Що робити, щоб отримати німецькі водійські права та турецьку трудову книжку...

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    fuk_xnumx
    Учасник

                   

                    Друзі, які пишуть у Туреччині наступне, і посвідчення є одним із нових законодавчих актів Німеччини про її водійські права, починаючи з переходу від отримання водійських прав до етапів, що робити, якщо потрібно коротко описати, тому що досягнення взаємних посвідчень з Туреччини дійсне лише протягом перших 6 місяців у Німеччині, а в’їзд та вихід яптігімізди знову в Сурі Узамії. Кроки, які потрібно пройти, мають бути пояснені в статті. Наступна стаття може відрізнятися залежно від штату, тому як тільки ми вперше приїдемо або коли ми спробуємо змінити ліцензію після прибуття, ми можемо запитати все та вивчити дійсну процедуру. Після реєстрації необхідна навчальна книга,
                                                                            Я публікую цю книгу для вас у форматі PDF у наступному посиланні   
    Я не можу дати вам тест, тому що тести платні, але я можу допомогти вам знайти відповідний тест після реєстрації на курс, який вони хочуть дати вам тест ціни між 40 і 100 євро в цій системі працює наступним чином: ви даєте їх вам з вашого домашнього комп'ютера за допомогою Інтернету в Інтернеті, ви вирішуєте питання, яке ви бачите, що вчитель дає вам рішення вступити в іспит, і ви не можете ввести, як правило, 70% 80 швидкість точності, тепер ви можете ввести іспит каже, що інші сайти XUMX місяць XUMX 3 euro Я можу допомогти друзям, які хочуть мати тести по посиланню про іспит 24 мають загальну кількість питань, які ми повинні вирішити під час запуску тестів у загальній кількості 6 з урахуванням тих самих питань, зробивши своєрідне запам'ятовування, ввівши вид іспиту вже bu.gelelaki y Наш азид ..

                          Якщо з вашого переїзду до Німеччини не минуло 3 роки, і ви вже маєте дійсну турецьку ліцензію, можна виконати такі дії;

    по-перше, підготовлені наступні документи;

    - Переклад вашого турецького водійського посвідчення від ADAC та оригіналу посвідчення водія
    - перевірка зору, необхідна для іспиту водійських прав
    - ксерокопія паспорта
    – Сертифікована посвідка на проживання з вашого першого міста проживання в Німеччині
    - щогодинний сертифікат «курс першої допомоги» 8.
    - доказ того, що ви зараховані на курс водіння (якщо ви не проходите курси)

    доставляти ці документи або в автошколах, або до землі, до якої пов'язаний сам курс водіння. Залежно від робочого навантаження, відділ губернатора району відправляє листа до школи автошкола між 3-8 тижнів, стверджуючи, що водійські права дійсно дійсні і що ви можете скласти іспити, не взявши курс. Автошкола повідомляє вас про ситуацію і повідомляє, що ви можете скласти письмовий іспит, коли ви готові.

    Після того, як ви закінчите 60 питань із 30 питань, які ви тримаєте в руці, ви зателефонуєте на курс і повідомите дату, коли ви хочете скласти іспит, і якщо є місце в іспитовому центрі, вони реєструються на іспит. Іспити проводяться в центрах технічного нагляду TÜV - Німеччини. Ви маєте шанс виставити максимум 110 балів з 10 на іспиті. Запитання розташовані в порядку важливості, з 2-3-4-5 балами, і під кожне запитання наводиться кількість балів. Існує лише один шанс заробити 10 очок помилок і не здати іспит, і це помилитися двома 5-бальними питаннями. Запитання з 2 пунктів - це найважливіші питання, і загалом прості, тому не панікуйте. Вони дають право складати цей іспит щонайбільше 5 рази, якщо ви не можете скласти його 3 рази, весь процес отримання ліцензії починається з самого початку.

    Якщо ви склали письмовий іспит, у вас залишилася остання перешкода. практичний екзамен. Моя порада перед складанням цього іспиту: якщо ви їздили у великих містах Туреччини, особливо в Стамбулі, забудьте всі свої звички і не поводьтеся як молодий чоловік, кажучи «Я це зроблю», візьміть 1-2 уроки водіння ( приблизно 45 хвилин). Вивчіть місцевість, де ви будете складати іспит, вивчіть труднощі, а особливо навчіться зупинятися на смузі перед знаком «стоп» і навчіться використовувати зчеплення екстреного гальмування при проїзді на 40 км. Практичний іспит виконується протягом 1-45 хвилин. Якщо ви не зупинитесь, коли хтось наближається до пішохідного переходу, ваш іспит може закінчитися на першій хвилині командою «Відійти вбік, будь ласка», так само, якщо ви не обженете велосипедиста з 1 м, ви можете почути команду «у доступному місці праворуч у майбутньому».

    речі, які ви напевно не повинні забувати на практичному іспиті;

    * перевірте потік трафіку через дзеркало перед сигналізацією - сигналізацією - перетином правої смуги - шукаючи пішохода або велосипеда перед поворотом і переглядаючи сліпе місце через плече - поступаючись місцем переходу братів пішоходів або велосипедистів на вулицю, на яку ви повертаєтеся

    * Обов'язково сигналізуйте праворуч на основних виходах

    * Колесо 4 стоїть непомітно перед знаком зупинки, і якщо дорога доступна, продовжуйте знову

    * контролювати рух за дзеркалом, не зупиняючись на червоному світлі і встаючи на зелене світло

    * сповільнити, щоб перевірити трафік правостороннього руху на кожному виході з вулиці

    * Сигнал перед 300m перед виходом з шосе і почати входити в праву смугу, як тільки починаються пунктирні лінії

    * не гудка

    * уникнути ввезення трафіку, не перетинаючи принаймні смуги 2

    Якщо ви звернете на них увагу, ви можете знати водійські права у вас у кишені. Якщо ви успішно складете іспити, ви або миттєво отримаєте посвідчення водія, або отримаєте сертифікат від дядька, який складав іспит, а наступного дня отримаєте посвідчення водія від TÜV. найкращі побажання.

                                                                    https://turbobit.net/8ylt83h0s9tn

    Bis Zum Ende
    Учасник

    Охорона здоров'я у ваших руках.

    yeliz_orh
    Учасник

    ну ти супер, ЕКЗАМЕНТ А1 ЗАВЕРШЕН, ЗАРАЗ ПЕРЕЙТИ ЛІЦЕНЗІЙНУ ЛІЦЕНЗІЮ ЯК СКІЛЬКИ ІСПІВ НА ЦІЙ ЛІНІЇ ЯВ кафе :)

    fuk_xnumx
    Учасник

    Перейти на курс ви все одно можете отримати детальну інформацію, звідти будь-яке місце може бути різним

    ну ти супер, ЕКЗАМЕНТ А1 ЗАВЕРШЕН, ЗАРАЗ ПЕРЕЙТИ ЛІЦЕНЗІЙНУ ЛІЦЕНЗІЮ ЯК СКІЛЬКИ ІСПІВ НА ЦІЙ ЛІНІЇ ЯВ кафе :)

    fuk_xnumx
    Учасник

    онлайн тест 40 починає працювати для вас, але ви не приймаєте його, ви можете отримати однакові місячні ціни 3 з Інтернету.

    ckok на
    Учасник

    Привіт Уфук,

    Який робочий онлайн сайт коштує 3 євро за 20 місяці? Все, що я знаю http://www.fahrschulecard.de, що зазвичай рекомендує курс, становить 40 євро.

    затоплений
    Учасник

    Друзі SA, я подав заяву на зміну посвідчення водія, склав теоретичний іспит, людина, яка складала іспит, перш ніж почати мене трохи кидати виклик, я задала кілька технічних питань, я зробила свою першу почесну, я вже другу почесну через тиждень, маю іспит. Професор у почесній школі не дуже допомагає Запитає, як мені дати cvp? Запитання, як правило, стосуються шини, чотиримісного, регулювання відстані світла склоочисника, гальма, який із них вам задавали, як ви давали CVP.

    Jeynes
    Учасник

    Мій друг я увійшов в практичну роботу 2 днів тому. Дякуємо за водійські права. Я прийшов з німецького, хоча мій німецький слабкий. Задні тумани, передні тумани, запальнички 4, високі та низькі фари працюють на німецькій мові, ви просто запитаєте їх. Але ваш вчитель не розмовляє німецькою, не говорить людиною, яка не ставить запитань, не просять, не питайте. Я не знав того ж німецького, що йшов на курс, я повторюю іспит. Вони не питали. Право, ліворуч, парк за машиною на іспиті, використовуючи такі слова, як повертатися, щоб зрозуміти їх. Зробіть це легко.

    fuk_xnumx
    Учасник

    jeynes дуже приємно, а також найбільш ідеальний час для отримання ліцензії

    1.) Зробіть своє перше водійське посвідчення з Туреччини до Німеччини з Туреччини, що дозволити INCOME 6 місяців (180 г) - це ваш паспорт, щоб зробити для вас все, що ви можете використовувати у своїй електронній картці з найкращими інструментами та маєте намір працювати послідовно.

    2.) Ви можете записатись на курс, не чекаючи 6 місяців, або після його закінчення, це вирішувати вам, але моя пропозиція - зареєструватися після водіння протягом 4 5 місяців, тому що ви дізнаєтесь все про правила стилю водіння та право проїзду під час водіння.

    3.) Коли ви реєструєтеся на курсі, ви не повинні ставити курс добре, і якщо ви пройдете письмовий іспит, ви зможете взяти іспит на водіння, щоб вирішити, скільки вправ ви будете робити після написання.

    4.) Письмовий іспит, потім можна вводити в рульовий клас, тепер ви вирішуєте, що інструктор з рульового управління, але ці курси беруть щомісячну плату, так що вам потрібно звернути увагу на дуже добре ви знаєте, навіть якщо ви дуже добре знаєте, хочете заробити додаткові уроки і багато грошей.

    5) ліцензія на використання активного приладу olupd у Туреччині та Німеччині протягом 5 місяців посередник, щоб час підняти до 3-х курсів, що рухаються з ходу, близького до максимуму до 5 днів, тому що Ви вже знаєте, що їзда на необхідних знає правила дорожнього руху. Дорожній знак Щодо швидкості руху Ви можете робити майже будь-яку регресію до меж Виконувати та завжди звертати увагу на тимчасове праворуч право - це право права проїжджати на всіх дорогах 30, тому, коли ви приїжджаєте на роз’їзд дороги, вам потрібно тримати ногу на гальмі і бути готовим до гальмування в раптовій ситуації, оскільки офіцер, який здає іспит ззаду, означає, що ви офіційно їдете до 30 по дорозі 35. Це означає, що ти залишаєшся, тому вчитель вже навчає їх на уроці водіння, і людина обов’язково вивчить їх за 5 уроків.

    Коли справа доходить до рульового класу, 6.Ders 1 є хвилиною і 45, як правило, євро. Якщо ви їдете в один і той же день 40 хв. 90 курс ви робите так 2 курс 5 хвилин достатньо для тих, хто хоче більше цілей у своїх інтересах, як я сказав, деякі вчителі писати додаткові години, тому ви повинні бути обережні до всіх з них.

    Якщо у вас є якісь питання, ви можете запитати мене знову, або мої друзі відповідатимуть.

    затоплений
    Учасник

    Дякую за ваші відповіді, це курс, який я відвідав, вони хочуть отримати прибуток, і вони вже чітко це пояснюють, вони кажуть, що ми не заробляємо більше грошей, ніж ви, і вони кажуть, що ми отримаємо 5 або 6 відзнак за це , я хочу змінити курс, і вони складають іспит у місці, де я живу, і поле велике, і переїжджають у місце в моєму районі та отримують кілька відзнак. Я пішов і сказав: "Я зроблю це, вони кращі турки", але вони щойно пограбували мене, і вони продовжують трясти мою дату іспиту...

    fuk_xnumx
    Учасник

    але 5 6 вже сказав, що немає ніяких проблем в отриманні нормальних так сказати 2 курс 90 хвилин 3 разів приходять в транспортний засіб в окремі дні таким чином, якщо ви передаєте все в руки 500 600, якщо ви все ще серед інших вони будуть тягнути гроші вже гроші отримують близько 1000 євро

    Дякую за ваші відповіді, це курс, який я відвідав, вони хочуть отримати прибуток, і вони вже чітко це пояснюють, вони кажуть, що ми не заробляємо більше грошей, ніж ви, і вони кажуть, що ми отримаємо 5 або 6 відзнак за це , я хочу змінити курс, і вони складають іспит у місці, де я живу, і поле велике, і переїжджають у місце в моєму районі та отримують кілька відзнак. Я пішов і сказав: "Я зроблю це, вони кращі турки", але вони щойно пограбували мене, і вони продовжують трясти мою дату іспиту...

    fuk_xnumx
    Учасник

    фактичний

    fuk_xnumx
    Учасник

    .

    fuk_xnumx
    Учасник

    ПОТОЧНЕ ПОСИЛАННЯ

    https://turbobit.net/gk1qj1p9gghm

    carismaboy
    Учасник

    Щиро дякую за тему, інформацію та файл. zshare мав багато проблем із завантаженням, але врешті-решт це мені вдалося. Турбобітна ланка мертва. Мої тест-боги стали жертвами аварії, я багато шукав і знаходив їх знову :) Зараз я використовую fahren lernen v1.5. Комп’ютерна програма точно така ж, як іспит. Я склав іспит один раз, але того дня мені стало дуже погано, і я кинув іспит.

    Я можу завантажити цю програму, якщо хтось захоче.

    Доброго дня всім.

    Rodolfo
    Учасник

    Нічого собі, який іспит на посвідчення водія :D У мене було 13-річне водійське посвідчення в ТР. Незважаючи на це, я складав іспити. Я переживав стрес і хвилювання не так сильно, як іспит на водійські права тут. На щастя, я виграв. ;) Хай Бог вам допоможе.

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 61)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.