Що стосується німецького синаві в Німеччині

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    trhn
    Учасник

    Привіт друзі

    Ми переїхали до Німеччини з возз’єднанням сім’ї з дітьми, і минуло 7 місяців. Вони дали 3-річний посвідку на проживання. Я розпочав курс німецької мови. Перший термін 6 тижнів закінчився. Другий термін розпочнеться о 2, insAllah. Вони не дали жодної інформації про іспит А19.10.15. Коли це буде? Скільки очок вам потрібно, щоб отримати принаймні тощо тощо тощо

    Я хочу запитати, як проходить іспит А1 у Німеччині? Скільки балів потрібно, щоб отримати хоча б? Що станеться, коли серед можливостей ми отримаємо невірний бал з іспиту? Буду радий, якщо друзі, які знають про ці процеси, можуть писати.

    Завдяки.

    fuk_xnumx
    Учасник

    У вас немає іспиту a1 в Німеччині, ви вступаєте безпосередньо на іспит b1. і за 6 тижнів вам довелося навчитися їх вимовляти. Я нічого не зрозумів щодо цього курсу. Якщо людина збирається на курс протягом 6 тижнів і не знає, який іспит здавати з якої причини, або запитайте в курсі, або ви не повністю розумієте пояснення.

    trhn
    Учасник

    Ну, ви так кажете, але німецька книга А1/1 закінчена, а книга А1/2 буде розпочата. Ми пішли на курс і запитали про це, і нам сказали, що буде іспит. А ви сказали: «Ти не знаєш, який іспит будеш складати».
    Скажіть, вчитель німецької мови, природно, говорить німецькою, а німецьку німецькою. Ну, ми просто вивчаємо німецьку. Хіба не нормально, що я не розумію?

    erddinc
    Учасник

    Коли ви вперше вступаєте на курс, вашому подружжю повідомляють брата та сестру

    trhn
    Учасник

    Коли ви вперше вступаєте на курс, вашому подружжю повідомляють брата та сестру

    Вони сказали нам, що ми пішли реєструватися, але жінка, яка робила запис, не мала великої інформації, щоб допомогти, і сказала мені з половиною серця.  :-

    fuk_xnumx
    Учасник

    Зазвичай іспиту a1 ніде немає, ви безпосередньо b1, коли модуль 6 закінчений

    Вони сказали нам, що ми пішли реєструватися, але жінка, яка робила запис, не мала великої інформації, щоб допомогти, і сказала мені з половиною серця.  :-

    Каан
    Учасник

    Ну, ви так кажете, але німецька книга А1/1 закінчена, а книга А1/2 буде розпочата. Ми пішли на курс і запитали про це, і нам сказали, що буде іспит. А ви сказали: «Ти не знаєш, який іспит будеш складати».
    Скажіть, вчитель німецької мови, природно, говорить німецькою, а німецьку німецькою. Ну, ми просто вивчаємо німецьку. Хіба не нормально, що я не розумію?

    Не думаю, що є іспит для сертифікації А1. Коли модулі A1 / 1 та A1 / 2 були закінчені, у нас був пробний іспит TELC А1, це був просто тест для вимірювання рівня поточного класу та того, як виглядатиме іспит B1. Думаю, саме тому ви можете бути в тесті.

    tugce_doerj є
    Учасник

    Ви розпочали звичайний курс b1, почали з книги a1, оскільки курси b1 починаються безпосередньо з a1 і продовжуються як a2 b1. Ви зробите це після закінчення іспиту b1. Зазвичай ті, хто має сертифікат А1, вступають на іспит з мови та відповідно починають курс. деякі починаються безпосередньо з a2, інші з b1. Їм нормально читати цю книгу, тому що ви починаєте з самого початку.

    bhawkxnumx
    Учасник

    так, саме ми запитали, чи купуємо ми книгу b1, вони сказали, що ні, книжка a2 була сказана як кінець. Я думаю, що система така, якщо ви складете іспит і зробите це добре, ви досягнете рівня b1, але ви не закінчите b1, тому що я подивився книгу b1 нашої серії книг у книгарні.

    едуега
    Учасник

    Не звертайте уваги на те, що вам пишуть, мовляв, є прямий курс B1, це інтеграційний курс, але ви можете пройти приватно-приватний курс, якщо хочете, починаючи з A1 і прогресуючи на скільки хочете Хочете... В кінці кожного модуля є іспит, якщо А1 - це А1, але ви можете поїхати в Німеччину з державною допомогою, не переживайте за інтеграцію на В2 , продовжуй працювати, я не розумів цього, коли тільки прийшов, а потім за два роки став offentliche dienst працівником, нехай вам Бог допоможе.

    tugce_doerj є
    Учасник

    Ви кажете, що не звертайте уваги на те, що говорять деякі люди, але ви надаєте неправильну інформацію. Не давайте неправдиву інформацію, ніби ви багато знаєте. Друг прийшов із возз’єднанням сім’ї. Чи має він або вона відвідувати інтеграційний курс, незалежно від того, возз’єдналися вони через дитину чи ні? повинен…. Тут ми пояснюємо модулі курсу. Сказати, що ви можете піти в приватну школу і отримати потрібний вам сертифікат, - це не що інше, як марна трата часу. Ви говорите так, ніби приватні школи настільки дешеві, що будь-хто може легко їх відвідувати. Чи не обов'язково пройти інтеграційний курс і отримати сертифікат? З цією довідкою йому продовжать візу чи ні? Будьмо обережні, надаючи інформацію, і дотримуйся правил ввічливості, називаючи імена людей, які коментують інші теми...

    trhn
    Учасник

    Привіт друзі

    Дякуємо за коментарі. Я склав іспит А1 на 84 бали, велике спасибі, аплодисменти :) . Наразі A2/1 закінчується. Модуль 29.02.2016 починається 4 у понеділок.
    Один із друзів сказав приватний курс, так це правда, але, мабуть, вони не дуже знають про ціну. Sehr teuer !!

    Хай Бог допоможе нам і всім нам ..

    tugce_doerj є
    Учасник

    Удачі, бажаю вам успіху на майбутніх іспитах

Показано 12 відповіді - від 1 до 12 (всього 12)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.