Перехід до німецького громадянства

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    volkanxnumx
    Учасник

    Привіт друзі
    Чи є серед вас перехожі німецького громадянства після прибуття з Туреччини до Німеччини?
    Якщо є, повідомте, будь ласка, місто, з якого ви подали заявку, і скільки місяців / років це зайняло в цілому.
    Гарного форуму всім...

    https://www.almancax.com/almanca-aylar-ve-mevsimler.html

    Близнюки
    Учасник

    Чесно кажучи, мені цікаво відповісти на це питання. З мого приїзду до Німеччини минуло рівно два з половиною роки. Оскільки мій чоловік є громадянином Німеччини, я думаю, що маю право подати заявку, коли закінчу 3 роки. Я пройшов курс Orientierung і отримав сертифікат із повними балами. Крім того, минулого разу я отримав свій німецький сертифікат B2, а зараз продовжую C1. Я просто зараз не працюю. Я не впевнений, чи шукають умови праці в заявах із сімейних причин. Ми зателефонували в офіс іноземців минулого тижня, давайте зустрінемось зараз, вони сказали, що ви подасте заявку за місяць до закінчення трьох років. Чи буде там вимірюватися наше знання німецької мови чи достатньо сертифікатів? Мені потрібні коментарі від друзів, які їх знають, які вже пішли цим шляхом.

    безсердечний
    Учасник

    Перш за все, якщо ви не отримуєте допомоги від держави, якщо ваш дохід хороший, навіть якщо працює лише натхнення, це не буде проблемою. Важливим моментом є те, чи отримуєте ви допомогу від держави. Це просто трохи цікаво. У вас є сертифікат b2. Ви зараз вивчаєте C1. Боїтесь, бо це буде називатися іспитом з німецької мови? Це те, що вони говорять. Навіть B1 достатньо, і це тест. Нічого немає, затишся в цьому.

    Близнюки
    Учасник

    Cevabın için teşekkür ederim @KaLpSiz. Aslında B1 in yeterli olduğu yazıyor ancak yıllardır burada yaşayan bir tanıdığım var. Ona epey zorluk çıkarmışlardı. Önüne gazete  koyup al bunu özetle vs sorgu sual. Ki bu bahsettiğim kişi sıkıntısız Almanca konuşuyor. Belki de sertifikası olmadığı için sorun yaptılar bilemiyorum. Eyalete ve denk geldiğin memura göre de değişebiliyor yaklaşımlar sanırım. her neyse uzatmayayım bu kişi başvurusunu geri çekti. İnternette de epey bilgi kirliliği var. O yüzden siz tecrübelilerin bilgilerinden faydalanmak istedim.

    безсердечний
    Учасник

    Anlattığın olayda nedenini kendin söylemissin sertifikası yok diyorsun sertifasi olsa ne diye okutsun? Umarım anlatabilmisimdir…

    istanbullu є
    Учасник

    Привіт,

    Якщо ваш подружжя - громадянин Німеччини (і ви виконуєте інші бажані економічні та соціальні умови), ви можете отримати громадянство загалом за 3,5-4 роки. Це може відрізнятися залежно від ситуації у кожного. блакитну карту з консульства або з Туреччини після цього ви можете отримати відразу після вилучення з населення.

    По закінченні 3 років ви можете подати заявку відразу після отримання препарату Унбефристет. (B1 + einbürgerunsprüfung вже повинен був бути врегульований) У моєму випадку вони були дуже обережні, що я вже не працюю (вони хочуть розрахування заробітної плати або банківських платежів) і що я регулярно плачу ренверсверхурунгу. Крім того, офіцер там розмовляє з вами, хоч і не багато, але для когось, хто приймає В1, це не так складно.

    Перш ніж вступити в цей процес, вони надсилають вам список документів і перевіряють, чи підходить вам. Я думаю, що ті, у кого є запитання, звертаються безпосередньо до Аусландарамта електронною поштою, вони повідомляють вам, чи можете ви подати заявку.

    Приїдьте легко.

    istanbullu є
    Учасник

    Я отримав таке електронне повідомлення до останньої підготовки. Я залишаю це тут як приклад запитуваних документів. У моїй ситуації така ситуація полягає в тому, що у моєї дружини був нефристристський вертраг, а у мене - клейнунтернехмен.

    Bu arada nüfus kayıt örneğini Türkçe yazmışlardı:)

    Ich bitte daher um Mitteilung, ob Sie in Besitz der nachfolgenden Unterlagen sind:

    – gültiger Reisepass

    – gültiger Aufenthaltstitel (eAT)

    – Nüfus

    – Heiratsurkunde mit deutscher Übersetzung

    – Einbürgerungstest

      Hinweis: Sollten Sie den Test noch nicht abgelegt haben melden Sie sich bitte zoom Einbürgerungstest an und teilen mir bitte den Testtermin mit

    – Sprachnachweis B1 (TELC, DSH oder Goethe-Zertifikat)

    Альтернатива zum Einbürgerungstest / Sprachnachweis können auch vorgelegt werden: 

    – Nachweis Integrationskurs (mit den 3 Zertifikaten: BAMF-Zertifikat Integrationskurs, TELC-Zertifikat für Zuwanderer und Bescheinigung Leben in Deutschland / 33 Fragen)

    – Mietvertrag oder Nachweis Eigentum

    – Kindergeldbescheid

    – Rentenversicherungsverlauf

    – unbefristeter Arbeitsvertrag

    – die letzten 3 Gehaltsabrechnungen

    Альтернатива: unbefristeter Arbeitsvertrag und Rentenversicherungsverlauf Ihrer Frau und die letzten 3 Gehaltsabrechnungen.

    Ich schaue mir dann die Unterlagen mal and und вагітна Ihnen eine Rückmeldung.

    Lice teilen Sie mir auch mit, sofern Sie in der Vergangenheit wegen Straftaten verurteilt worden sind.

    ► Hinweis: Im Einbürgerungsverfahren werden ua Auskünfte beim Bundeszentralregister, Polizei und Verfassungsschutz eingeholt. Im Verfahren selbst haben Sie dann zu versichern, dass unrichtige oder unvollständige Angaben zur Ablehnung oder Rücknahme der Einbürgerung sowie zu einer Freiheits- oder Geldstrafe (§ 42 StAG) führen können.

    yenicerixnumx
    Учасник

    Ну, я зараз маю всі документи. Я маю на увазі, я можу стати громадянином Німеччини, якщо захочу. Але я дуже багато думаю про те, яким буде для мене плюс і мінус. Я хочу жити в Туреччині, завтра вже на день запізнюється і знову і знову з моїм турецьким громадянством ясармія. Моєї роботи там немає. Зрештою, я маю тут безстрокове проживання і маю ті самі права, що і громадяни Німеччини.
    Що скажете, хлопці, дозвольте мені отримати німецьке громадянство?

    безсердечний
    Учасник

    Selamlar Türk vatandaşlığından çıksan bile sana mavi kart veriliyor. Bu mavi. Kartla sadece seçme ve seçilme hakkın olmuyor yani oy kullanamazsın ve seçimlerde aday olamazsın türkiyede… Onun dışında miras hakkın suresiz te de kalma ve çalışma hakkın VS her hakkın Türk vatandasiyla aynı kalıyor.. Benim tavsiyem hiç düşünme hakkın varsa alman vatandaşlığana geç benimde Allah olum kaza bela vermezseb10 yada 15 sene sonra kesin dönüş yapma planım var.. Vatandaşlığı alıp gitmek istiyorum yarın öbür gün pişman olursam en azından geri dönme şansım var suresiz olunca 6 ay Almanya dışında kalınca biliyorsundur suresiz oturum. Hakkın ölüyor geri donemiyorsun

    yenicerixnumx
    Учасник

    Selamlar Türk vatandaşlığından çıksan bile sana mavi kart veriliyor. Bu mavi. Kartla sadece seçme ve seçilme hakkın olmuyor yani oy kullanamazsın ve seçimlerde aday olamazsın türkiyede… Onun dışında miras hakkın suresiz te de kalma ve çalışma hakkın VS her hakkın Türk vatandasiyla aynı kalıyor.. Benim tavsiyem hiç düşünme hakkın varsa alman vatandaşlığana geç benimde Allah olum kaza bela vermezseb10 yada 15 sene sonra kesin dönüş yapma planım var.. Vatandaşlığı alıp gitmek istiyorum yarın öbür gün pişman olursam en azından geri dönme şansım var suresiz olunca 6 ay Almanya dışında kalınca biliyorsundur suresiz oturum. Hakkın ölüyor geri donemiyorsun

    дякую за відповідь
    Я здогадуюсь, я отримаю німецьке громадянство, брате. Я вважаю, що це найкращий результат. Завжди добре бути громадянином того місця, де ти живеш.

    volkanxnumx
    Учасник

    Привіт шановні жителі форуму,

    Після тривалого періоду часу я отримав німецьке громадянство. Дозвольте трохи розповісти вам про процес. Сподіваюсь, надана мною інформація буде корисною.

    Березень 2017: Прибуття до Німеччини

    Вересень 2019: подання заяви на отримання німецького громадянства
    - були надані необхідні документи.

    (Мій статус на момент подання заяви; одружений з подружжям-німцем, 3-річний дозвіл на проживання, штатна робота, мовне посвідчення b1 та посвідчення іспиту на громадянство.)

    Травень 2020: Перший лист від Ландрасамта (тобто я просто чекав, коли настане моя черга до мене протягом перших 8 місяців. Під час цього процесу жодних дій не було вжито).
    - Запитувані документи були надані.

    Серпень 2020: 2-й лист від Ландрасамта
    - Надано додаткові запитувані документи

    Вересень 2020: 3-й лист від Landrasamt (натуралізація гарантована)
    З цим документом;

    Вересень 2020: заява про вихід з громадянства Туреччини до консульства
    - Заявка подається, а процес заповнення супроводжується онлайн-системою відстеження.

    Листопад 2020: Отримання свідоцтва про громадянство у консульстві з дозволом:
    – alınan belge landrasamta yollandı.

    Грудень 2020: Отримання посвідчення громадянина Німеччини:
    – landrasamtdan gelen son mektuptu. randevu ayarladım ve Alman vatandaşlık belgemi şahsen aldım.

    Aynı gün vatandaşık belgesi ile;belediyeden pasaport ve kimlik belgesi başvurusu yapıldı. Bekleme süresi 4 – 6 hafta.

    Завдяки процесу Корона, весь процес між першою заявою та датою отримання мого посвідчення громадянства відбувався у формі листа та телефону. Ось чому я думаю, що процес займає клацання довше, ніж звичайні умови.

    Цей процес був для мене складним, тривалим і дорогим процесом. Сподіваюсь, ваша робота швидше принесе результат. Можливо, є речі, про які я забув або написав не повністю, я можу написати приватно, якщо хочете, я можу допомогти стільки, скільки знання та досвід.

    İyi forumlar arkadaşlar…

    безсердечний
    Учасник

    Перш за все, я думаю, що Волкан прийняв найбільш логічне рішення. Завжди є найбільш логічним зробити найбільш гарантований вибір громадянства замість постійного або громадянства, коли існує безстрокове місце проживання. Думаю, має сенс сказати, що невідомо, що буде завтра. Так багато. Я коментую, відверто кажучи, я забув те, що написав, хочу написати в інформаційних цілях. Сподіваюся, я не писав раніше, але знаходжуся у вашому пробаченні :) Я надіслав електронне повідомлення в закордонний офіс 4-5 місяців тому. Коли я був В1, термін очікування скорочується до 7 років. Якщо є В8, якщо це b1 протягом 7 років, було сказано, що громадянство можна отримати через 2 років. Звичайно, для цих неодружених або розлучених людей, оскільки Волкан одружений з громадянином Німеччини, право громадянства народилося через 6 роки, щоб я не плутав його. З жовтня наступного року я маю 3 років сеансу зі мною, якщо я позбудуся цієї хвороби, я хочу розпочати та стати громадянином Німеччини, якщо позбудуся цієї хвороби.

    volkanxnumx
    Учасник

    Дякую, брате, все буде як хочеш, іншаАлла ..

    istanbullu є
    Учасник

    Дякую, брате, все буде як хочеш, іншаАлла ..

    Удачі, ви можете отримати блакитну карту або консульську дирекцію населення Туреччини. Я купив свій візит до Туреччини. Вони хотіли плату в розмірі 15 лір, і ви отримуєте термін, перш ніж поїхати. Турецький ідентифікаційний номер не змінюється, тому нічого не змінюється, але якщо у вас є банківський рахунок, вони підписують папір із зазначенням, що у вас є податкове зобов’язання за кордоном. (якщо ви повідомили). Я думаю, це нічим не відрізняється від подвійного громадянства, окрім голосування та роботи в державному секторі.

    Привітання

    volkanxnumx
    Учасник

    Дякую вам стамбули.

    власний процес; Я думаю, що якщо ви подасте заявку з якого міста і запишете, скільки місяців / років ви її отримали загалом, ви надасте більше корисної інформації людям, які шукають інформацію на цю тему.

    Тому що, коли я відкривав цю тему, я дивувався, хто з якого міста і скільки часу отримав німецьке громадянство, а не питання про те, які документи мені потрібні. Як ви знаєте, час очікування та процедура варіюється залежно від штату / міста, і люди думають, що якщо я отримаю деяку інформацію про це під час очікування в цьому процесі, я можу зробити порівняння. Так само, як багато хто з нас запитує, скільки часу триватиме візовий процес, поки ми чекаємо на візу для возз’єднання сім’ї.
    До речі, на великому форумі, чи немає інших друзів, які приїхали з trden і стали громадянином Німеччини?
    З повагою, хороші форуми.

    безсердечний
    Учасник

    Під час оформлення візи тут є всі, але після постійного проживання чи громадянства вони тікають, бо тут у них не залишається роботи. Багато людей, на жаль, егоїсти. Тут не складно поділитися та допомогти, як ти тут ..

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 19)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.