Німецька рекомендація щодо інтеграції до сімейної інтеграції a1

> Форуми > Поділитися з німецьким іспитом A1, A2, B1, німецькою KPDS, KPSS та іншими німецькими іспитами. > Німецька рекомендація щодо інтеграції до сімейної інтеграції a1

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    ahmetbxnumx
    Учасник

    Я завищив курс німецького з’єднання сім’ї, думав, чи можу я пройти цей курс і скласти іспит чи ні, але після регулярного навчання та якісної освіти всі ці занепокоєння зникли у мене в голові. В результаті навчання, яке я пройшов у Стамбульському мовному центрі, я успішно склав іспит і отримав сертифікат. Наш вчитель завжди вчить мене вивчати німецьку мову під час таких занять, як написання літер, вправи на розуміння прочитаного, пошук правильних варіантів, прослуховування діалогів у розділі прослуховування, представлення в усній формі, відповіді на питання про цифри, орфографічні вправи, виконання вправ у формі запитань та відповідей за допомогою карток. Це було надзвичайно корисно. Цей навчальний процес був для мене досить легким, коли я зміцнив інформацію, яку отримав на цьому тренінгу, який отримував щодня в робочий день, і додавав до нього щодня. Я точно рекомендую мовний центр в Стамбулі всім своїм друзям, які планують пройти курс з’єднання сім’ї А1. Обидві ціни на курси цілком доступні в порівнянні з іншими курсами, в результаті ми не знаходимо грошей на вулиці.

    tugce_doerj є
    Учасник

    Я також готувався до іспиту, я отримав 91 у відділенні Kadiköy. :) вони справді дуже добре викладають

Показано 1 відповідь (загалом 1)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.