Німеччина Оформлення візи та шлюбні процедури в Німеччині

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    fuk_xnumx
    Учасник

    Перша перешкода для подолання мовного іспиту тих, хто приїжджає з Туреччини до Німеччини шляхом возз’єднання сім’ї. Є деякі формальності, які подружжя, які складають мовний іспит, повинні зробити перед поданням заяви на отримання візи для возз’єднання сім’ї. На початку цих процедур має відбутися цивільна шлюбна церемонія.

    Перш ніж подати заяву на возз'єднання сім'ї подружжя турків, які хочуть приїхати до Німеччини, візи офіційне весілля подружжя має відбутися в Туреччині. Для цього необхідні деякі документи. Наприклад, громадянин Німеччини, який проживає в Німеччині, і вони хочуть одружитися з його дівчиною, яка живе в Туреччині. офіс шлюбу в Туреччині хоче отримати документи від обох сторін.

    Документи, які особа, яка проживає в Німеччині, повинні надати залежно від того, громадяни вони Туреччини чи Німеччини:

    Необхідні документи від громадян Німеччини:

    – Свідоцтво про шлюб (Internationales Ehefaehigkeitszeugnis des deutschen Ehepartners) Без цього документа в Туреччині неможливо одружитися. Ви можете отримати документ у місцевому відділенні шлюбів (Standesamt) у Німеччині.
    – міжнародне свідоцтво про народження (Internationale Geburtsurkunde),
    – німецьке посвідчення особи або паспорт,
    – посвідка на проживання (Wohnsitzbescheinigung),
    - Паспортні фотографії,
    - Звіт про стан здоров'я.

    Необхідні документи від громадян Туреччини:
    – сертифікований зразок реєстрації населення,
    – Копія міжнародної реєстрації народження (формула А),
    – посвідка на проживання (Wohnsitzbescheinigung),
    - копія реєстраційного запису громадян або ксерокопія паспорта,
    – Копія реєстрації шлюбу або остаточне рішення про розірвання шлюбу чи свідоцтво про смерть осіб, які раніше були одружені.

    Ліцензія на шлюб
    Туреччина хоче, щоб офіс шлюбу німецьких громадян "Свідоцтво про шлюб" мав отримати німецьку дружину шлюбного бюро в Німеччині (Standesamt). Обидві сторони разом документи повинні подавати до шлюбної служби в Туреччині одночасно. Трансакції займають лише кілька днів. З документів, отриманих у Туреччині, "засвідчувати" (апостиль) це повинно бути. Сертифікація міжнародних документів не потрібна. З Туреччини та документи, що подаються до німецьких органів влади, її потрібно перекласти дипломованим перекладачем.

    ЩО ЗАПИТАНО НА ВІЗУ ВІЗИ
    Після заповнення запитуваних документів тепер потрібно записатися на зустріч і подати заяву на отримання візи. Коли ви їдете на співбесіду з візою, хоча у вас є докази того, що ви склали іспит з німецької мови A-1, уповноважений співробітник візового відділу приймає вас на невеликий усний іспит з німецької мови. Цей усний іспит перевіряє, чи дійсно ви говорите німецькою на простому рівні, і чи розумієте ви питання. Якщо ви не розумієте запитань у цьому усному інтерв'ю і давали різні відповіді, офіцер може відправити вас назад, щоб вивчити більше німецької мови.

    Ось кілька прикладів запитань, які може вам задати офіцер, коли ви їдете до консульства і очікуєте відповіді німецькою мовою. Крім того, тривалі паузи під час відповіді можуть бути невигідними для особи, яка подає заяву на отримання візи. Тому, збираючись на співбесіду з візою, потрібно бути готовим до подібних питань.

    Приклади питань:
    – Скільки років вашій дружині?
    – Яка професія вашої дружини?
    – Де живе ваша дружина?
    – Ваша дружина вчиться?
    – Ваша дружина працює?
    – У вашої дружини день народження?
    - Де ти живеш?
    - У вас є діти?
    - Ти працюєш?
    - Ви поснідали?
    – Що ти їв на сніданок?
    – Яку школу ви закінчили?
    – Яка надворі погода?
    - Не могли б ви представитися?

    ЩО НЕОБХІДНО ДЛЯ ВІЗИ
    Після складання іспиту «Почати Deutsch1», який доводить, що ви знаєте німецьку мову ПРОСТО, тепер настав час для отримання візових процедур. Для подання заяви на візу необхідно зібрати ряд документів. Для подання заяви на візу потрібен сертифікат, який підтверджує, що ви знаєте мову, що успішно склали Інститут Гете Start Deutsch 1 або Австрійський мовний диплом (ÖSD) або іспит Grundstufe Deutsch 1 в Інституті тестування Дафа.

    застосувати особисто
    Вам потрібно подати заяву на отримання візи особисто в уповноваженому для вас німецькому генеральному консульстві. залежно від того, в якій провінції ви перебуваєте в Туреччині, підпадає під відповідальність Генеральне консульство Німеччини, Генеральне консульство Німеччини уповноважене на це. Іншими словами, хтось, хто мешкає в Ізмірі, не може звернутися до німецького генерального консульства в Анкарі чи Стамбулі за візою. Ви можете подати заяву на отримання візи лише до Генерального консульства Ізміра. Перед подачею на візу можна отримати інформацію про необхідні документи на веб-сайті генеральних консульств Німеччини. Генерального консульства Німеччини в Стамбулі http://www.istanbul, При натисканні на візову посилання на веб-сайті diplo.de і натисканні на візове посилання для возз'єднання сім'ї ви знайдете докладну інформацію про візову документацію. Крім того, візовий офіс працює з консульством, офісом idata в цих відділеннях, щоб допомогти з операціями, пов'язаними з возз'єднанням сім'ї за плату. Номер PIN-коду для призначення, переклад, наприклад фото трансакції, стягується за 110 TL. IDATE номер телефону компанії в Туреччині: 444 8493
    Повинен записатися на зустріч
    Важливо домовитись про консульство з візою. Жодні візові процедури не проводяться без попереднього запису. Для зустрічі потрібно внести гроші та отримати PIN-код. Це можна зробити в офісі IDATA поруч із консульством, а також внести та отримати суму в Yapı Kredi, İş Bankası або Finansbank.

    ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНІ
    Документи різняться залежно від того, є чоловік / дружина в Німеччині громадянином Німеччини чи Туреччини. Однак в обох випадках для підготовки дружини в Туреччині потрібні такі документи:

    – Німецький сертифікат: Сертифікат про те, що ви склали іспит A1.
    – Анкета на отримання візи: Дві анкети на візу, повністю заповнені та підписані німецькою мовою.
    – Три біометричні фотографії паспортного розміру (фотографії мають бути на світлому фоні та бути не старшими шести місяців).
    – Свідоцтво про шлюб: оригінал, фотокопія та переклад зразка міжнародної реєстрації шлюбу під назвою «Формула B». Цей документ видається в відділі реєстрації актів цивільного стану, до якого належить особа.
    – Рішення про розірвання шлюбу: якщо подружжя було одружене та розлучене раніше або овдовіло, тоді нотаріально засвідчені рішення обох подружжя про розірвання шлюбу із зазначенням причин усіх їхніх попередніх шлюбів. Якщо колишнє подружжя померло, копії свідоцтва про смерть та ксерокопія. З німецькими перекладами.
    – Паспорт: турецький паспорт із терміном дії не менше 12 місяців. Необхідні документи від подружжя в Німеччині
    – Якщо чоловік, який одружився в Німеччині, є громадянином Німеччини, ксерокопія німецького посвідчення особи, лицьова та зворотна сторони.
    – Якщо подружжя, яке одружилося в Німеччині, є громадянином Туреччини, фотокопія сторінок посвідки на проживання в паспорті турецького подружжя в Німеччині.
    – Дозвіл на проживання (Aufenthaltbescheinigung), отриманий турецьким подружжям у Німеччині в офісі у справах іноземців.

    VISA FEE 60 EURO
    Якщо у вас є ВСІ документи, а усне опитування більше не є подружжям у Туреччині, ви зробили свою частину. Візовий збір становить 60 євро. Тепер справа стосується подружжя, яке живе в Німеччині. Всі документи, які ви надіслали до консульства Німеччини до очікування возз’єднання сім’ї в Туреччині, направляє вас до міської адміністрації, з якою чоловік / дружина одружився у Німеччині.

    Після отримання документів міська адміністрація пише листа подружжю в Німеччині з проханням привезти необхідні документи. Перш за все, подружжя в Німеччині повинно мати достатнє житло та дохід, достатній для двох людей. З цієї причини представники міської адміністрації просять подружжя у Німеччині про останній фонд оплати праці, договір оренди або право власності, якщо він є орендодавцем.

    Після того, як все це контролюється, це пов’язано з рішенням про візу подружжя для возз’єднання сім’ї в Туреччині. На додаток до цих документів, документи, які вимагає весільний офіс у Німеччині, повинні бути подані для отримання візи, яка вимагається для одруження в Німеччині.

    До таких документів належать:
    Міжнародний приклад про реєстрацію народження, міжнародну ліцензію на шлюб, посвідку на проживання та переклади німецькою мовою.

    adaizm є
    Учасник

    Ця інформація була над горизонтом горизонту Я був prınt я направляю його sımdı..mevzuyu býilosun вам потрібно знати нас зараз ці документи.
    Це саме те, що я шукаю ... але ви написали це на основі вашого досвіду? Чи це цитата з землі?
    Я прошу, тому що я важливий для реального життя.

    sky_noisexnumx
    Учасник

    Суб'єкт, змішаний в цих документах, просять подати заяву на весілля або візу? Дякуємо, якщо друзі допомагають.

    fuk_xnumx
    Учасник

    Проблема полягає в тому, що жоден громадянин Туреччини не одружиться про те, як нормальний turkiyede йасйи, що ви аж ніяк не дивно, що ви не хвилюйтеся evlenceks

    alpalp
    Учасник

    Так, en також живуть у формі громадян, як шлюби Я знаю від своїх друзів плавно, тільки німецькі громадяни, які хочуть додаткового свідоцтва про народження (Ehefähigkeitszeugnis), душевний спокій.

    Крім того, я не розумію, що деякі люди в Німеччині (щоб отримати Ehefähigkeitszeugnis) лише готують перепустку, постачання та свідоцтва про реєстрацію цивільного стану німецькою мовою та надсилають їх без нотаріального оформлення, тоді як деякі нотаріально завіряють їх усі та надсилають , я думаю, що вони беруть 1 TL за 57 шматок іноземного паперу у нотаріуса, це означає, що кожне місто приймає його по-різному чи щось таке. Залежить від поточної ситуації офіцера...

    sky_noisexnumx
    Учасник

    дякую друзям.

    fuk_xnumx
    Учасник

    фактичний

    mhuseyn
    Учасник

    АВАРІЙНИЙ ВІДПОВІДЬ
    Друзі, я хочу одружитися в Туреччині. Моя наречена є громадянкою Німеччини, але служба реєстрації актів цивільного стану в Туреччині попросила у мене багатомовний дозвіл на шлюб (формула). B)Як я можу це отримати, оскільки моя наречена тут? Якщо ми дамо довіреність комусь у Німеччині, чи можу я отримати це для нас чи я можу отримати цей документ у консульстві Анкари? БУДУ РАДИЙ, ЯКЩО ВИ ТЕРМІНОВО ВІДПОВІДЕТЕ, ЗАРАНЕДЬ ДЯКУЮ.

    fuk_xnumx
    Учасник

    Ви зайняті на свято індичку в даний час грає у воді поряд з вами у вашій кар'єрі і тут саржевим східну Туреччину, і я зрозумів, що вони хотіли, щоб вийти заміж в turkyie icinl ліцензії шлюбу документі з натхненням саржа правильно зрозуміла проблему.

    mhuseyn
    Учасник

    так точно

    fuk_xnumx
    Учасник

    Один з подружжя для вашого Haus сім'ї ставки йти turkiyede ви говорите evleilik yacag займається в вони дають документи необхідно підготувати і але дозволити дати вашому уявні відправити деякі документи з turkiyede вище писав, наприклад, паспорт ксерокопії свідоцтва про народження проживання, таких як бі консультант ви оцінюєте хаус ще якісь документи вони хочуть ліцензію шлюбу документа.

    mhuseyn
    Учасник

    Чи не можемо ми отримати це в консульстві Німеччини в Анкарі.

    fuk_xnumx
    Учасник

    Не знаю, мені потрібно зателефонувати і отримати інформацію, але я не думаю, що ти її отримаєш, або люди зробили б це так

    mehmetkoc
    Учасник

    Удачі з,

    Оскільки я зараз не в Німеччині, моїй нареченій потрібно зареєструватися на церемонію одруження в муніципалітеті Німеччини. Для цього чиновник звідти надіслав форум під назвою "vollmacht". Я його заповнив, поставив свій підпис тощо. , але він зазначив, що в нижньому правому куті бланка також має бути підпис і печатка.. Де мені взяти печатку і підпис, звідки чи в Генеральному консульстві Німеччини для цього?.. Я був би радий якщо ви можете мені допомогти..

    fuk_xnumx
    Учасник

    Чоловік у Німеччині, ти одружишся

    mehmetkoc
    Учасник

    Так, я вийду заміж у Німеччині,

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 78)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.