Розлучення та проживання в Німеччині

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    PhoneMan
    Учасник

    Привіт всім,

    Моя дружина - громадянка Німеччини, Туреччина. Ми одружені 9 років і маємо 2 дітей з подвійним громадянством. Туреччина приїхала до ТР 7 років, і ми прожили після одруження з моєю дружиною. Ми вирішили оселитися в Німеччині 1.5 роки тому і оселилися. Я здійснив зустріч сім’ї з дитиною. У мене сесія до листопада 2018 року. Я закінчив тут німецьку мову B1, і Jobcenter направить мене на курси B2 та C1 завдяки моїй професії. Моя дружина працює, і ми не залежні від НДДКР. Але ми хочемо розлучитися, бо не можемо порозумітися. Це буде розлучення за домовленістю. Але я не працюю на жодній роботі, я технік-машинобудівник і не можу знайти роботу, перш ніж вивчити німецьку або просунуту. і коли ми хочемо розлучитися, R&D дадуть мені будинок перерву тощо. Але чи буде це проблемою для мого сеансу? Листопад 2018 року - останній день. Якщо вони створюють проблему, коли я сідаю, і вони відправляють мене назад, це буде великою проблемою для нашої сім'ї, тому що ми живемо для своїх дітей. :) . Чи може хтось, хто має знання, просвітлити мене? Що ми можемо зробити? Під час тренінгової підтримки цього Центру працевлаштування для мене я буду працювати цілий день і не матиму професії, за якою я можу оплачувати свою страховку. Це проблема для сесії?

    fuk_xnumx
    Учасник

    Повернення не існує, тому що у вас є діти, не хвилюйтеся, це нормально

    PhoneMan
    Учасник

    Щиро дякую за відповідь,

    Можливо, це допомагає друзям, які потрапили в мою ситуацію,

    Ми дізналися про це за консультацією з адвокатом.

    Він сказав, що якщо я зазвичай подаю заяву до Німеччини через свою дружину, нам тут потрібно одружитися протягом 3 років, я повинен працювати на одному і тому ж робочому місці принаймні 1 рік, будучи застрахованим, і таким чином я міг без жодних проблем розлучитися під час свого проживання.

    Але він сказав, що, оскільки я приїхав сюди з возз’єднанням сім’ї з дітьми, я міг подавати позов і розлучатися, коли завгодно, незалежно від часу проживання. Я кажу, що 100% тих, хто приїжджає після возз'єднання сім'ї через дітей, немає абсолютно ніяких проблем, і вони сказали, що сьогодні ви розлучитеся через 3 місяці.

    це короткий зміст :)

Показано 2 відповіді - від 1 до 2 (всього 2)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.