Досвід Німецьких учасників консолідації сім'ї A1

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    mavigece
    Учасник

    Привіт, друзі

    Я навчаю студентів, які повинні складати іспит a1 для возз’єднання сім’ї на вихідних. і я дивувався перед іспитом a1
    Хто-небудь входить і пам’ятає питання чи теми? Я хочу більше допомагати своїм студентам ..
    Заздалегідь дуже дякую…
    друзі тут, давайте поділимось досвідом після іспиту та іспиту.

    гокмен
    Учасник

    Привіт, блакитна ніч. Я готую студентів до цього іспиту, я шукаю те саме питання, і питання, які я вивчив до цього часу, задаються з книги, що називається start 1, hören (richtig oder falsch), Sprechen та картки роздаються групам по 3-4 людини і просять поговорити про них. Якщо у мене є додаткова інформація, або якщо у вас є, будь ласка, поділіться нею

    mavigece
    Учасник

    Дякую, у мене є касети та запитання на тему ненависті. Якщо ви хочете, я можу надіслати вам і касету, і буклет. Звичайно, є щось, що ви добре знаєте, що час іспиту змінюється в певні періоди. однак цей буклет та стрічка можуть допомогти вам у вчителя. Ви можете підготувати учнів, задаючи різні питання однаково.

    мел _-_ місяць
    Учасник

    Привіт, я склав іспит 31 жовтня і склав його. Ви ставите запитання про нього, і він надсилає вам запитання, а потім вас запитують про іншу карту, я відповідно cvp, тоді знову є прибуток. статус

    mavigece
    Учасник

    Привіт Mel_ay Дякуємо за ваш спільний доступ. Сподіваюсь, ви склали іспит. І ви маєте рацію, це справді складна ситуація, на жаль.
    Ще раз дякую, що поділилися…

    Я жадав
    Учасник

    slm Я не зміг знайти цю книгу старту a1, де її взяти, я готуюся до цього іспиту, і я потрапив у дуже складну ситуацію.

    virtue_52
    Учасник

    друзі, я готуюсь, але мені доводиться працювати якомога більше, просто давайте не будемо занадто панікувати, і ми повинні це робити постійно. приходь

    ((^ ^ SeMa ^))
    Учасник

    друзі, я буду здавати іспит завтра :(() :(:(:(


    друзі, я буду здавати іспит завтра :(() :(:(:(

    мій друже 1. чому ти до цього часу не запитав, що завтра залишиться тут?
                  2. що ви хочете дізнатись про іспит
    давайте допоможемо запитати, який приклад вам потрібен

    ((^ ^ SeMa ^))
    Учасник

    Насправді, я знаю, що постане переді мною на іспиті, але я чув, що вчителі, яких я хочу навчитися, допомагають на іспиті, або тому я запитав це тому, що вони допомагають лише студентам etете.

    Насправді, я знаю, що постане переді мною на іспиті, але я чув, що вчителі, яких я хочу навчитися, допомагають на іспиті, або тому я запитав це тому, що вони допомагають лише студентам etете.

    друже, я не бачив, що вони комусь допомагали, перша частина іспиту, тобто haen lesen schreiben, у мене залишилось багато часу загалом на 65 хвилин. Вони не пояснюють тему листа турецькою мовою, дозвольте мені це також розповісти

    цетин03
    Учасник

    Я щойно розпочав курс, щойно розпочав курс, питання - це певні предмети, викладачі викладають за одним із них.

    мбармено
    Учасник

    Привіт, я Мбармено з Хатая. Я готувався 2 місяці, і курс ось-ось закінчиться. У мене виникають проблеми з отриманням дати іспиту. Зателефонуйте їм після 7 січня. Крім того, друг запитав мене, який зміст іспиту є. Зразок іспиту, наданий Ґете, такий самий, як і той, який я надам. Запитання, звичайно, різні. Періодично, але система іспиту та формати запитань однакові. Ґете не може вийти за рамки цього. Будьте певні , цей зразок іспиту може бути вашим посібником. Клацніть розділ іспиту про возз’єднання сім’ї на www.almanyagocyasasi.com або ( http://www.goethe.de/lrn/prj/pba/sd1/mat/deindex.htm.  ) Напишіть це безпосередньо, і ви отримаєте зразок іспиту. Я сподіваюся, що ця адреса допоможе всім моїм друзям, які цього потребують. О, і поки я не забуду, ви можете купити книгу Гете А1 там, є німецький книжковий магазин лише за 20 метрів з інституту.Запитайте у чиновника в інформаційному відділі інституту,завтра зразу опише,це зовсім близько..всім удачі.Якщо в когось є нова інформація, поділіться будь ласка...!!!

    мбармено
    Учасник

    https://www.goethe.de/lrn/prj/pba/sd1/mat/deindex.htm  Коли відкриється ця сторінка, натисніть Modelsatz, точний приклад усіх 4 розділів іспиту доступний за…

    пилець06
    Учасник

    Друзі, я сьогодні склав іспит Старт 1. Здав на 98 балів... Це не той іспит, якого треба боятися. Просто знайдіть документи і вчіться на те, що потрібно. Всім удачі...

    Друзі, я сьогодні склав іспит Старт 1. Здав на 98 балів... Це не той іспит, якого треба боятися. Просто знайдіть документи і вчіться на те, що потрібно. Всім удачі...

    вітаю, друже, браво, ти отримав чудовий бал, тому я не зрозумів, як ти сьогодні склав іспит, і ти дізнався результат, бо etете не дає того самого дня

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 3,074)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.