A1 EXAMINATION MEXT NEW

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    sevimlihex в
    Учасник

    ДРУЗІ ТРЕБА ДОПОМОГТИ БУКВАНАМ В АВАРІЙНІЙ ЧАСТІ. ЧИ У вас є якісь іспити, які знали останній іспит?

    sevimlihex в
    Учасник

    ДРУЗІ НІКОМУ НЕ ДОПОМОГУТЬ ..

    reyyan в
    Учасник

    На сайті є багато зразків тестових листів А1. Ви знайдете його, якщо шукаєте розділ іспиту А1. Неможливо, щоб випробувані були абсолютно однаковими із зразком листа нових екзаменаторів. Питання кожного іспиту відрізняються від предметних листів.

    reyyan в
    Учасник

    шановний гексе

    Дозвольте мені повторити це вдруге, щоб допомогти вам, я попросив вас пошукати на сайті, щоб знайти приклади листів до іспиту А1, і я згадав про неможливість того, щоб предмети букв у кожному іспиті А1 були однаковими з предметом букви в попередньому іспиті, але ви або мене не зрозуміли, або що я можу вам сказати зараз. Ти для мене особливий! Ну, ти відповів, як знаєш так багато! Ви написали повідомлення, як знущання. Якби ви написали це повідомлення тут, а не в моєму приватному порядку, так, я багато знаю і не коментував нічого, чого не знаю. 
    Я був на цьому сайті з 2008 року, і я поділився всім, що знаю, і навчився, наскільки можу. Не потрібно хамства. Ви не можете надіслати мені приватне повідомлення з таким дурним словом, як моя красуня. Хто мене знає, той знає на цьому сайті. Я намагався допомогти, чим міг, у межах своїх знань. Я дізнався те, чого не знаю, на цьому сайті. Окей !!!! [

    sevimlihex в
    Учасник

    :)

    mürselxnumx
    Учасник

    a1 Невже немає листів, опублікованих у вересні 2015 року, напишіть, будь ласка, якщо ми ними поділимося, це буде дуже корисно для тих, хто буде складати іспит, і письменник отримає багато молитов. 

    haribo1
    Учасник

    Ділюсь двома прикладами листів, друзі. Перший лист вийшов на іспиті, який я склав 08 грудня, а інший - ще один приклад листа, який вийшов на іспитах.

    Sie fahren am nachsten Donnerstag nach Leipzig. Sie brauchen ein Zimmer für eine Nacht.
    Schreiben Sie an das Gastehaus:
    -Warum schreiben Sie?
    -Прейс Ціммер?
    - Ankunftzeit

    інший також

    Sie haben Ihre Freundin Anna lange nicht gesehen und möchten mit ihr essen gehen.
    Schreiben Sie exp:
    -Warum schreiben Sie?
    -Во. сутність
    -трефен хочу

    Приходьте спокійно всім.

    beklemeyap Up
    Учасник

    https://youtu.be/E89NOQ59AYQ    Я знайшов це відео на YouTube. Для тих, кому це потрібно, є понад 50 прикладів.

Показано 7 відповіді - від 1 до 7 (всього 7)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.