Питання щодо моєї сім'ї.

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    Тайні
    Учасник

    Привіт всім,
    Мій наречений - громадянин Німеччини і є проблемою для возз’єднання сім’ї з Німеччиною?
    Чи потрібно моєму з подружжя повернутися до Німеччини та повідомити компетентні органи про свій шлюб перед тим, як подати заяву на візу для возз'єднання сім'ї? (Ми хочемо подати заявку відразу після весілля)
    За скільки часу потрібно призначити візу для возз'єднання сім'ї?
    Буду радий, якщо хочете щось додати.

    Сподіваюся, кожен отримає свою візу якомога швидше. Гарного дня. Нехай Аллах возз’єднає всіх.

    fuk_xnumx
    Учасник

    Ви можете отримати його в консолослукді, яка вимагає повідомляти владі про шлюб та громадянину Німеччини, що Туреччина буде купувати візи для возз'єднання сім'ї при покупці

    Тайні
    Учасник

    Ви можете отримати його в консолослукді, яка вимагає повідомляти владі про шлюб та громадянину Німеччини, що Туреччина буде купувати візи для возз'єднання сім'ї при покупці

    Щиро дякую, учителю, за вашу відповідь. Чи можна отримати такі документи, як проживання в консульстві?

    fuk_xnumx
    Учасник

    Для чого потрібен документ про проживання моєї дружини?

    Тайні
    Учасник

    Для чого потрібен документ про проживання моєї дружини?

    Я знаю, що для отримання візи для возз’єднання сім’ї вам потрібен документ на проживання подружжя, яке проживає в Німеччині.

    fuk_xnumx
    Учасник

    Думаю, ви не отримали необхідних документів для шлюбу, оскільки вони є окремою проблемою, а запитувані документи є у формі, яку ви можете перевірити ще раз або на веб-сайті консульства

    Тайні
    Учасник

    Думаю, ви не отримали необхідних документів для шлюбу, оскільки вони є окремою проблемою, а запитувані документи є у формі, яку ви можете перевірити ще раз або на веб-сайті консульства

    Сер, я дуже шкодую, мабуть, я не міг висловитись.
    Ми отримали всі наші документи на весілля. День нашого весілля в порядку, ми просто чекаємо наш день.
    Якщо після весілля у нього вимагається документ, чи можемо ми отримати його в консульстві?

    fuk_xnumx
    Учасник

    Документи для післявісільної візи вже будуть заповнені в Німеччині. Ви можете подивитися документи, необхідні для отримання візи, на сайті, ви можете повідомити про шлюб у владі Німеччини в консульстві.

    Морсліпдон
    Учасник

    Сер, я дуже шкодую, мабуть, я не міг висловитись.
    Ми отримали всі наші документи на весілля. День нашого весілля в порядку, ми просто чекаємо наш день.
    Якщо після весілля у нього вимагається документ, чи можемо ми отримати його в консульстві?

    Якщо ваш чоловік / дружина орендує своє помешкання та будинок, він / вона повинен укласти з ним договір оренди. Укладає шлюб turkiyede gerceklesicek

    Тайні
    Учасник

    Якщо ваш чоловік / дружина орендує своє помешкання та будинок, він / вона повинен укласти з ним договір оренди. Укладає шлюб turkiyede gerceklesicek

    Так, вчителю, моя дружина має старий шлюб. Весілля буде в Туреччині.

Показано 9 відповіді - від 1 до 9 (всього 9)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.