Документи, необхідні для возз’єднання сім’ї на основі дитини

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    fuk_xnumx
    Учасник

    ВАЖЛИВО: Документи повинні бути подані в порядку поштової розсилки

    2. [] Заявку потрібно зробити особисто

    3. [] Паспорт 10 дійсний не менше 12 місяців не старше років
          Для видачі візи в паспорті на сторінках VISA має бути принаймні порожня сторінка 2.

    4. [] Якщо є дитина, дитячу частину анкети необхідно заповнити повністю.
          Діти повинні бути навіть в Туреччині вони залишаються повністю заповненими.

    5. [] 3 штук Біометричний малюнок паспорта
          Особливість картини;
      * Останній 6 повинен бути вилучений через місяць, щоб відобразити останній вигляд
      * 45 має бути розміром X X NUMX мм.
      * Ребра повинні бути безрамними
      * Обличчя повинно бути відбите від передньої частини, ваша голова відкрита, а ваші очі все видимі

    6. [] Одиниці 2 Реєстрація на отримання візи
          2 анкети на дозвіл на проживання, заповнені повністю, розбірливо німецькою мовою та підписані власноручно. Ви можете отримати безкоштовний доступ до форми на вході у візовий відділ або на сторінці консульства перед подачею заяви.

    7. [] Оригінал, документи на проживання та дві ксерокопії всіх дітей окремо
       

    8. [] Оригінальна копія запису про сукупне населення заявника та ксерокопія 2
    Оригінальна та повна фотокопія 2.
        (Ви можете отримати в Управлінні народонаселення)

    9. [] Плата за оформлення візи, 60 Euro
        Євро і повинно бути доведено в повному

    10. [] Ксерокопія документа із зазначенням ступеня близькості з громадянином ЄС
          Для подружжя: свідоцтво про шлюб, для дітей: реєстрація на народження

    11. [] Копія посвідчення особи або паспорта громадянина ЄС

    12. [] Старі паспорти потрібно подати, якщо вони доступні

    Попередження:

    Будь ласка, приходьте до консульства 15 хвилин до вашого призначення.
    Перш ніж подати заявку у візовий офіс, зверніться до служби UPS, що знаходиться у внутрішньому подвір’ї візового відділу, та отримайте всю інформацію щодо повернення паспорта.
    Коли ви йдете до програми, візьміть свій мобільний телефон. Не приносити великі сумки, комп'ютери, товари, немає місця, куди їх можна довірити.

    Ви повинні повністю привести всі загальні документи, які ми згадали, але коли ви звернетеся до заявки, консульський службовець у касах може вимагати додаткові документи через особливі обставини.
    Після отримання візи негайно перевірте точність інформації про візу, зокрема дату дії та ім'я та прізвище візи. Якщо є помилки, слід негайно звернутися до візового відділу.
     
    З повагою,

    Посольство Німеччини / Генеральне консульство Генеральна візова інформація та служба призначення

    cetinxnumx
    Учасник

    Дякую Цск

    msmsrs є
    Учасник

    Коли дитина звертається через гонорар запитується? Я його не пам’ятаю?

    fuk_xnumx
    Учасник

    ucter вимагається в документах, написаних на громадянина Німеччини

    fuk_xnumx
    Учасник

    фактичний

    fuk_xnumx
    Учасник

    ?

    Я прогину
    Учасник

    Друзі 2010 працюють над візами для возз'єднання сім'ї з травня, 3 може подати заявку на 1 у травні після відхилення року 2010, оскільки ми планували 2011 протягом року, як ми планували кожен раз, коли ми зверталися за 12 разів через службовців, роботодавців і навіть поручителів. 13 3 чекали протягом місяця, і вони витратили наш XNUMX рік.

    Правда в тому, що в цей час у нас народилася дочка. Хай Аллах подарує вам довге життя. Зараз ми подамо 4-ту заявку через нашу дочку, але мене дивно бентежить страх перед ЧЕРВОНИМИ щодо запитуваних документів.

    Деякі кажуть, що паспорт та особа дитини необхідні, а деякі кажуть, що свідоцтво про народження не потрібне.

    Мені хотілося б попросити друзів, які знають про часи 3, і отримати резюме, яке буде працювати для таких людей, як я, які переживають, що виникне проблема.

    У цьому резюме Якщо документи, які абсолютно вимагаються, і де їх можна взяти та оформити, також написані вам подружжям у Німеччині. Це буде дуже добре.

    Приклад: Приклад реєстрації населення: (взяти з Адміністрації населення).

    Чекайте друзів терміново.

    Нехай Аллах благословить вас усіх.

    Я прогину
    Учасник

    Друзі, я чекаю відповіді 1.5 місяці, може хтось обізнаний відповість на моє повідомлення вище? Будь ласка... Ми хотіли б призначити зустріч цього тижня.

    fuk_xnumx
    Учасник

    Після народження дитини посвідчення особи повинно бути представлено свідоцтвом про народження дитини та посвідченням особи.

    Я прогину
    Учасник

    Зокрема, наступні речовини

    7. [] Оригінал, документи на проживання та дві ксерокопії всіх дітей окремо
        Оригінал та 2 фотокопія перекладу з Присяжного перекладача на Аманк.

    (Як я можу отримати цей дозвіл на проживання в Німеччині?)

    10. [] Ксерокопія документа із зазначенням ступеня близькості з громадянином ЄС
          Для подружжя: свідоцтво про шлюб, для дітей: реєстрація на народження

    (Він посилається на Формулу А як приклад реєстрації народження?

    Один із документів, які вимагають отримати свідоцтво про народження дитини, передає фотокопію матері та дитини про проживання, говорить про те, що вони прийдуть до мене факсом чи ксерокопією чи прийде оригінал пошти? Якщо оригінали прийдуть, чи моя дружина знову не буде потрібна?

    Ну, я так заплутався...

    Або мій друже, якщо ти знаєш і пишеш, що цей документ буде вийнято зі стіни, і цей документ буде відправлений зі стіни в порядку, я буду радий, якщо ти напишеш, я не можу спати без стресу вже 1 тиждень.

    fuk_xnumx
    Учасник

    вам потрібно зробити копію посвідчення особи з дитиною від подружжя та надіслати документ про народження, який ви бажаєте надіслати дитині, електронною поштою, вам потрібні документи про дитину, ксерокопію посвідчення особи з натхненням, у вас все ще є формула інтересу formul a cikar ikisinide

    dejavuxnumx
    Учасник

    Друзі, дайте, будь ласка, поінформовану відповідь, мій прийом у консульстві короткий. Моєму синові 2 роки, він народився в Туреччині. тепер і моя дружина, і син подвійні громадяни.
    тепер вони поїхали спочатку до Німеччини та оселились там. Оскільки моя дружина була вагітна, наступних тижнів їм довелося їхати раніше, оскільки авіаперевезення було заборонено.

    Питання, яке мене вразило, полягає в тому, що, будь ласка, попросіть термінової інформації

    Я збираюся народитися в Туреччині, наша заявка через сім'ю Діти Чи може син був причиною відмови взяти?
    Тож дитина не повинна народитися в Німеччині, так?

    fuk_xnumx
    Учасник

    Дитина вже є громадянином Німеччини, важливо, щоб дитина була громадянином Німеччини, неважливо, де вона народилася, зараз дитина, здається, живе в Німеччині, і ви матимете з ним возз'єднання сім'ї, я не думаю, що в цьому буде проблема.

    dejavuxnumx
    Учасник

    Дякую, ти ростеш, як ліки Уфук :))
    З часом у людей виникає стрес. Слава Богу, цей сайт існує для того, щоб ми розбиралися в голові від знаків питання і зовсім не напружувалися… Ще раз дякую.

    oito8
    Учасник

    Мій друже, не хвилюйся, якщо твій малюк є громадянином Німеччини, ти можеш отримати свою візу на мою ненароджену дитину, і я оселився в Німеччині.

    Гіланд
    Учасник

    Я звернувся 11.04.2014, подивимося коли прийде відповідь від кафе :)

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 74)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.