Списки німецьких слів

> Форуми > Німецькі мовні варіанти > Списки німецьких слів

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    mc45
    Учасник

    Привіт, друзі!

    У цьому розділі я сподіваюся, що наші друзі, які вивчають німецьку мову, поділяться словами, які вони підготували або зібрали та запам’ятали.

    Перш за все, я повинен сказати, що слова, якими ми поділимось, є найбільш часто вживаними словами, але давайте переконаймось, що це файл із розширенням doc (MS word).

    Я студент, який навчається в перекладачі. Хоча мовою моєї сім’ї є німецька, моя мати та тітка викладають німецьку. Я закінчив мовний факультет середньої школи (англійська) Отже, я маю на увазі це; Як людина, яка добре знайома з іноземною мовою, я, на жаль, зіткнувся з поганою реальністю внаслідок досвіду та досліджень, які я здобув у своїй роботі; Ресурсів та документів німецькою мовою не вистачає. Але ми не повинні сприймати це так. З цим результатом я вирішив розвивати німецькі архіви та ресурси. Я хотів би, щоб у цьому розділі зустрічались люди, які думають, як я. У цьому розділі я буду створювати MSN-адресу для партнерів, яких буду створювати для себе. Я з нетерпінням чекаю уваги та ідей моїх друзів у цьому розділі, яких я буду стежити щодня.
    Я не отримав тієї уваги, яку я очікував на сайті Almancam.com, сподіваюся, це буде те, що я хочу тут. Гарної роботи всім!

    Основна німецька лексика Лангеншайдта

    Думаю, ця книга вам підійде. Але є один недолік - слова в книзі англійською мовою. Англійським носіям в цьому питанні пощастило. Гарна робота!

    https://rapidshare.com/files/165848700/3468494009-Basic_German_Vocabulary.rar

    Він не містить жодного пароля. Тип файлу - pdf, сподіваюся, він працює для вас.

    Sahji
    Учасник

    Acrobat Reader не відкриває це. Там написано: «Сталася помилка під час відкриття цього документа. Файл пошкоджений і не підлягає ремонту. ” – “У відкритому документі є помилка. ” Файл пошкоджений і не підлягає ремонту. Чому він так каже?

    mc45
    Учасник

    Я спробував відкрити, навіть завантажив і відкрив.

    mc45
    Учасник

    Проблемою може бути і ваш читач акробатів. Оновіть програму або видаліть програму або видаліть її, завантажте нову версію 9.1 з веб-сайту Adobe і встановіть її, тоді вона точно буде працювати, якщо вона все ще не працює, спробуйте інші програми ще раз, якщо ні, єдиний засіб - це формат, але я не думаю, що він працює нормально, коли ви оновите або встановите його знову.

    mc45
    Учасник

    Я згадав вище, мою приватну мсн адресу для партнерів, яких я буду створювати

    languagecenter@windowslive.com

    Якщо msn im відображається в автономному режимі, ви також можете надсилати пошту. Чекаю Ваших ідей, побажань та побажань працювати разом. Гарної роботи!

    Sahji
    Учасник

    Мій Acrobat Reader також не відкриє жодного з них, якщо це проблема. Birtek не відкривав цей файл.

    mc45
    Учасник

    Типи файлів у середовищі ПК мають певні імена, але їх внутрішня структура відрізняється. Тож дозвольте мені коротко сказати, що pdf-файл не є єдиним типом. Кожен pdf має різні типи кодеків, якщо версія вашого акробата стара, вона може не відкритися, тому, як я вже сказав, встановіть версію 9.0 з сайту adobenin. Але все ж, якщо ви скажете, що ні, я зробив це для вас, містере Сахн. Якщо він не відкривається, встановіть нову версію.

    https://rapidshare.com/files/269467418/Almanca_kelimeler_soezlue__287_ue.rar

    Sahji
    Учасник

    Цього разу воно відкривається. Дійсно приємно. Дякую за все, але тим, хто не володіє англійською, важко.

    merve_mrv
    Учасник

    Це було дуже приємно, я теж його завантажив, для тих, хто це знає, надзвичайно, дякую mc45!

    mc45
    Учасник

    Дякую за ваш інтерес, друзі, я дійсно дуже стараюся і сам готую турецькі документи. Не хвилюйся, я зроблю все можливе.

    mehmetertas
    Учасник

    спасибо

    Півмісяць
    Учасник

    Мені здається, це неправильно... не відкривається.

    dincerdemirxnumx
    Учасник

    Друзі, посилання мертві, можете їх оновити? :-[

Показано 12 відповіді - від 1 до 12 (всього 12)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.