Іспит на возз'єднання сім'ї А1 ?????

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    hcrsvml
    Учасник

    ДРУЗІ, ЧИ МАЄТЕ ЗНАК НОВИЙ ЕКСПАРТ, Я Б ХОТИВ НАДАТИ ВАМ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ТО, ЩО БУЛО В ЛИСТАХ ТА КАРТАХ. ЦКРЛР.

    fuk_xnumx
    Учасник

    друже, знайди в листах старі літери, вони є на сайті, працюй на них, вони однакові, не змінюючись

    Мій рай
    Учасник

    друже, знайди в листах старі літери, вони є на сайті, працюй на них, вони однакові, не змінюючись

    Це ті, що на цьому сайті, чи ті, що на сайті Гете?

    fuk_xnumx
    Учасник

    не має значення, що достатньо переглянути всі листи, що виходять так само, як і ті, що виходять сюди, принаймні 2 або 3 рази, так чи інакше, 30 листів для збору немає, їх легко переглянути в цілому , їх легко переглянути вдома. важливо

    Мій рай
    Учасник

    не має значення, що достатньо переглянути всі листи, що виходять так само, як і ті, що виходять сюди, принаймні 2 або 3 рази, так чи інакше, 30 листів для збору немає, їх легко переглянути в цілому , їх легко переглянути вдома. важливо

    ви помиляєтесь, у вас є 25 балів за кожен розділ

    fuk_xnumx
    Учасник

    Я не помиляюсь, лист складає 10 балів, у якому розділі знаходиться ваш лист, чи не шрайбен, у ньому немає жодної букви, є інші теми, які вам потрібно написати, я не сказав розділ, але також прочитайте його добре, як 10 балів

    ви помиляєтесь, у вас є 25 балів за кожен розділ

    netalman по
    Учасник

    Привіт,

    на жаль ви помиляєтесь. Розділ Schreiben (Написання) складається з 25 пунктів і складається з написання листів та заповнення форм.
    Mektup Mektup toplam 17 Puan . Onların verdiği direktiflere göre yazılıyor. Başlık ve vedalaşma 1 er puan, ortadaki direktifler kaç taneyse 15 e bölünüyor. Formda  8 Puan, bir text(metin) veriliyor. O bilgilere göre 5 şey soruluyor. her biri 1,66 Puan.

    fuk_xnumx
    Учасник

    Я хотів сказати базові точки, кожен розділ - це 15 пунктів у базових точках і 10 пунктів у письмі, я маю на увазі це, звичайно, тоді це множиться на 1,66, потім вони котяться прямо, насправді тією ж мовою, на якій ми говоримо ..

    netalman по
    Учасник

    Мені шкода, що мені доводиться писати ще раз, але так званий базовий бал - це щось інше. Але в цьому іспиті в розділі Читання та аудіювання є 15 запитань, а не 15 базових балів, і значення кожного з них становить 1,66 бала. отже, загалом 25 балів.

    У розділі написання лист складає 17 балів, форма складається з 5 запитань, отже, це 5 х 1,66: 8 балів.

    У розмові, з іншого боку, цінність запитань та відповідей сильно відрізняється одне від одного. Насправді словесні анотації занадто довгі та детальні, щоб я їх зараз пояснював. Коротко: запитання та запитання речення майже вдвічі довші за речення з відповіддю, і, роблячи конспекти, викладачі мають 3 системи оцінювання, і вони роблять примітки відповідно. Ступінь зрозумілості відповіді учня, утворення речень, довгої або короткої відповіді тощо. оцінки за деякими критеріями, такими як Отже, є повні позначки, півзнаки та нулі. Але коли ви говорите повний бал, півбал, ви отримуєте повний бал або половину значення цього речення. Наприклад, він не міг повністю поставити 3-бальне запитання, ніби взяв половину.

    Мій рай
    Учасник

    Мені шкода, що мені доводиться писати ще раз, але так званий базовий бал - це щось інше. Але в цьому іспиті в розділі Читання та аудіювання є 15 запитань, а не 15 базових балів, і значення кожного з них становить 1,66 бала. отже, загалом 25 балів.

    У розділі написання лист складає 17 балів, форма складається з 5 запитань, отже, це 5 х 1,66: 8 балів.

    У розмові, з іншого боку, цінність запитань та відповідей сильно відрізняється одне від одного. Насправді словесні анотації занадто довгі та детальні, щоб я їх зараз пояснював. Коротко: запитання та запитання речення майже вдвічі довші за речення з відповіддю, і, роблячи конспекти, викладачі мають 3 системи оцінювання, і вони роблять примітки відповідно. Ступінь зрозумілості відповіді учня, утворення речень, довгої або короткої відповіді тощо. оцінки за деякими критеріями, такими як Отже, є повні позначки, півзнаки та нулі. Але коли ви говорите повний бал, півбал, ви отримуєте повний бал або половину значення цього речення. Наприклад, він не міг повністю поставити 3-бальне запитання, ніби взяв половину.

    Отже, вони дивляться на лист, щоб перевірити, чи є помилка в написанні, чи можна отримати з нього бали, чи вони просто дивляться на нього, щоб його зрозуміли?

    netalman по
    Учасник

    привіт,

    anladığınızı nasıl anlayacaklar, eğer doğru cevapları yazmazsanız ???:)

    Ви повинні написати відповідь відповідно до вказівок, наведених у листі. Скажімо, ви допустили помилку, оцінка відповідно знизиться.

    Bunu neden söylüyorum? Bazen mektupta verilen görevde diyor ki Party veriyorsunuz arkadaşlarınızı çağırın, ama bazı kişiler bunu “arkadaşınız Party  yapıyor” anlıyor ve kusursuz bir mektup yazıyor, ne grammatik hatası var ne kelime ama aldığı not -0-. Çünkü mektupta verilen direktifleri yerine getirmemiş. Ama gerçekte verilen mektubu anlayıpta kelimeyi yanlış yazmış yada benzeri  ufak tefek hatalar var, o zaman o oranda notunu kırarlar, hepsini silmiyorlar.

    Мій рай
    Учасник

    привіт,

    anladığınızı nasıl anlayacaklar, eğer doğru cevapları yazmazsanız ???:)

    Ви повинні написати відповідь відповідно до вказівок, наведених у листі. Скажімо, ви допустили помилку, оцінка відповідно знизиться.

    Bunu neden söylüyorum? Bazen mektupta verilen görevde diyor ki Party veriyorsunuz arkadaşlarınızı çağırın, ama bazı kişiler bunu “arkadaşınız Party  yapıyor” anlıyor ve kusursuz bir mektup yazıyor, ne grammatik hatası var ne kelime ama aldığı not -0-. Çünkü mektupta verilen direktifleri yerine getirmemiş. Ama gerçekte verilen mektubu anlayıpta kelimeyi yanlış yazmış yada benzeri  ufak tefek hatalar var, o zaman o oranda notunu kırarlar, hepsini silmiyorlar.

    Я не просив у цьому сенсі, наприклад, писати libe замість liebe, писати halo замість hallo, я запитував, чи не забуваються дві букви, коли такі дві букви забуті, все одно зрозуміло, що ви маєте на увазі під цими двома буквами , але я запитав, чи вони не розглядають цю помилку програмного забезпечення, інакше, звичайно, вони роблять нотатки, це нормально.

    netalman по
    Учасник

    так, вони видаляють його, на жаль.

    berke0808
    Учасник

    привіт друзі, я вступив 4 квітня в Анкару і склав іспит. Бал на іспиті такий: прослуховування 25 балів, написання 25 балів, опитування 25 балів, написання 25 балів, написання 15 балів на форумі та 10 балів на форумі, 30 запитань при прослуховуванні 15 Письмові запитання 15 Питання при прослуховуванні XNUMX Письмові запитання bide dikakt Що потрібно зробити, це поставити слово, що виходить із темою, на картки із зображеннями у реченні, інакше вони не сприймають його, а пропускають.

Показано 13 відповіді - від 1 до 13 (всього 13)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.