Невідкладна допомога при розлученні.

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    derbederxnumx
    Учасник

    Привіт друзі, близько 2 років і 4 місяців, я одружився під одним дахом зі своєю дружиною, і нескінченні проблеми брехні моєї дружини, і шлюб за 1 день був не для мене. Залишилося днів до закінчення сеансу і 25 тижні тому зробив заявку, моя дружина єўрага getrennt leben написала, підписала її, здала, Аусландербехорде не видав мені cvp, я пішов сам і там мій особистий друг расист сказав дурні речі, як мета бути тут, і сказав мені ми не будемо продовжувати сесію. Я закінчив курс орієнтації b2. Прожив у цьому будинку 1 роки і віддав свої 2.5 років цій дружині. Що я можу робити зараз, люди, Штутгарт, я за 10 км від Бадена. Я не міг працювати в одній компанії протягом 25 року без перерви, але до сьогодні я не отримував жодної соціальної допомоги в інших компаніях, і я сплатив позику його будинку до того, як одружився, оскільки прийшов, і тепер маю майже на 1 місяці.
    Я працюю у великій компанії через Zeitfirma. Мені потрібна ваша термінова підтримка. У мене нікого немає. Дружина розмазала мене, моя єдина провина в тому, що з того дня, як я приїхав до Німеччини, працював, працював, був прив’язаний до дому та сім’ї .. Це було трохи довго.

    fuk_xnumx
    Учасник

    У Мюнхені є основні підкови, я кажу експерт з цих питань, я кажу консультант, деякі кажуть, що ви повинні бути одруженими протягом 2 років, деякі кажуть, що ви повинні залишитися на 3 роки, тож людей в закону, але я припускаю, що вони продовжують найгіршу сесію на 1 рік 1 рік. 

    derbederxnumx
    Учасник

    У Мюнхені є основні підкови, я кажу експерт з цих питань, я кажу консультант, деякі кажуть, що ви повинні бути одруженими протягом 2 років, деякі кажуть, що ви повинні залишитися на 3 роки, тож людей в закону, але я припускаю, що вони продовжують найгіршу сесію на 1 рік 1 рік.

    Я зв’язався з ним, і він має 3 тисячі євро витрат, давайте подивимось, що буде, коли ми звернемося до суду.

    volkanxnumx
    Учасник

    По-перше, швидше одужуй. Я зупиняюся в Reutlingen. Якщо ви хочете залишити свій приватний номер, я допоможу, чим можу.

    derbederxnumx
    Учасник

    По-перше, швидше одужуй. Я зупиняюся в Reutlingen. Якщо ви хочете залишити свій приватний номер, я допоможу, чим можу.

    Я викинув свій номер із спеціального братана

    безсердечний
    Учасник

    Привітань перед цією темою багато. Ми поділились та прокоментували, дозвольте мені спробувати допомогти ще раз. Щоб отримати незалежну візу від подружжя, вам потрібно пробути під одним дахом 2 роки, якщо ваш чоловік - громадянин Туреччини, 3 роки. Якщо вам це вдається, вони, як правило, передзвонюють іноземне коло до турецької ВСА, вважають, що не знають закону для всіх, тоді як таких прав немає. Вони зобов'язані дати сесію. Надихати турка. Однак проблем все одно немає, період розлучення тривав два роки, наприклад, вони дадуть місце проживання протягом цього періоду, і поки ви продовжуєте працювати, ви повернетесь до візи працівника візи, і найголовніше Справа тут у натхненні турки І навіть якщо ви заробляєте 1000 євро, не отримуйте ніякої державної допомоги на папері. Якщо ви живете окремо зараз, це продовжить невизначений термін проживання. Вам доведеться працювати 5 років, і це не буде проблемою. Якщо моє особисте прохання від друзів, які задаватимуть такі запитання, - це возз’єднання сім’ї з дитиною, будь ласка, надихайте на громадянство, якщо громадянство дитини одружене або якщо мова йде про шлюб. Технічні характеристики. Тоді ми можемо допомогти вам детальніше.

    derbederxnumx
    Учасник

    Привітань перед цією темою багато. Ми поділились та прокоментували, дозвольте мені спробувати допомогти ще раз. Щоб отримати незалежну візу від подружжя, вам потрібно пробути під одним дахом 2 роки, якщо ваш чоловік - громадянин Туреччини, 3 роки. Якщо вам це вдається, вони, як правило, передзвонюють іноземне коло до турецької ВСА, вважають, що не знають закону для всіх, тоді як таких прав немає. Вони зобов'язані дати сесію. Надихати турка. Однак проблем все одно немає, період розлучення тривав два роки, наприклад, вони дадуть місце проживання протягом цього періоду, і поки ви продовжуєте працювати, ви повернетесь до візи працівника візи, і найголовніше Справа тут у натхненні турки І навіть якщо ви заробляєте 1000 євро, не отримуйте ніякої державної допомоги на папері. Якщо ви живете окремо зараз, це продовжить невизначений термін проживання. Вам доведеться працювати 5 років, і це не буде проблемою. Якщо моє особисте прохання від друзів, які задаватимуть такі запитання, - це возз’єднання сім’ї з дитиною, будь ласка, надихайте на громадянство, якщо громадянство дитини одружене або якщо мова йде про шлюб. Технічні характеристики. Тоді ми можемо допомогти вам детальніше.

    Eywallah kardeşim benim eşim alman vatandaşı 2 sene 5 ay yakın evli kaldım ve çalışıyorum devletten hiç-bir yardim almadım ama ne yazık ki ırkçı birine denk geldin mi öyle olmuyor tehditle başbaşa kalıyorsun. Neyse temel nala verdim o halledicek ama biraz tuzluya mal oluyor..

    безсердечний
    Учасник

    Якщо він не спить, не розбивайте свою психологію даремно. Навіть якщо іноземна квартира спричиняє проблеми, ви отримаєте гроші для адвоката, але ви можете отримати візу, незалежну від вашого подружжя. Ніхто не може відправити вас і продовжувати працювати, якщо ви не поїдете.

    muhendus
    Учасник

    Якщо не особливе, я хочу щось запитати? Ваш чоловік / дружина німець чи турець народився у Німеччині? Хіба ви не знали, що також були расистами, не одружившись?

    Расист - це не його дружина, але я розумію офіцера в офісі іноземців. Расист і так не одружується з незнайомцем.

    derbederxnumx
    Учасник

    Якщо не особливе, я хочу щось запитати? Ваш чоловік / дружина німець чи турець народився у Німеччині? Хіба ви не знали, що також були расистами, не одружившись?

    Чому моя дружина братик-расист? Офіцер, який є расистом. Моя дружина - громадянка Туреччини

Показано 9 відповіді - від 1 до 9 (всього 9)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.