Зарплата громадян Німеччини

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    нсийсн
    Учасник

    Привіт, друзі,

    моя дружина - громадянка Німеччини і займається аусільдунгом. Чи створюють вони проблему зарплати при возз'єднанні сім'ї? Якщо ви нещодавно подавали документи на візу, чи можете ви відповісти?

    У мене є візова зустріч 15 січня, і це питання запам’яталось нам.

    fuk_xnumx
    Учасник

    Громадяни Німеччини не хочуть зарплати бодрасі, не хвилюйтеся, це не буде проблемою

    нсийсн
    Учасник

    Громадяни Німеччини не хочуть зарплати бодрасі, не хвилюйтеся, це не буде проблемою

    Сер, чи ця інформація певна? Ми чули, що це розшук згідно з останніми законами.

    fuk_xnumx
    Учасник

    Мені доводиться шукати на сайті, де є закони, я не думаю, що закон трохи змінився

    Сер, чи ця інформація певна? Ми чули, що це розшук згідно з останніми законами.

    МустафаД
    Учасник

    Професоре, у мене така ж ситуація. Моя дружина - громадянка Німеччини, вимагається 3-місячна база заробітної плати. Зараз ми чекаємо завершення 3-місячного підвалу для доставки документів. Якщо ви не хочете складати свій план відповідно до запиту, це ваш шанс.

    нсийсн
    Учасник

    Професоре, у мене така ж ситуація. Моя дружина - громадянка Німеччини, вимагається 3-місячна база заробітної плати. Зараз ми чекаємо завершення 3-місячного підвалу для доставки документів. Якщо ви не хочете складати свій план відповідно до запиту, це ваш шанс.

    Я сподіваюся, що це не бажано, то чому чому зарплатну плату просять у того, хто займається професією?

    Якщо ваша ситуація стане зрозумілою, чи можете ви написати тут?

Показано 5 відповіді - від 1 до 5 (всього 5)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.