Біометричний малюнок паспорта

    Останній 6 слід втягнути в місяці, щоб відобразити останній вигляд
    * 45 має бути розміром X X NUMX мм.
    * Обличчя повинно бути відбите від передньої частини, ваша голова відкрита, а ваші очі все видимі

    6. [] Паспорт, підписаний, дійсний не менше 12 місяців від подання заяви на візу

    Для того, щоб роздрукувати візу в паспорті, принаймні 2 сторінки повинні бути вільними від сторінок VISAS

    7. [] Оригінальна копія Міжнародного реєстру народження та фотокопія заявника

    (Ви можете отримати Міжнародну реєстраційну форму від народження з Дирекції населення)

    8. [] Дозвіл на міжнародне одруження або оригінал та ксерокопія листа від Шлюбного управління у Німеччині

    9. [] Ксерокопія копії паспорта та сторінки, що відображає дозвіл на проживання подружжя, яке проживає в Німеччині

    Якщо чоловік / дружина є громадянином Німеччини, то необхідно надати фотокопію паспорта або посвідчення особи

    10. [] Оригінал та ксерокопія індивідуального зразка повної колективної реєстрації населення, що належить заявнику та її дружині
    Розділ ДУМА реєстрації повинен бути заповнений повністю.

    (Ви можете отримати повну реєстраційну форму для єдиної чисельності населення з Дирекції населення)

    11. [] Плата за оформлення візи 60 Euro

    Візовий збір за неповнолітніх 30 Євро
    12. [] Час оформлення візи може зайняти кілька місяців

    13. [] Копія паспорта

    Ксерокопія сторінки фотографії паспорта, сторінки дійсності та останньої сторінки інформації про населення.

    Ксерокопії сторінок, де містяться ідентифікаційні дані на електронних паспортах та сторінках, де присутні візи.

    14. [] Старі паспорти потрібно подати, якщо вони доступні

    15. [] Заявку потрібно ввести в посольстві на 4.

    Попередження:

    Будьте у дверях візового відділу 20 за кілька хвилин до часу зустрічі, тільки заявник буде допущений. Якщо документи відсутні, ви не можете подати заявку на отримання візи, ваша зустріч буде анульована, і вам доведеться призначити нову зустріч, сплативши плату. Це ж стосується, якщо ви не проживаєте в одному з міст, на які поширюється посольство Анкари. Службовець каси може вимагати отримання додаткових документів на основі вашої заяви.

    Мобільні телефони, портативні комп'ютери та великі мішки не входять у розділ віз, і на вході немає права.

    Перед тим, як зустрітися, зверніться до Служб UPS у візовому відділі, перш ніж звертатися у візовий офіс та отримати всю інформацію щодо повернення паспорта.
    З повагою,
    Посольство Німеччини / Генеральне консульство Генеральна візова інформація та служба призначення

    враження
    Учасник

    Я писав це в іншому місці, хоча дозвольте коротко написати його тут докладно. Після одруження там за коханою візою башвурулуп для одруження в Німеччині, щоб знову поїхати до Туреччини, ми виявили, що ми також не маємо додаткової заяви? Після виїзної візи для одруження в Німеччині після одруження ви їдете до Німеччини, щоб отримати дозвіл на безпосередню роботу, або якщо що-небудь продовжити знову, чи я живу там, зв’язавшись тут, я знайшов іншу заявку після приїзду шлюбу до Туреччини?

    fuk_xnumx
    Учасник

    Байбарсін, ви читали статтю вже сказали, що вони можуть попросити правильну одиноку саду, не можуть говорити чистий будинок або зарплату в деяких штатах, вони хочуть зарплату будинку в тій же країні, як їх застосовують до тих самих громадян турків, якщо ви хочете запитати, чи хочете ви запитати, чи є інформація чи ландрацами, чи хочете ви окремої інформації?
    Вже в Німеччині необхідні документи для шлюбу також написані вище.

    Бейбарс
    Учасник

    Байбарсін, ви читали статтю вже сказали, що вони можуть попросити правильну одиноку саду, не можуть говорити чистий будинок або зарплату в деяких штатах, вони хочуть зарплату будинку в тій же країні, як їх застосовують до тих самих громадян турків, якщо ви хочете запитати, чи хочете ви запитати, чи є інформація чи ландрацами, чи хочете ви окремої інформації?
    Вже в Німеччині необхідні документи для шлюбу також написані вище.

    .. yoo насправді я розмовляю чітко, nedne Я не можу говорити, коли є закон .. Ось закон:

    § 28 Familiennachzug zu Deutschen

    (1) Die Aufenthaltserlaubnis ist dem ausländischen

    Ehegatten eines Deutschen
    minderjährigen ledigen Kind eines Deutschen,
    Elternteil eines minderjährigen ledigen Deutschen zur Ausubung der Personensorge
    zu відкладена, wenn der Deutsche seinen gewöhnlichen Aufenthalt im Bundesgebiet лінії. Sie ist abweichend von § 5 Abs. 1 Nr. 1 у Fällen des Satzes 1 Nr. 2 і 3 zu відкладено, Sie soll in der Regel abweichend von § 5 Abs. 1 Nr. 1 у Fällen des Satzes 1 Nr. 1 erteilt werden. Sie kann abweichend von § 5 Abs. 1 Nr. 1 dem nich personensorgeberechtigten Elternteil eines minderährigen ledigen Deutsche erteilt werden, wenn die familiäre Gemeinschaft schon im Bundesgebiet gelebt wird. § 30 Abs. 1 Satz 1 Nr. 1 і 2, Satz 3 і Abs. 2 Satz 1 ist від Fällen des Satzes 1 Nr. 1 entsprechend anzuwenden.

    Калін чітко написаний на місці, джерело пропуску не визначено, йому слід дати візу .. тому папір вимагає процедури, звичайно, німецький подружжя не має джерел транзиту, не може відмовити .. тому я кажу досить чистий ..

    fuk_xnumx
    Учасник

    брат байбарів Громадяни Німеччини повинні мати багато довідки про доходи, я дав їм інформацію, показуючи їх як друга, або закон говорить, що вони не хочуть на практиці, але я хочу отримати інформацію про цю тему, тому я хотів виставляти помилку, я не хочу виставляти

    мати
    Учасник

    selam benim esim alman vatandasi turk ondan gelir belgesi istediler kira kontratini ogrenci oldugu icin babasi 2 senelik kefil sozlesmesi noterden yapti onu verdiler yabancilar deiresine sehir hagen  dayim in esi alman vatandasi saf alman meslek egitimi  yapiyor 500 euro geliri var 410 euro kira veriyor 200 euro yardim aliyor son 6 aylik gelir belgesi istediler oda getirdi … ve dayim almanca bildigi icin belge sertifika bisey getirmedi vize cikti bilginize

    EL-TURCO
    Учасник

    Якщо ви хочете, щоб вийти заміж в Німеччині хоче, щоб мій дорогий ufukcug буфера обміну документа не хоче такої axnumx німецьких вчений в разі засвідчених Якщо зроблені заявників, щоб вийти заміж в Туреччині Ціні Ціна в людині кажучи німецький короткий офіцер досить важко oluyor.tecrübeyl до!
    maas olayi ise baybars kardesimin dedigi gi yasayla sabit zaten! :-)

    fuk_xnumx
    Учасник

    Я не хочу сказати ні найменшої неповаги чи непорозумінь, або я не хочу щось сказати, але я сказав, що почув те, що чув на сайті, як рідну мову від матері, до людей, які знають громадянина, навіть якщо це не так, але якщо я не в тому випадку, я буду в справі Ісіди, але я в цьому випадку. Немає необхідності в документі також знати мій брат :)

    шановний ufukcug, я хочу одружитися в Німеччині, хоче, щоб буфер обміну одружився в Туреччині на німецькому вченому. Якщо готово, заявники не хочуть документа, що підтверджується показником if at a1!
    maas olayi ise baybars kardesimin dedigi gi yasayla sabit zaten! :-)

    yeliz_orh
    Учасник

    привіт тут я новий член, як я можу відкрити нову тему форуму, будь ласка, дайте відповідь

    tarsuslu
    Учасник

    fuk_18 брат, ти писав вище, ти написав повний реєстр населення заявника та його дружини, наприклад, справжній німець для німецького чоловіка (не турецький чи щось інше) ... так що ми повинні для нього зробити .. немає нормальних свідоцтв про народження, я був би вдячний, якщо б ти мені допоміг

    fuk_xnumx
    Учасник

    Якщо раніше не було турецького громадянства, свідоцтва про народження буде достатньо. Деякі з чисто німецьких моделей моєї дружини в консульстві приймають її

    fuk_18 брат, ти писав вище, ти написав повний реєстр населення заявника та його дружини, наприклад, справжній німець для німецького чоловіка (не турецький чи щось інше) ... так що ми повинні для нього зробити .. немає нормальних свідоцтв про народження, я був би вдячний, якщо б ти мені допоміг

    tarsuslu
    Учасник

    Вам навряд чи потрібно було давати довіреність, яку потрібно взяти. Чи консульство в Німеччині для нас, щоб ми отримали цю довіреність, чи можна взяти її з іноземних кіл, я дуже ціную відповідь, яку ви написали .. моя дружина, звичайно, ви знаєте, що це буде ще одна вода, щоб отримати вхід і вихід до індички? або найпростіший, де придбати або зробити це, заздалегідь дякую за ваші відповіді  :)

    fuk_xnumx
    Учасник

    Ви отримаєте цей документ в офісі іноземців при провінційній дирекції поліції, але лише відділення поліції провінції потрібно буде отримати у відділеннях

    Вам навряд чи потрібно було давати довіреність, яку потрібно взяти. Чи консульство в Німеччині для нас, щоб ми отримали цю довіреність, чи можемо взяти її із закордонних кіл, я дуже ціную відповідь, яку ви написали .. для того, щоб дізнатися, що вам потрібен в’їзд і виїзд моєї дружини до Туреччини, буде ще одна вода? або найпростіший, де придбати або зробити це, заздалегідь дякую за ваші відповіді  :)

    fuk_xnumx
    Учасник

    фактичний

    tarsuslu
    Учасник

    slm arkadaşlar ben almanyada evleneceğim ve almanya vlendirme dairesi benden uluslararası evlenme izin belgesi istiyor ..bugün nüfus dairesine gittim ve vermiyorlar… almanyadaki evlendirme dairesi hangi belgeleri istiyor biligisi olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim

    fuk_xnumx
    Учасник

    чому не дають

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 62)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.