Німецька мова про курси A1-A2-B1-B2 !! (HILFEE А)

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    trhn
    Учасник

    Привіт друзі

    Минуло 2 роки, як я переїхав до Німеччини. Я розпочав курс VHS, зазвичай держава робила його обов’язковим. Я склав іспити на А1-А2. Я провалив B1  ;D
    Ті, хто знає курси VHS, погані, а люди, які приходять, не є викладачами. Я не міг побачити жодної мудрої вигоди від цих курсів. Наскільки добре ви можете навчитися з 4-годинного курсу 3 дні на тиждень?
    Забавно, що всі в класі здають іспити, розумієте ви це чи ні, вони продовжують. З приходом сирійців занадто багато співробітників VPH продовжують запобігати скупченню людей,

    і зараз я проходжу курс B2, і він починає ставати hoch deutsch. Я тупо дивлюся на урок, дивуючись, що вони роблять :) Я нічого не розумію 😮

    Я неймовірно напружена :cryla:

    Я бачу себе на рівні А2, як називається В1, коли я не здав В2!! Що це за система така!?? відзначати:)

    Хлопці, це ніби я в глухий кут, покажіть, будь ласка, шлях.

    Я шкодую, що приїхав у цю країну і своє майбутнє. Єдиною проблемою є Туреччина. Існує проблема, в якій і мова, і цикти проти мене. Мене буквально спіймав град під час втечі від дощу. Нехай Бог благословить наш кінець.

    tugce_doerj є
    Учасник

    Ну integrationskurs, щоб вони не могли відправити вас на b1 до того, як b2 пройде. Ви підете і скажете, що я не зміг отримати b1, ausländerbehördeye, і вони направлять вас на інший курс. Поговоріть з людьми, які навчаються, і вони вам допоможуть. Усі, хто викладає у VHS, є викладачами. Хікімсе, який не має дозволу від Бамфа, не може викладати b1 німецькою мовою. Я намагаюся отримати той самий дозвіл, викладати в курсі інтеграції практично неможливо, тому я кинув цю роботу.

    Як ви вже сказали, якщо ви здасте a1 та a2, вам доведеться подати повторну заявку на b1. Ніхто не може вам допомогти, якщо ви не скажете, що не розумієте.

    tugce_doerj є
    Учасник

    Курси інтеграції, як правило, проводяться щодня по робочих днях з ранку до полудня. Ви підете подавати документи на інтеграційний курс, а не на іноземні, щоб вивчати звичайну німецьку мову.

    trhn
    Учасник

    Ну integrationskurs, щоб вони не могли відправити вас на b1 до того, як b2 пройде. Ви підете і скажете, що я не зміг отримати b1, ausländerbehördeye, і вони направлять вас на інший курс. Поговоріть з людьми, які навчаються, і вони вам допоможуть. Усі, хто викладає у VHS, є викладачами. Хікімсе, який не має дозволу від Бамфа, не може викладати b1 німецькою мовою. Я намагаюся отримати той самий дозвіл, викладати в курсі інтеграції практично неможливо, тому я кинув цю роботу.

    Як ви вже сказали, якщо ви здасте a1 та a2, вам доведеться подати повторну заявку на b1. Ніхто не може вам допомогти, якщо ви не скажете, що не розумієте.

    Скажи мені, щоб я тобі сказав;

    В1 закінчився, я склав іспит, була 15-денна перерва і почався В1+/В2. Поки B2 продовжувався, оголосили результати іспиту, і вам видали сертифікат про те, що ви на рівні A2. Lesen, Sprechen, Hören, Schreiben, у всіх я був на рівні A2. 😮

    Ми сказали добре, що буде зараз. Нас скажуть, як нам сказали, і я продовжуватимемо іспит B1 та B2 разом. Яка смішна система !!!!!!

    У B1 друг поставив запитання своєму боснійському вчителю німецької мови. Учитель сказав: «Моя рідна мова не німецька, я не можу на це відповісти», коли ставив питання про граматику. Пізніше ми дізналися, що вони не вчителі, вони знають німецьку стільки, скільки можуть нам пояснити. Вони не є предметом для викладача німецької мови з університету. відзначати:)

    Скільки разів я казав, що не розумію, німецькою пояснюю тему, ніби я дуже добре знаю німецьку: я перекладаю по телефону або з Worterbuch, і це займає більше часу. поки не зрозумію. Ну, більшість із них хочуть, щоб час закінчився, щоб ми могли піти. Я зовсім не задоволений курсами VHS!! відзначати:)

    я не знаю що робити...

    trhn
    Учасник

    Курси інтеграції, як правило, проводяться щодня по робочих днях з ранку до полудня. Ви підете подавати документи на інтеграційний курс, а не на іноземні, щоб вивчати звичайну німецьку мову.

    Коли я вперше приїхав до Німеччини, після закінчення роботи з паспортом проживання ми поїхали та зареєструвались. Вони сказали, що денні курси наповнені сирійцями. Вони писали для вечірнього курсу. До 17:30 до 20:45. Я розпочав безпосередньо з книги А1 / 1. На курсі були такі іноземці, як я.

    tugce_doerj є
    Учасник

    Якщо вас це не влаштовує, ви поїдете до ausländerbehörde, ви пояснете ситуацію і скажете, що хочете розпочати новий курс. Я працюю у VHS, вперше чую таке, ніколи не чув, щоб вчитель викладав німецьку, не знаючи німецької. Тож я не знаю, як це у вас працює.

    yenicerixnumx
    Учасник

    Ну, я теж був здивований, що я можу сказати? Я також відвідую курс VHS. Я дуже задоволений. У нас є 2 викладачі, одна німецька, а друга болгарська, але я думаю, що болгарська знає більше, ніж німецьку. так що його вираз для мене кращий. Проблема в тому, що це цілком нормально, що ти не розумієш, тому що вони дають тобі рівень, якого ти не маєш. Хтось на рівні a2 не може робити b2. Вам слід повідомити про це якомога швидше. Бо якщо ви не отримаєте b1, коли ваш курс закінчиться, ми прочитали вам достатньо уроків мови. Якщо вони кажуть, що після цього ти підеш у приват, все починається спочатку. принаймні ваша шкода - це сніг, куди б ви не звернули.

    selametle

    trhn
    Учасник

    Привіт друзі

    Як ви сказали, я звітую, я справді їду і приходжу, я нічого не розумію. Букурс мені дуже важко прийшов. Не знаю, що буде далі. О, цей іноземець, це Німеччина.

    mürselxnumx
    Учасник

    Лист на іспиті a1 26 грудня

    trhn
    Учасник

    @tugce_doerjer За його рекомендацією я купив книгу Fono Applied German Grammar. Подивимося, чи зможу я знову зробити B1.

    кабіна
    Учасник

    привіт,

    Я пишу тут, тому що це сучасна тема, пов’язана з курсом В1. Я ще не розпочав курс, але, як і багато інших, почав. Я подав свою першу заяву на проживання на початку квітня цього року і отримав 3-річний посвідку на проживання. Моя дружина - громадянка Німеччини. Ми живемо в Берліні.

    Що станеться, якщо я не пройду інтеграційний курс у своїй наступній сесійній програмі через 3 роки і не складу іспит goете g1 та не отримаю сертифікат? Якщо є людина, яка не відвідує цей курс, але досягла рівня b1 протягом цього періоду, чи може хтось, хто знає про те, як склалася ситуація, може поділитися цим?

    Як і всі інші, я отримав сертифікат А1, щоб приїхати сюди. Я не відвідував курс, два тижні працював вдома і пройшов з 93. Я думаю, що, працюючи довше в В1, я можу пройти рахунок, не проходячи курс.

    Я хотів би допомогти людям зі знаннями та досвідом, заздалегідь дякую.

    yenicerixnumx
    Учасник

    Вітаю вас зараз, це не ситуація з вашої ініціативи, брате. Ви повинні йти, оскільки держава дає вам цей курс безкоштовно. але якщо ви скажете, що робота, яку я буду платити приват, зміниться. Турецький друг тут спробував те саме. B1. На 2 курси. Він не хотів приїжджати і сказав, що працюватиме вдома, бо працює. Запитав він. Він сказав, що немає Аусландарбегорду. Він повинен був внести гроші за курс. Він все одно не прийшов, хоча і заплатив за курс. Як я вже сказав, коли ви приїжджаєте сюди, думаючи, що ви ще не працювали або не можете працювати, Німеччина видає вам документ про те, що курс буде безкоштовним. Якщо ви його отримали, вам доведеться реєструватися та регулярно їздити. Але як я вже сказав, все одно запитайте, чи не хочете ви цього. Знаєте, хтось тут каже ні, він каже добре. У всіх система інша.
    Selametle

    trhn
    Учасник

    10.09.2017 і я досі не склав іспит B1. Буду здавати іспит 3-й раз. :-X

    Я записався на курс EuroSchulen. Я взагалі не задоволений VHS. Мед - це добре.

Показано 12 відповіді - від 1 до 12 (всього 12)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.