НІМЕЦЬКА ПРОБЛЕМА КУРСУ

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    tugce_doerj є
    Учасник

    Я БУЛ В КУРСІ З ЛИСТОПАДА, МИ ПОТРІБНО РОБИТИ А1, А2 І В1 ЗВИЧАЙНО. ЗАЛИШИВСЯ 1 МІСЯЦ НА ІСПИТ, АЛЕ МИ ЩО ПОЛОВИНУ А2. Я НЕ МОГУ СКЛАДУВАТИ ЕКСПАРТ З МИНУЛИМ ТЕРМІНОМ. МИ БУЛИ СУДОВИЙ ЕКЗАМЕНТ 45 НАД 28 Я ОТРИМАВ ЛІТЕРУ, КРІМ РЕЧИ. ВИ НЕ ЗНАЄТЕ, ЯК СИСТЕМА, АЛЕ МИ ЗАВЖДИ НАДАЄМО ОЧИНИ. МенЕ ПОТРІБНО ПРИЙМАТИ МІНІМАЛЬНО 2 НА ЦІХ 33 ІЗПИТУ, ЩОБ ОТРИМАТИ В1. ГОВОРИТЕЛЬНІ ТА ПИСЬМЕННІ ТОЧКИ, НЕ ДАНІ. ЯКЩО Я НЕ МОГУ ОТРИМАТИ ДОСТАТОЧНО БАЛІВ З РОЖУ І ЗБІЖУ, ВИ МОЖЕТЕ ЗАПОВНУТИ ЛІТЕРОМ І РЕЧОМ, сказав ХОКА.

    SACMA SAPAN BIR SISTEM. SINIF SEVIYESI DUSUK OLDUGU IIN HIZLI ISLEYEMEDIK KONULARI DAHA A2 BITIRMEDEN B1 SINAVI YAPMAMIZI ISTIYORLAR. ESIM AUSLANDERBEHORDEYE MUKTUP YAZIP SIKAYET EDICEK KURSU. 5 AY BOSU BOSUNA KURSA GITTIM. EGER SINAVI GECEMEZSEM YINE BI 5 AY DAHA… SIZDE SISTEM NASIL? HANGI TEMALAR VAR B1 DE ACABA? BELKI EVDE CALISIP ACIGIMI KAPATIRIM DIYE DUSUNUYORUM

    МухаяяeM
    Учасник

    Якщо ви також надасте інформацію про місце і назву курсу німецької мови, ви вже повідомите та попередите інших членів та відвідувачів.

    tugce_doerj є
    Учасник

    plauen- euro schule…

    netalman по
    Учасник

    Привіт

    Almanya' daki kurslarda aslında derse alınmadan seviye tespit sınavı yapılır herhalde burada buna da dikkat edilmemiş. Almanya' nın eyaletine göre değişiyor. Kimisi 3 sene mühlet verirken ve dersler çok ağır işlenirken hatta A1 sertifikası olanlara bile en baştan Almanca öğretilmesine rağmen bazı eyaletlerde “hemen 1 sene içinde B1 sertifikası getirin yoksa oturum vermiyoruz” diyorlar.

    Друзі, ми отримуємо стільки скарг, що я вірю в це; Туреччина розглядає ці дефекти, але наша держава «Що б там не було в Німеччині досить добре, або якщо ми переїхали до цього деякий час назад, давайте підемо, а також, як він повинен ходити на смішні курси з фронту. Є навіть ті, хто ледь здає іспит з 8-ї спроби, що дуже легко, не маючи достатньої інфраструктури. Причина - неправильний вибір при виборі курсу. І коли ми їдемо до Німеччини, ми чуємо багато скарг, на що скаржився друг, Німеччина виходить з їхнього носа, курс мріє страшно. Тому що вчителі німецької мови говорять лише німецькою, і вони також пояснюють повільну граматику, далеку від нашої мови. І звичайно, вони думають, що людина, яка має сертифікат А1, природно бачила та вивчала ці предмети в цих рамках. Але оскільки існує прискорений - КУРС ПІДГОТОВКИ ГОЛОСУ - який був підготовлений, не бачачи відповідей на іспитові питання, а фактично не бачачи цього, коли ви їдете до Німеччини, щоб навести приклад, коли ви говорите 2 рази 2, не навчаючись 2222 рази 22222 , це стає кошмаром. На жаль, такі проблеми виникають, коли в клас поступають люди різного рівня освіти та різного віку, як це має місце тут. Мені, будь ласка, не сердься, я в Туреччині вже тут німець, дізнайся, що всі ти маєш справу Прапор суми 30% як статистика, або листи Анни, у листі Ліз говорилося, що запам'ятовування робить це ім'я зробило багато галузей світ, як викладає курс молитви.

    tugce_doerj є
    Учасник

    Я трохи відрізняюся від ситуації, яку ви описали. Я отримав сертифікат 1 у Стамбулі, наш викладач був дуже хорошим, ми вивчили все, що нам потрібно було вивчити на курсі. Я намагався вивчити німецьку мову з тих пір, як я сюди потрапив. Я знаю, наскільки важливим та необхідним вивченням німецької мови є життя в Німеччині. Я живу у Східній Німеччині, як і у великих містах, змішуюся з турками і вивчаю німецьку мову, недбало. Побачте мою температуру, я поняття не маю, бо в моєму місті немає іншого турка, крім мене.

    Що стосується теми курсу, я не мав жодного іншого варіанту їсти. Тут не відкривають клас без 20 людей. Цього року я не відкривав біля мене жодних шкільних курсів. Я щодня їжджу в 4 міста. Я в дорозі 3.5 години. Я встаю о 5 ранку, а приходжу додому о 4 вечора. просто вивчіть німецьку, дозвольте мені це зробити наступного року b2-c1.

    Коли ми починали курс, вони визначали рівень. Я почав з a2. Я запитав, починаючи курс, буде зроблено b1, вони відповіли "так". але коли вчитель намокає так повільно, ми намокаємо лише протягом a1 і половини a2n. Наш місяць буде b1 іспитом, але ми нічого не дізналися під назвою b1.

    Зараз я маю рацію скаржитися на цей курс? Я не жив тут роками, дозвольте мені взяти b1, перш ніж я змочу уроки. У нас був пробний іспит, я нічого не розумів.

    reyyan в
    Учасник

    Мій друже, я склав іспит B1 минулого року. Я можу надати вам інформацію про курс, який я відвідував. Я пройшов курс у VHS, Volkhochschule. спочатку нас пройшли пробний іспит. В результаті іспиту ми продовжували вчитися в одному класі для тих, хто мав хорошу оцінку чи ні, і у нас було 3 різних викладача. За короткий час рівень усіх досяг одного рівня. ми закінчили книгу А2 HUEBER. Я маю на увазі, ми не бачили жодної книги В1. лише за півтора місяці до іспиту вчителі постійно давали нам пробні іспити. Не тільки Хьорен та Лесен, вони здавали HÖREN, LESEN, SCHREİBEN та SPRECHEN на півтора місяці пробних іспитів, ніби ми були на справжньому іспиті. Оцінка, яку я отримала на першому іспиті, була майже як ваш результат. Я бачив, як мій рівень піднімався в результаті постійних випробувань. ми багато працювали в листі. Вони майже щодня давали теми та писали листи. Наші пробні листи оцінювали та оцінювали. Коли знову багато, оцінки піднімаються. люди теж мають досвід.
    Вони навіть отримали розділ SPRECHEN як справжній іспит. Вони дали нам ілюстровані документи та змусили описати побачене. Вони організували це разом із двома людьми, наприклад, ми склали план дня народження друга, викладачі задавали нам запитання. ми представились. Це були пробні іспити, які нам дали лише за півтора місяці. Я просунувся на цих пробних іспитах. Я не розумію, чому ваш курс досі не дає фіктивних іспитів. Гаразд, ми не обробляли книгу B1.
    Але я взяв у бібліотеці книги H1 HUEBER та SCHRITTE B18. Я працював у них вдома. Я писав зразки листів, яким нас навчав VHS. XNUMX од. загляньте туди, якщо хочете, бо теми в листі однакові вгору-вниз. Я писав у розділі Sprechen.
    Я також скажу, що зараз роблю B2. але наша книга B1.

    Я хотів би дати вам теми В1, тобто предмети, які вам потрібні для підготовки до іспиту.
    Найважливішим питанням у листі є сполучники. так скільки у ваших реченнях NEBENSATZ з HAUPTSATZ та сполучники, що з’єднують ці два речення (weil, dass, denn, oder, trotzdem, obwohl, deswegen…vesaire) la cümleler yaparsan ençok notu oradan verdiklerini öğretmenlerimiz bizzat söylediler.

    на одній АКТИВНІ РЕЧЕННЯ з ПАСИВНИМ РЕЧЕННЯМ Зосередьтеся на своїх предметах. Оскільки пасивне речення дуже потрібне в листі.
    ЧАСИ: теперішній час (prasens), минулий час (perfekt або prateritum) Я більше зосереджувався на досконалості. мені здається легше. майбутній час не вживається багато. prasens достатньо, оскільки він присутній і присутній.

    статей. номінатів, аккусатів, динамічних та родових станів. гравітація при певних статтях та невизначених статтях
    р. Відмінювання прикметників (наприклад: das KLEINE kind) 

    та РДІЄСЛОВА, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ З РОЗІЦІЯМИ Пропоную вам запам’ятати. Якщо ви знаєте, яке дієслово отримало яку прикладку, ви можете спростити речення.
    FÜR GARANTİEREN, AN ERİNNERN, UM (SİCH)BEWERBEN, UM(SİCH)KÜMMERN, MİT (SİCH) TREFFEN…… gibi..
    Є також екзаменаційні зразки геомережі. ви можете там випробувати себе.
    Якщо у вас виникли проблеми, я готовий допомогти, наскільки мені відомо. У мене є ресурси, з якими я працював на курсі. Удачі.

    tugce_doerj є
    Учасник

    Щиро дякую вам за написання. Ми щойно вивчили баглаклар. За останній тиждень ми вивчили прикметники новий. Ми лише на півдорозі. Preeteritum ми нічого не змокли :) ми не промокли в Женеві. вони показали такі пасивні речення і винесли.

    asıl onemlı olan bızım horen ve lesenden 45 uzerınden en az 33 almamız lazım b1 ıcın. mektup ve konusma sadece kanaat notu olacak. sızdekı gıbı puan almıyormusuz bız. mesela lesen ve horenden 30 aldım 3 puanı mektup ve konusmayla tamamlıyorlarmıs. zaten 2 tane mektup verıyorlar. bırı a2 sevıyesı bırı b1. eger a2 yı secersen ne kadar duzgun ve kapsamlı cumle kursanda a2 mektubu yazmıs oluyorsun kafadan…

    sınıfta en yenı kısı benım. hepsı en az 3 senelık yabancılar. buna ragmen a1 ıcın 3 ay bosu bosuna konu ısledık. sımdı a2 bıtırırsek ne ala…. kendı basıma bırseyler yapmaya calısıcam bakalım artık sonum hayırlı olsun.

    Я знаю 18 букв, я їх продиктував, і намагаюсь написати їх усі сам. Чесно кажучи, я більше не в своєму відправленні, я хочу закінчити курс перед тим, як піти, бо я дуже втомився.

    5 aydır hergun 5 te kalkıp karda camurda yollara dustum almanca ogrenıcem dıye sımdı goruyorum kı hepsı bosuna gıttı. zaten kurs sonunda ısledıgımız konuların hepsını cıkarıp sıkayet edıcez. odedıgım paralar umrumda bıle degıl. burda 4 sehır oteye hergun otobusle trenle gıtmenın zorlugunu cok ıyı bılıyorum. yanına bırakmıycam bunları…

    allahtan ıstanbulda hocam o kadar ıyıydıkı ondan ogrendıklerım temel oldu bana ılk 3 ay hep onun ogrettıklerını tekrar yaptık… hayırlısı artık onumuzdekı ay gorucez bakalım sonucu..

    yardımların ıcın tesekkurederım…  okey:)

    Bthnkdgn
    Учасник

    Almanca kurslarinda en zor bölüm b1 zaten  a1 ve a2 de  genetiv yada pasif gibi konulara deginilmiyor b1 de bende cok zorlanmistim.  ben 3 ay gittim kursa gec basladim hic ümidim yoktu gecmeye  yazilida iyi  konusmada sinirda kalarak b1 sertifikami aldim.

    в гамбурзі

    Лесен / Хьорен

    запис

    Класифікується за розділами, що називаються Sprechen

    Наприклад, ви можете отримати примітку b1 hören a2, тоді ви побачите частину, яку ви не змогли передати знову.

    ben zarzor gectim b1 i  3 ay kurs aldigim icin simdi b2 kursuna basliyorum b2 nin cok zor oldugunu söylüyorlar  acikcasi a1 ve a2 hikaye  almanyada en az b1 ve b2 lazim hatta b1 bile yetersiz kaliyor bazi meslek kurslari ve is icin

    tugce_doerj є
    Учасник

    Я точно з вами згоден. b1 недостатньо, вам потрібна принаймні b2 для правильної німецької мови. Тут ніхто не може знайти тепло, розмовляючи з котом. тільки теплові компанії дають тепло. Щасти

    Мехмет може
    Учасник

    привіт, я отримав 1-річну сесію, і поліція іноземців сказала, що мені слід також піти на курс B1. Фольксхох дав Шуле документ на реєстрацію. Чи потрібно їхати до Volkshoch Schule? Наприклад, якщо я зареєструюся в будь-якому відділенні Гете в Німеччині, і чи приймуть вони сертифікат B1, який я отримав?

    Хтось насправді знає цю тему?

    спасибі

    tugce_doerj є
    Учасник

    Я не знаю вашої системи в штаті, але вони дали мені учня школи, вони сказали, горсурун. але якщо раніше боляче, я піду до нього. Я б вибрала зі списку сама.

    tugce_doerj є
    Учасник

    У списку, який вони мені дали, немає ґете, у мого друга є лише VHS та євро. Чи приймають вони etете? Що вони роблять? Я думаю, ви запитаєте його, підете до нього, які гроші ви отримаєте?

    netalman по
    Учасник

    ЗДРАСТУЙТЕ,

    VOLKSHOCHSCHULE - ДУЖЕ ДОБРА ІНСТИТУЦІЯ. МІНІМАЛЬНО, ЩОБ ГОЕ. НАВІТЬ ДЕЯКІ ВЧИТЕЛІ ПОХОДЯТЬ З ГОТЕЙ, І НАВІТЬ МІСЬКІ ЛІКАРИ БУДУТЬ В УЧИТЕЛЯХ. ВАША ІНФОРМАЦІЯ.

    tugce_doerj є
    Учасник

    artık sınavı kazanamazsam beklıycem vhs acılsın dıye baska care kalmadı…

    До речі, скільки часу потрібно для отримання сертифіката b1? Я моя віза до 2014 року. Чи повинен я приймати його протягом цього часу, чи хтось знає про це раніше ???

    саалеск
    Учасник

    Я почав зі свого Халке, щоб десь почати німецьку
    gelişme olursa ileriye dönük özel kurslara başvurulur…

    reyyan в
    Учасник

    artık sınavı kazanamazsam beklıycem vhs acılsın dıye baska care kalmadı…

    До речі, скільки часу потрібно для отримання сертифіката b1? Я моя віза до 2014 року. Чи повинен я приймати його протягом цього часу, чи хтось знає про це раніше ???

    Ви повинні приймати це до 2014 року. Не потрібно купувати його прямо зараз. Але коли ви їдете на зустріч у візовий день у 2014 році, ви повинні мати сертифікат В1, тобто отримати безстрокове місце проживання. Якщо В1 не існує, вони все одно проводять сесії до певного часу. 

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 23)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.