Офіціанти та райони віз 2019

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    ysmnxnumx
    Учасник

    Arkadaşlar ben 30 eylülde izmirden Aile birleşimi başvurusu yaptım. Görüşmeden sonra verilen A4 kağıdının sağ üst kısmında barkod altında 6 haneli sayı var. Acaba takip numarası dediğiniz şey bu mu ? Ve herkes tecrübelerini rica etsem yazabilir mi ?  byby:)

    Покоївка
    Учасник

    Привіт,
    Я подав заявку зі своєю дитиною з Анкари 17 вересня. У мене був один відсутній документ. Вони дали бланк відсутнього документа і попросили мене заповнити. Вони не надали номерів заявок. На папері є номер для відстеження, який дає вантаж Ups, і я можу стежити за ним зі сторінки вантажу.
    Benim dosyam yabancılar subeye gecen hafta varmisti. Memur max. 4 hafta bekleyeceksiniz demis çünkü ordaki yogunluk ve sıraya göre dosyalari inceliyorlar. Her hafta tatilleri var Almanlarin bakalım inşallah Kasım ayinda onaylanir vizemiz.
    Бажаю терпіння всім, хто чекає дуже складного процесу.

    ysmnxnumx
    Учасник

    Bana ups kargo kağıdı vermediler neden acaba.  😮 Peki almanyanın neresine gidiyorsun ? Ben berlin e gidicem hayırlısıysa bi sıkıntı çıkartmazlarsa. Gerçekten zor bi süreç belirsizlik en sevmediğim şey. Umarım Allah gönlümüze göre verir. Bugün tam bi ay oldu zor sabrediyorum. 6 ay bekleyenler varmış gerçekten tebrik ediyorum onlardaki sabrı :)

    Як ви дізналися, що документи надійшли до відділення для іноземців? Хто сказав, що ви будете чекати 4 тижні?

    Покоївка
    Учасник

    Ви сказали, що я подав заявку з Ізміру, ймовірно, вони надішлють вам платне відправлення, я думаю, що у нього є контракт з внутрішніми вантажами.
    Hannovere bagli gidecegim yer nasipse olursa inşallah.
    Моя дружина пішла до відділення іноземців, і офіцер там сказав нам: ми діяли трохи рано, ми нетерплячі, що робити зараз. Макс. Він сказав 1 місяць. Це не тільки ми, люди всіх країн подають заявки. Ви можете отримати інформацію у відділенні для іноземців. Ваш чоловік може запитати, на якому етапі було доставлено ваш файл. Берлін - це велике місце, напружене, Бог благословить вас.
    кава :)

    ysmnxnumx
    Учасник

    Дивимось, ніхто не відкриває.  :- ben söyleyim de bugün gitsin o zaman. Amin inşallah. Evliliğimin ilk aylarını tek başıma geçiriyorum çok kötü birşey. ALLAH yardımcımız olsun

    Покоївка
    Учасник

    Дозвольте подружжю зателефонувати та домовитись про зустріч. Іноземне відділення, до якого ми належали, не було призначене. Це працює у визначений день та у визначений час. Звичайно, це залежить від держави та міста.
    Ben bebegimle birlikte 1 yıldan fazla oldu eşimi görmeyeli. Bu süreçte 1 kez turistik vizeye basvurmustum 9. Maddeden red yedim. Bu seferde aile birlesimi vizesine basvurduk bakalım inşallah olumlu sonuçlanır. Çünkü artık bu durum aile birlesimi degil,
    буде сімейна розподільча віза. Чекати з дитиною важче. Сподіваюся, вашу візу також буде затверджено достроково. Боже, допоможи нам і отримай половину. :-

    ysmnxnumx
    Учасник

    İnanamiyorum sizin durumunuz daha zormuş gerçekten çok üzüldüm. :-[ İnşAllah en kısa sürede kavuşuruz.. Herşeyi keşke bu kadar zorlaştırmasalardı. Gerçekten çok üzücü. Eşiniz Alman vatandaşı mi acaba?

    Покоївка
    Учасник

    Мій чоловік / дружина - громадянин Туреччини, але має невизначений термін. У цьому процесі він влаштував роботу, дім та інше. Сподіваюся, це вийде позитивно. Ваш громадянин Німеччини? Навіть якщо він громадянин Німеччини, цей візовий процес все ще працює.

    ysmnxnumx
    Учасник

    Так, громадянин Німеччини. Якщо затягнеться занадто довго, ми наймемо юристів тощо. Тоді я почув, що стало легше

    Покоївка
    Учасник

    З дати подання вашої заяви існує 90-денний юридичний процес. У цьому процесі вони повинні зробити позитивний або негативний поворот. Якщо ви не отримаєте відповіді в цьому процесі, я вважаю, що має найбільш сенс залучити адвоката. Ми думаємо йти тим самим шляхом. Є також люди, чиї візи затверджуються лише через 5 чи 6 місяців, я читав це тут.
    Ваш чоловік - громадянин Німеччини, який не може вам відмовити. Він буде затверджений рано чи пізно.

    Аташе
    Учасник

    Привіт друзі

    У мене є заборгованість перед банком за кредитами та кредитними картками, борг переданий до виконання.

    Я подав заявку 30 вересня, відділення для іноземців заявило, що ми надіслали документи на якір у середу, і я боюся, що буде проблема, чесно кажучи, через борг, я був би вдячний, якщо хтось, хто має якусь інформацію про предмет може повідомити

    ysmnxnumx
    Учасник

    İnşallah onaylanır 5 _ 6 ay bekleyeceğimi var sayarsak sanırım psikolojim bozulur :)

    Покоївка
    Учасник

    Ні, я не думаю, що ти будеш так довго чекати. Якщо ваші умови доступні, віза затверджується через 1,5-2 місяці в звичайному процесі.
    Bir de çok düşünmemeye çalışın, mişiniz yoksa kendinize ugraslar bulun. Ben bir ara düşünmekten psikolojim bozuldu. Şimdi saldım artık ne çıkarsa bahtıma diyorum cofe:)

    ysmnxnumx
    Учасник

    Ви маєте рацію, моя психологія майже погіршиться  :)

    Покоївка
    Учасник

    Привіт друзі
    Pasaportum bugün kargo dagitimda gözüküyor. Kuryeyi bekliyorum, umarım vizemiz onaylanmış olarak gelmistir çok heyecanlıyım.  clap:) ya:)

    Покоївка
    Учасник

    Vizem red geldi maalesef. Moralim cok bozuk. Red sebebi maddi yetersizlik, sanırım esimin maaşını yetersiz bulmuşlar  :cryla: 
    Зараз ми плануємо підписати з адвокатом та подати апеляцію :(  nasipten öteye gecilmiyormus cidden cok Üzgünüm. Cocugumla birlikte buralarda kaldık. Bahane uretiyorlar eziyetten baska bir sey degil yaptıkları.  :cryla:

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 34)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.